Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Metamorfní technika

!!! Tuto metodu již předávám k osobnímu využití od 1.1.2022!!! Jsem vedena pracovat s vámi na úrovni bez dotykové metody .  Metamorfní techniku  doporučuji maminkám, aby aplikovali svým dětem. Tato metoda je léčivá pro maminku i její dítě.Pracuji is těhotnými maminkami, individuálně, tak jak nás to vede . Taky pracuji s maminkou a jejím dítětem. Dítě všechno zrcadlí a ukazjie rodičům kde je jejich disharmonie uvnitř.  Pokud si maminka uzdraví svou sebelásku k sobě, uzdravuje své miminko a postupně celou rodinu.Všechno si může maminka uzdravit a napravit a narovnat vztah k sobě a ostatním. 

METAMORFNÍ TECHNIKA (MT) je hluboká a zároveň jednoduchá metoda.  S trvalými  účinky pro uvolnění bloků vzniklých z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí (v břišku maminky). Dítě již v bříšku maminku cítí a vnímá, a energeticky se formuje.  V průběhu prenatálního vývoje a při porodu, je děťátko ovlivněno ve svém vývoji matkou a okolím. Tyto bloky na nevědomé úrovni,  silně ovlivňují naše zdraví , sebedůvěru, reakce na životní situace a vůči druhým lidem. Blokují a omezují náš přirozený stav bytí, osobní potenciál a kvalitu a kvantitu naší životní energie. JIž od prvopočátku dítěte se ovlivňuje zdraví a sebedůvěra. 

MT uvolňuje  bloky,  zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Mění omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

Uzdravujícím zdrojem je zde životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organizmu a jeho schopnost se regenerovat. Je bezpečná pro každého a pomáhá co nejlépe využít náš potenciál.

      

Co Metamorfní Technika umožňuje?

Jednoduše uvolnit citové, duševní a emocionální bloky a stresy pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vašich schopností a tvořivosti.

Využít vlastního potenciálu a podpořit vlastní životní energii v její (samo)léčitelské aktivitě.

Najít odvahu, sebe-důvěru a sebe-lásku pro to být sebe-vědomou jedinečnou bytostí.

Co se děje díky aplikaci MT?

 • Přeměňuje životní vzorce.
 • Navrací stav člověka do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností.
 • Podporuje vyladění vztahu k sobě, vztahů s druhými (partner, děti, rodina, pracovní vztahy), vyjasnění životních situací (vztahových, pracovních).
 • Harmonizuje psychické, emocionální a fyzické zdraví.

Na jakých částech těla se pracuje?

MT se aplikuje prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy.

Celková doba aplikace MT trvá 1 hodinu.

CHODIDLA – jsou symbolem pohybu.
Jejich ošetření metamorfní technikou nastartuje vnitřní změny, které se následně projeví na našem životním způsobu pohybu vpřed.

RUCE – jsou symbolem akce.
Ošetření metamorfní technikou ovlivňuje naši schopnosti reagovat na životní změny a vyjádření sebe sama.

HLAVA – je centrem myšlení a plánování.
Ošetření metamorfní technikou pozitivně ovlivní naši schopnost myslet, řídit náš život a být iniciativní.

Pro koho je MT vhodná ?

MT je výjimečným prostředkem pro osobní proměnu a je vhodná pro dospělé, děti, těhotné maminky pro zdravý vývoj jejich miminek.

MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu a to jak fyzického, tak psychického a emocionálního. U dětí např. hyperaktivita, poruchy sebeovládání, agresivita, autismu.

K Metamorfní technice se často obrací lidé v náročných životních chvílích: nové zaměstnání, stěhování, rozvod či nemoc nebo v situacích souvisejících s nějakým přechodem (dětství, dospívání, těhotenství, menopauza, stěhování, úmrtí blízké osoby, problémy v práci). Někteří chtějí udělat životní hluboké vnitřní změny, aniž by museli analyzovat minulost. Jiní zjišťují, že ve chvílích napětí a tlaku jsou schopni zvládat určité situace efektivněji, mají více energie. Lidé zaznamenávají pozitivní změny, značný příliv energie a více životního elánu.

MT se provádí maximálně 1 x za týden, aby naše mysl a energetický systém byl schopen přijmout změny. Jinak by docházelo k vnitřnímu chaosu.

MT je vhodné opakovat 8 – 10 x, aby mohlo dojít k přenastavení vzorů a navrácení životní energie do plného potenciálu. MT je velmi relaxační a příjemná záležitost.

Kdy a jak Metamorfní technika vznikla?

MT se zrodila z výzkumů, které v 50. letech započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s autistickými dětmi a s dětmi s Downovým syndromem. Dr.Robert St.John dospěl na základě těchto výzkumů k poznání, že prenatální období se odráží na reflexních zónách (nohy , ruce , hlava). A že události během těhotenství, kdy se formuje základ naší osobnosti, jsou ty, které ovlivňují náš způsob bytí a jednání. Pokračovatelem této metody je Gaston San –Pierre. A spolu s Dr. Robertem St.Johnem založili v roce 1979 asociaci The Metamorphic Association.

A proč název Metamorfní technika?

MT je konkrétní metodou proměny člověka, tzv. metamorfózy. Skvělou metaforou je proměna motýlí housenky přes zakuklení se v larvu a následně vylíhnutí se v krásného motýla.:)

 

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Napište mi zprávu

:
*:
*:
Souhlas*:
Verifikace*:
 • MT dotyk , můj dotyk pro nás, tvoření
  Všechno co tvořím pro mě/nás je energetický otisk lásky, který vkládám do všeho ..
  Číst více
 • Žiješ ve své vlastní falši

  Maska, faleš, nevědomost...

  Jak tě to ovlivňuje ve tvém životě??

  Číst více