Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Moravské květy

Moravské květy jsou typem pomocného prostředku pro třetí tisíciletí. Jsou vyrobeny z květů rostlin vyskytujících se na území Moravy a Slovenska. Záření Moravských květů je tedy nejvhodnější pro lidi žijící v oblasti střední Evropy. Vznikly ve spolupráci se silami přírody a byly vybrány takové, které obsahují celé energetické spektrum. Moravské květy jsou prostředkem pro získání opětovné duševní rovnováhy. Jak je známo, jakékoli duševní rozrušení dokáže vyvolat fyzické příznaky nemoci. Moravské květy dokáží tento nerovnovážný stav eliminovat a poskytnout člověku čas k vlastnímu pochopení důvodu, proč takový stav nastal. Každá bylina působí na určitý duševní stav a proto vhodnou kombinací jednotlivých květů lze dosáhnout obsažení duševního stavu člověka.

Způsob našeho života nám přináší mnoho situací, které po nás vyžadují reakci. Nejsme-li schopni reagovat tak, jak nám přikazuje naše svědomí, tedy naše vyšší já, pak se dostáváme do konfliktu, buď se sebou samými nebo s okolím. To vyvolá stav, jež lze nazvat duševním otřesem. Některé duševní stavy lze při jistém tlaku nazvat šokovými. Právě na takové stavy jsou tady Moravské květy. Každá bylina v nich obsažená je na jeden z duševních stavů, které jsou nám lidem vlastní

Míchání bylin probíhá podle diagnostických karet, které si vybere klient na podvědomé úrovni. Každá bylina má svůj klíčový znak.

 

Moravské květy se kapou 5x denně pod jazyk. Moravské květy mohou užívat i malé děti od 6 měsíců.


Tato stránka vznikla se souhlasem a výrobcem Moravských květů p. Soldánem. www.MoravskeKvety.cz
(Informace jsou použity ze stránek Moravské květy).

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Napište mi zprávu

:
*:
*:
Souhlas*:
Verifikace*:
 • MT dotyk , můj dotyk pro nás, tvoření
  Všechno co tvořím pro mě/nás je energetický otisk lásky, který vkládám do všeho ..
  Číst více
 • Žiješ ve své vlastní falši

  Maska, faleš, nevědomost...

  Jak tě to ovlivňuje ve tvém životě??

  Číst více