Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

MT Dotyk

Pro všechny kdo hledá cestu k SOBĚ.  Její název je  MT DOTYK. Je to metoda, která mi byla ukázána skrze můj Zdroj pro vás/nás 2020.  Skrze EMOCE a POCITY si otevřeš/zvědomíš/ zpracuješ/ integruješ / svou cestu k SOBĚ/ ke svému ZDROJI.  Zaživáš jak ti pracuje tvé podvědomí/ ego hry/ tvoříš si sám. Jaké vzorce, přesvědčení v sobě zažíváš. Jaké  zranění  v sobě ukrýváš. Co jsi si všechno sám v dětství vytvořil/ zapoměl/ potlačil. Pokud cítíš na sobě  tlaky,  úzkosti,  strachy??  Nevíš si sám se SEBOU rady, jsem TADY pro TEBE. Jsem průvodce a ty TVŮRCE. Tato nová metoda nové doby 2020  Tě učí, že TY  jsi ten  TVŮRCE svého života.  Jak to probíhá. Nejprve si povídáme o všem co vás trápí a tíží.  Jak to máte a jak se díváte na danou situaci. Vše probíhá uvolněnou formou povídáním. Pak si lehnete na lehátko a já Tě   provedu Tvým Vesmírem. Skrze EMOCE a POCITY odkrýváme vše, co je hluboce uloženo/potlačeno. Překonáváš v sobě strachy, úzkosti. Procházíš bolestí hluboko uloženo v sobě. Uvolňuješ energetické bloky i na těle. Tato metoda je UNIKÁTNÍ. Zažijete sami se sebou spojení a propojení. Tuto metodu jsem si prožila já sama v prosinci 2019.  A můžu říct, že mě velmi posunula v mém vnímání, chápaní a cítění. Skrze mě a daryAN ANgel zažijete i energetický prožitek. Dříve se mé dary označovaly pod názvem "léčitel". Nyní  již v Nové Zemi nazývám své dary světelný Zdroj/ Láska/ Vesmír. Všichni v sobě máte ukryté léčitelské schopnosti/ stačí se NAPOJIT na svůj světelný Zdroj. Stačí si jen vzpomenout a navrátit se k sobě domů. Integrovat, příjmout, pochopit, propustit. Skrze můj DOTYK si pojďte užít svoji cestu Vesmírem ke svému světelnému Zdroji. Nyní můžeš zažívat tuto metodu i On-Line, z pohodlí svého domova.

K tomuto tématu o mém hledání cesty k sobě, byla napsána i kniha Motýlek. Nyní ji můžete zakoupit v ebook podobě za 199 Kč Jmenuje se Motýlek. V knize je mé uvědomění starých vzorců z dětství , zranění. Taky zde uvádím vše co mi pomohlo najít a pochopit sebe.

 

 

 

  • Zvědomujeme si skrze MT Dotyk
    Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ? Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ?
    Číst více
  • Ptáš se sám sebe, zda si neubližuješ?
    Víš jak moc je důležité se ptát sám sebe, zda k sobě přistupujeme dobře. A zda si neubližujeme?
    Číst více