Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Metamorfní technika

 METAMORFNÍ TECHNIKA (MT) je hluboká a zároveň jednoduchá a příjemná metoda s trvalými účinky pro uvolnění bloků vzniklých z traumat, strachů a stresů vytvořených při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice budoucí lidské bytosti. Tyto bloky nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví, sebedůvěru, reakce na životní situace a vůči druhým lidem a blokují a omezují náš přirozený stav bytí, osobní potenciál a kvalitu a kvantitu naší životní energie.

Uvolnění bloků zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Mění omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

Uzdravujícím zdrojem je zde životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organizmu a jeho schopnost se regenerovat. Je bezpečná pro každého a pomáhá co nejlépe využít náš potenciál.

      

Co Metamorfní Technika umožňuje?

Jednoduše uvolnit citové, duševní a emocionální bloky a stresy pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vašich schopností a tvořivosti.

Využít vlastního potenciálu a podpořit vlastní životní energii v její (samo)léčitelské aktivitě.

Najít odvahu, sebe-důvěru a sebe-lásku pro to být sebe-vědomou jedinečnou bytostí.

Co se děje díky aplikaci MT?

 • Přeměňuje životní vzorce.
 • Navrací stav člověka do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností.
 • Podporuje vyladění vztahu k sobě, vztahů s druhými (partner, děti, rodina, pracovní vztahy), vyjasnění životních situací (vztahových, pracovních).
 • Harmonizuje psychické, emocionální a fyzické zdraví.

Na jakých částech těla se pracuje?

MT se aplikuje prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy.

Celková doba aplikace MT trvá 1 hodinu.

CHODIDLA – jsou symbolem pohybu.
Jejich ošetření metamorfní technikou nastartuje vnitřní změny, které se následně projeví na našem životním způsobu pohybu vpřed.

RUCE – jsou symbolem akce.
Ošetření metamorfní technikou ovlivňuje naši schopnosti reagovat na životní změny a vyjádření sebe sama.

HLAVA – je centrem myšlení a plánování.
Ošetření metamorfní technikou pozitivně ovlivní naši schopnost myslet, řídit náš život a být iniciativní.

Pro koho je MT vhodná ?

MT je výjimečným prostředkem pro osobní proměnu a je vhodná pro dospělé, děti, těhotné maminky pro zdravý vývoj jejich miminek.

MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu a to jak fyzického, tak psychického a emocionálního. U dětí např. hyperaktivita, poruchy sebeovládání, agresivita, autismu.

K Metamorfní technice se často obrací lidé v náročných životních chvílích: nové zaměstnání, stěhování, rozvod či nemoc nebo v situacích souvisejících s nějakým přechodem (dětství, dospívání, těhotenství, menopauza, stěhování, úmrtí blízké osoby, problémy v práci). Někteří chtějí udělat životní hluboké vnitřní změny, aniž by museli analyzovat minulost. Jiní zjišťují, že ve chvílích napětí a tlaku jsou schopni zvládat určité situace efektivněji, mají více energie. Lidé zaznamenávají pozitivní změny, značný příliv energie a více životního elánu.

MT se provádí maximálně 1 x za týden, aby naše mysl a energetický systém byl schopen přijmout změny. Jinak by docházelo k vnitřnímu chaosu.

MT je vhodné opakovat 8 – 10 x, aby mohlo dojít k přenastavení vzorů a navrácení životní energie do plného potenciálu. MT je velmi relaxační a příjemná záležitost.

Kdy a jak Metamorfní technika vznikla?

MT se zrodila z výzkumů, které v 50. letech započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s autistickými dětmi a s dětmi s Downovým syndromem. Dr.Robert St.John dospěl na základě těchto výzkumů k poznání, že prenatální období se odráží na reflexních zónách (nohy , ruce , hlava). A že události během těhotenství, kdy se formuje základ naší osobnosti, jsou ty, které ovlivňují náš způsob bytí a jednání. Pokračovatelem této metody je Gaston San –Pierre. A spolu s Dr. Robertem St.Johnem založili v roce 1979 asociaci The Metamorphic Association.

A proč název Metamorfní technika?

MT je konkrétní metodou proměny člověka, tzv. metamorfózy. Skvělou metaforou je proměna motýlí housenky přes zakuklení se v larvu a následně vylíhnutí se v krásného motýla.:)

 

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Napište mi zprávu

:
*:
*:
Souhlas*:
Verifikace*:
 • Kam směřuješ energii
  Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
  Číst více
 • Kdo si hraje nezlobí

  Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

  Číst více