Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

PERLA/ Semináře, Kurzy

PERLA pro dospělé

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

"Semináře/ workshopy" pro dospělé   "PERLA " již od Září 2020/2021 

POZOR OMEZENÝ POĆET pro 6 uchažečů.!!!  Při větším počtu vypíšu další termín.

Pro všechny, kdo si chce vědomě zlepšit a zkvalitnit svůj život. PERLA je to především vědomá práce na sobě. Převezmi za sebe zodpovědnost, nauč se naslouchat sám sobě. VĚDOMÍ KONTAKT SE SEBOU.  

Bližší  informace na tel.  739 151 310 

 PERLA  bude probíhát celý rok 2020/2021 

 Pokud se chcete zúčastnit nutno volat telefonicky. Vše je upřesněno pod bližší inrormace.

PERLA probíhá i ON-LINE. Vysílání nalezneš na fb stránkách : MT dotyk, integrace, zvědomění  https://www.facebook.com/PrecovaMarketa

Pokud chceš být v aktuálním dění, přihlaš se na mé fb stránky, nebo déj stránkám To se mi líbí, a budeš v aktuálním dění se mnou.

 

 

Více informací...

Má životní role

"Má životní role je nyní"....Holky přijďte se zamyslet jakou roli nyní hrajete:) 

Jste matka, sestra,  kolegině, kamarád/ka, babička, tchýně...apod. Každý z nás hraje v životě svou roli.  A ne jenom jednu. V životě máme více rolí. Budeme si povídat, co pro nás tyto role představují. Jaké emoce při těchto rolích prožíváme....A zda vůbec chceme hrát tuto svou roli. Cítíte se někdy v roli oběti? A nebo v roli tvůrce. A vím já vůbec jakou mám roli??  Hraji tragídii, komedii, horor...Scénáře jsou různé :))) Přijďte se pobavit, uvolnit a zamyslet se jakou roli vlastně hrajete..:)

Kde: Smetanova 970

Kdy: 11.7.2019

Čas: 17 - 19:30 hod

Vstupné: 300 Kč

Pozor kapacita míst je omezena pouze pro 8 osob. Již jsou 4 zájemci zbývají 4 místa. Nutná rezervace. Prosím potvrťe svou účast telefonicky na tel. 739 151 310 nebo emailem precova@mtterapie.cz

 

 

 

 

Školička PERLA ve Valašském Meziříčí

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete.

 

Více informací...

Školička PERLA, Bystřice pod Hostýnem

 

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete

 

Více informací...

Štěstí začíná uvnitř, Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Neznám nikoho, kdo by netoužil po šťastném a spokojeném životě…Ale co to vlastně je?

Pro někoho zdraví, spokojená rodina, láska a nalezený smysl života. Pro někoho úspěch, peníze a majetek…Nejde jednoduše říct, co je správné a co není.

Pokud však půjdeme trochu hlouběji, tak uvidíme, že společně s viditelným projevem toho štěstí je v nás přítomna vždy i vnitřní harmonie. Stav, kdy rozumíme sami sobě, víme, co od sebe očekávat a jak vytvářet svou jedinečnou realitu. Pokud dokážeme dosáhnout tohoto stavu, tak jsme spokojení a je jedno, co se kolem nás děje.
Více informací...
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více