Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Tělové svíce

Co je tělová svíce a k čemu slouží?

Tělová svíce je čistě přírodní výrobek sloužící k relaxaci, detoxikaci organismu a urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni. Velmi rychle a snadno dosáhnete úlevy na těle i duši. Tělové svíce se přikládají podle potřeby kamkoliv na tělo (kromě několika výjimek). Jejich použití je velmi příjemné a uklidňující. Zvláště pro děti má blahodárný účinek.

 

Z čeho je vyrobena?

Svíce je vyrobena ručně ze včelího vosku a bavlněného plátna. Je to svíce nejvyšší jakosti. Tyto tělové svíce, které používám mají výhradně včelí vosk (ne parafin) a dále 100% bavlněné plátno a přírodní 100 % silice -  přírodní ingredience a bylinky. Svíce je velmi šetrná k našemu organismu.

 

Jak tělová svíce funguje?

V momentě, kdy zapálíme svíci a přiložíme na postižené místo, vytvoří se podtlak – tzv. „komínový efekt“, při kterém se látky obsažené ve svíci dostávají přes póry do kůže na postižená místa a zároveň podtlak vytvořený uvnitř svíce vytahuje z těla škodliviny ven. Tím se spouští samolečící proces v organismu a proudění energie do zablokovaných míst. Po dohoření svíce je okamžitě patrný efekt v podobě hmoty vytažené z těla a usazené ve zbytku svíce. Podle jejího složení je možné analyzovat původ problému.

K čemu se tělová svíce používá?

Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků. Jejich použitím uvolníme bolestivá místa, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény. Svíce vytahuje materii do okolí 5cm do stran i hloubky na postižené místa. 

Na jaké zdravotní potíže se může tělová svíce např. používat?

Může se používat na bolesti hlavy, kloubů, svalů, páteře, zad, zubů. Zlepšuje nervové a svalové vypětí, na duševní vyčerpání, deprese. Také se používá na poranění kůže, menstruační potíže a cysty. Problémy s trávením, hubnutím a nespavostí. Její využití je velmi široké. Tělové svíce jsou určeny i k čištění čaker. Podle mého vnitřního vedení a nacítění se na klienta přiložím tělovou svíci podle potřeby klienta, na očištění úrovni energetických bloků . Čistí se tím i aura člověka.

Tělové svíce mají jednu úžasnou vlastnost. Dokážou vám velice rychle přinést pocit relaxace, klidu a uvolnění.

V salónu nabízím i tělové svíce, které mají svoje afirmace a názvy určené přímo na konkrétní přání a touhy.

Lotosová tělová svíce, tělová svíce lásky, tělová svíce dotek anděla, černo zlatá tělová svíce, sluneční tělová svíce.

Já osobně jsem si tělové svíce zamilovala a její energie je překrásná a uvolňující. Používám ji i k terapiím. Přijďte si vyzkoušet blahodárný účinek tělových svící. Sami budete překvapeni s její léčivou a uvolňující silou.

Terapie tělovými svíci není vhodná:

 • v těhotenství
 • u osob s kardiostimulátorem
 • u osob s výrazně vysokým krevním tlakem
 • při bolestech neznámého původu
 • u dětí do 3 let
 • v oblasti srdce, na sliznice, na otevřené rány, při alergii na látky včelího vosku ve svíci 

Tělové svíce používám od Romany Art.
http://www.romana-art.cz/

Její svíce jsou dělané s láskou a jejich energie je překrásná.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Napište mi zprávu

:
*:
*:
Souhlas*:
Verifikace*:
 • Křest Motýlka
  Sdílím s vámi svoji RAdost i s Motýlkem. Motýlka jsme pokřtili místní vodou, ze studánky v Prlově. Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří jste se přišli podělit o moji radost.
   
  Číst více
 • Křest Motýlka
  Srdečně vás zveme na křest Motýlka 12.9.2021
  Číst více