Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

MT Dotyk

Pro všechny kdo hledá cestu k SOBĚ.  Její název je  MT DOTYK. Je to metoda, která mi byla ukázána skrze můj zdroj pro vás/nás 2020.  Skrze EMOCE a POCITY si otevřeš/zvědomíš/ zpracuješ/ integruješ / svou cestu k SOBĚ/ ke svému ZDROJI.  Ukážu Ti  jak pracuje Tvé podvědomí/ ego hry/ tvoříš si sám. Jaké vzorce, přesvědčení v sobě zažíváš. Jaké  zranění  v sobě ukrýváš. Co jsi si všechno sám v dětství vytvořil/ zapoměl/ potlačil. Pokud cítíš na sobě  tlaky,  úzkosti,  strachy??  Nevíš si sám se SEBOU rady, jsem TADY pro TEBE. Jsem průvodce a ty TVŮRCE. Tato nová metoda nové doby 2020  Tě učí, že TY  jsi ten  TVŮRCE svého života.  Jak to probíhá. Nejprve si povídáme o všem co vás trápí a tíží.  Jak to máte a jak se díváte na danou situaci. Vše probíhá uvolněnou formou povídáním. Pak si lehnete na lehátko a já Tě   provedu Tvým Vesmírem. Skrze EMOCE a POCITY odkrýváme vše, co je hluboce uloženo/potlačeno. Překonáváš v sobě strachy a úzkosti. Ukážu Ti jak na to. Tato metoda je unikátní. Zažijete sami se sebou spojení a propojení. Tuto metodu jsem si prožila já sama v prosinci.   A můžu říct, že mě velmi posunula v mém vnímání, chápaní a cítění. Skrze mě a darAngel zažijete i energetický prožitek. Dříve se mé dary označovaly pod názvem "léčitel". Nyní již nazývám světelný Zdroj/ láska/ Vesmír. Všichni v sobě máte ukryté léčitelské schopnosti/ stačí se NAPOJIT na svůj světelný Zdroj. Stačí si jen vzpomenout a navrátit se k sobě domů. Integrovat, příjmout, pochopit, propustit. Skrze můj DOTYK si pojďte užít svoji cestu Vesmírem ke svému světelnému Zdroji.

K tomuto tématu o mém hledání cesty k sobě, byla napsána i kniha. Nyní ji můžete zakoupit v ebook podobě. Jmenuje se Motýlek. V knize je mé uvědomění starých vzorců z dětství , zranění. Taky zde uvádím vše co mi pomohlo najít a pochopit sebe.

 

 

 

  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více