Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

MT Dotyk

Pro všechny kdo hledá cestu k SOBĚ.  Její název je  MT DOTYK. Je to metoda, která mi byla ukázána skrze můj zdroj pro vás/nás 2020.  Skrze EMOCE a POCITY si otevřeš/zvědomíš/ zpracuješ/ integruješ / svou cestu k SOBĚ/ ke svému ZDROJI.  Ukážu Ti  jak pracuje Tvé podvědomí/ ego hry/ tvoříš si sám. Jaké vzorce, přesvědčení v sobě zažíváš. Jaké  zranění  v sobě ukrýváš. Co jsi si všechno sám v dětství vytvořil/ zapoměl/ potlačil. Pokud cítíš na sobě  tlaky,  úzkosti,  strachy??  Nevíš si sám se SEBOU rady, jsem TADY pro TEBE. Jsem průvodce a ty TVŮRCE. Tato nová metoda nové doby 2020  Tě učí, že TY  jsi ten  TVŮRCE svého života.  Jak to probíhá. Nejprve si povídáme o všem co vás trápí a tíží.  Jak to máte a jak se díváte na danou situaci. Vše probíhá uvolněnou formou povídáním. Pak si lehnete na lehátko a já Tě   provedu Tvým Vesmírem. Skrze EMOCE a POCITY odkrýváme vše, co je hluboce uloženo/potlačeno. Překonáváš v sobě strachy a úzkosti. Ukážu Ti jak na to. Tato metoda je unikátní. Zažijete sami se sebou spojení a propojení. Tuto metodu jsem si prožila já sama v prosinci.   A můžu říct, že mě velmi posunula v mém vnímání, chápaní a cítění. Skrze mě a darAngel zažijete i energetický prožitek. Dříve se mé dary označovaly pod názvem "léčitel". Nyní již nazývám světelný Zdroj/ láska/ Vesmír. Všichni v sobě máte ukryté léčitelské schopnosti/ stačí se NAPOJIT na svůj světelný Zdroj. Stačí si jen vzpomenout a navrátit se k sobě domů. Integrovat, příjmout, pochopit, propustit. Skrze můj DOTYK si pojďte užít svoji cestu Vesmírem ke svému světelnému Zdroji.

K tomuto tématu o mém hledání cesty k sobě, byla napsána i kniha. Nyní ji můžete zakoupit v ebook podobě. Jmenuje se Motýlek. V knize je mé uvědomění starých vzorců z dětství , zranění. Taky zde uvádím vše co mi pomohlo najít a pochopit sebe.

 

 

 

 • ZRCADLO/ODRAZ/TVŮJ OBRAZ

  Zrcadlo je dostatečně hladký povrch odrážející světlo, čímž vzniká obraz předmětů umístěných před zrcadlem.

  Zrcadlo je odraz TVÉHO SVĚTLA/ A UKAZUJE TI TVŮJ OBRAZ. Jak ty sám SEBE vnímáš, cítíš, chápeš.

  Číst více
 • Pod pokličkou z pátečního on-line vysílání
  Sdílím z dnešního on-line vysílání. Dnes jsme si milí přátelé zvědomovali co je to karmická zátěž. Jak ji cítíme na sobě. A jak se projevuje ve vztazích.
  Číst více