Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

On-line vědomí tvůrce 2023

ON-LINE / vědomí tvůrci- BLIŽŠÍ INFORMACE 2023

Vitejte na této stránce milí tvůrci:)) v NOVÉ ZEMĚ 5D+

zde jsou bližší informace k našemu společnému on-line setkání pro společný PROSTOR zvědomování pro VSTUP do 5D+.  Co si všechno osvětlujeme, vše jak jsem vedena pro nás...Je to světelná práce na sobě. A již sami na sobě budete cítít účinky. Je to všechno váš bezpečný prostor, kde jsem vedena pro nás. Jdeme do hloubky, a všechno si osvětlujeme, programy, vzorce, zatížení v našem rodu -  KARMA, ženská a mužská energie, přijetí našich aspektů a mnoho dalšího.  Společně na sobě zažijete i účinky řízené meditace, kterou vždy ukončuji naše společné  on-line setkání. 

Zahájení je 5.9.2023 ...již proběhlo s první skupinou ukotvení.

Další termín pro 14.10.2023 v sobotu v 19 hodin. Pookud se chcete přípojit, čtěte zde:

 

 

Více informací...

Chci být vědomí tvůrce /o čem to všechno je??

Milovaní tvůrci,
 
Pokud již cítíš, že chceš být vědomí tvůrce, začínám na podzim 2023 on-line MTdotyk pro vědomé tvůrce.
Přihlášky zasílejte do emailu : marketaprecova@gmail.com, nebo precova@mtterapie.cz
Předám bližší informace. Závazné přihlášky zasílejte do konce září 2023.
 
Více informací...

Vědomí tvůrce

"Poznej svou energii, rovnováhu a lásku ve svém životě."" ukotveno 11.11.2018, skrze SEBE zvědomuji pro ostatní.  Procházela jsme si  svými PROCESY a stále jsem.   Vše se odehrává v našem nitru. Byla jsem  NEVĚDOMÁ, žila ve své vlastní iluzil  Nyní již vím a cítím , zažívám. Z 3D nevědomý člověk ,  zažívám nové 5D vnímání . cítím  ZE - MĚ, uvnitř sebe. . A asistuji vám u vašich hlubokých  procesů, děkuji, že můžu...Mám DAR a je mi dovoleno.

Abych tohle všechno moha zažívat ,  nejprve jsem vše musela postupně  POUŠTĚT. Procházela jsem  si  svými procesy STRACHU, oběti, beznadějí, bolestí, studu ....Zažívala AHA, zvědomovala, přeprogramovávala své staré programy a přesvědčení. Všechno  postupně zvědomuji pro nás na FB stránky MT dotyk, integrace, zvědomění:

https://www.facebook.com/PrecovaMarketa

Pokud cítíš, velké fyzické a psychické TLAKY a máš pocit, že se ti vše rozpadá. Vítéj v přechodu z 3D do 5D+. Sama vím, jak moc to byl pro mě  náročný proces. Pokud cítíš, že chceš do sebe investovat, a vědomě již se sebou pracovat. Vytvořila jsem  pro podporu  nás , kdo chce být vědomí tvůrce prostor na  fb skupina PERLA ON-LINE, VzeStup do Nové ZEmě.

Nebo můžeš sledovat vše na fb, články na stránkách MT dotyk,  sledovat živé vysílání. Nebo zažít naživo pobyt s Markétou. . Tvořím  láskyplný  bezpečný   prostor pro TEBE/NÁS. Společně tvoříme.

      

              

 

 

:

 

Více informací...
 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více