Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Kniha

Předmluva knihy

Autobiografická kniha mé osoby, ve které popisuji své životní příběhy, díky kterým jsem byla nucena na sobě pracovat.

Už jako malé dítě jsem byla velmi citlivá a úzkostlivá a v dospělosti zažívala deprese, které se mým nevědomým přístupem k životu vyhrotily až do kolapsu a totálního vyhoření. V knize uvádím své životní příběhy, které byli pro mě zlomové. Deprese, drogy, smrt, rozvod, vyčerpanost v zaměstnání. Skrze tyto okamžiky jsem byla nucena na sobě pracovat a dnes funguji jako průvodce do nitra vašeho Zdroje. Jsem vděčná, že vám ve své knize MOTÝLEK mohu předat své zkušenosti a poselství, která skrze mě proudí, a provázet vás ve vašich nelehkých životních situacích. Motýlek je průvodce k transformaci vědomí. Proč jsem knihu napsala? 

Skrze sebe ukazuji cestu pro TEBE. Pocity, emoce, cítění. Procesy, které zažíváš každý den.V knize uvádím některé techniky, které mě pomohly v průběhu mého  hledání. Motýlek je průvodce strachem, které zažíváš.  V knize nalezneš zlomové okamžiky, řešení. Jsou zde i Vesmírné principy a automatická kresba. Pokud citíš, že chceš něco změnit, Motýlek je právě pro TEBE.


Ukázka z knihy

 • Co je pravda? Kdo má pravdu?
  P R A V D A.. Kdo má pravdu?
  Ve své podstatě každý, jsme pravda a láska.
  Pokud soupeříte o svou pravdu, soupeří vaše EGA.
  Číst více
 • Všechno je v procesu
  Všechno je v procesu i u mě, všechno se mění. Již některé zápisky vnímám AHA 😍. Pro ty co hledají, MT dotyk z mého deníčku.
   
  Číst více