Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

MT Dotyk

Pro všechny kdo hledá cestu k SOBĚ.  Její název je  MT DOTYK. Je to metoda, která mi byla ukázána skrze můj Zdroj pro vás/nás 2020.  Skrze EMOCE a POCITY si otevřeš/zvědomíš/ zpracuješ/ integruješ / svou cestu k SOBĚ/ ke svému ZDROJI.  Ukážu Ti  jak pracuje Tvé podvědomí/ ego hry/ tvoříš si sám. Jaké vzorce, přesvědčení v sobě zažíváš. Jaké  zranění  v sobě ukrýváš. Co jsi si všechno sám v dětství vytvořil/ zapoměl/ potlačil. Pokud cítíš na sobě  tlaky,  úzkosti,  strachy??  Nevíš si sám se SEBOU rady, jsem TADY pro TEBE. Jsem průvodce a ty TVŮRCE. Tato nová metoda nové doby 2020  Tě učí, že TY  jsi ten  TVŮRCE svého života.  Jak to probíhá. Nejprve si povídáme o všem co vás trápí a tíží.  Jak to máte a jak se díváte na danou situaci. Vše probíhá uvolněnou formou povídáním. Pak si lehnete na lehátko a já Tě   provedu Tvým Vesmírem. Skrze EMOCE a POCITY odkrýváme vše, co je hluboce uloženo/potlačeno. Překonáváš v sobě strachy a úzkosti. Ukážu Ti jak na to. Tato metoda je UNIKÁTNÍ. Zažijete sami se sebou spojení a propojení. Tuto metodu jsem si prožila já sama v prosinci 2019.  A můžu říct, že mě velmi posunula v mém vnímání, chápaní a cítění. Skrze mě a darAngel zažijete i energetický prožitek. Dříve se mé dary označovaly pod názvem "léčitel". Nyní již nazývám světelný Zdroj/ Láska/ Vesmír. Všichni v sobě máte ukryté léčitelské schopnosti/ stačí se NAPOJIT na svůj světelný Zdroj. Stačí si jen vzpomenout a navrátit se k sobě domů. Integrovat, příjmout, pochopit, propustit. Skrze můj DOTYK si pojďte užít svoji cestu Vesmírem ke svému světelnému Zdroji. Nyní můžeš zažívat tuto metodu i On-Line, z pohodlí svého domova.

K tomuto tématu o mém hledání cesty k sobě, byla napsána i kniha Motýlek. Nyní ji můžete zakoupit v ebook podobě za 150 Kč Jmenuje se Motýlek. V knize je mé uvědomění starých vzorců z dětství , zranění. Taky zde uvádím vše co mi pomohlo najít a pochopit sebe.

 

 

 

 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více