Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Tělové svíce

Co je tělová svíce a k čemu slouží?

Tělová svíce je čistě přírodní výrobek sloužící k relaxaci, detoxikaci organismu a urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni. Velmi rychle a snadno dosáhnete úlevy na těle i duši. Tělové svíce se přikládají podle potřeby kamkoliv na tělo (kromě několika výjimek). Jejich použití je velmi příjemné a uklidňující. Zvláště pro děti má blahodárný účinek.

 

Z čeho je vyrobena?

Svíce je vyrobena ručně ze včelího vosku a bavlněného plátna. Je to svíce nejvyšší jakosti. Tyto tělové svíce, které používám mají výhradně včelí vosk (ne parafin) a dále 100% bavlněné plátno a přírodní 100 % silice -  přírodní ingredience a bylinky. Svíce je velmi šetrná k našemu organismu.

 

Jak tělová svíce funguje?

V momentě, kdy zapálíme svíci a přiložíme na postižené místo, vytvoří se podtlak – tzv. „komínový efekt“, při kterém se látky obsažené ve svíci dostávají přes póry do kůže na postižená místa a zároveň podtlak vytvořený uvnitř svíce vytahuje z těla škodliviny ven. Tím se spouští samolečící proces v organismu a proudění energie do zablokovaných míst. Po dohoření svíce je okamžitě patrný efekt v podobě hmoty vytažené z těla a usazené ve zbytku svíce. Podle jejího složení je možné analyzovat původ problému.

K čemu se tělová svíce používá?

Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků. Jejich použitím uvolníme bolestivá místa, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény. Svíce vytahuje materii do okolí 5cm do stran i hloubky na postižené místa. 

Na jaké zdravotní potíže se může tělová svíce např. používat?

Může se používat na bolesti hlavy, kloubů, svalů, páteře, zad, zubů. Zlepšuje nervové a svalové vypětí, na duševní vyčerpání, deprese. Také se používá na poranění kůže, menstruační potíže a cysty. Problémy s trávením, hubnutím a nespavostí. Její využití je velmi široké. Tělové svíce jsou určeny i k čištění čaker. Podle mého vnitřního vedení a nacítění se na klienta přiložím tělovou svíci podle potřeby klienta, na očištění úrovni energetických bloků . Čistí se tím i aura člověka.

Tělové svíce mají jednu úžasnou vlastnost. Dokážou vám velice rychle přinést pocit relaxace, klidu a uvolnění.

V salónu nabízím i tělové svíce, které mají svoje afirmace a názvy určené přímo na konkrétní přání a touhy.

Lotosová tělová svíce, tělová svíce lásky, tělová svíce dotek anděla, černo zlatá tělová svíce, sluneční tělová svíce.

Já osobně jsem si tělové svíce zamilovala a její energie je překrásná a uvolňující. Používám ji i k terapiím. Přijďte si vyzkoušet blahodárný účinek tělových svící. Sami budete překvapeni s její léčivou a uvolňující silou.

Terapie tělovými svíci není vhodná:

 • v těhotenství
 • u osob s kardiostimulátorem
 • u osob s výrazně vysokým krevním tlakem
 • při bolestech neznámého původu
 • u dětí do 3 let
 • v oblasti srdce, na sliznice, na otevřené rány, při alergii na látky včelího vosku ve svíci 

Tělové svíce používám od Romany Art.
http://www.romana-art.cz/

Její svíce jsou dělané s láskou a jejich energie je překrásná.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Napište mi zprávu

:
*:
*:
Souhlas*:
Verifikace*:
 • Kam směřuješ energii
  Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
  Číst více
 • Kdo si hraje nezlobí

  Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

  Číst více