Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

PERLA/ Jsme vědomí tvůrci

PERLA pro dospělé

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

  "PERLA " vznikla 11.11.2018 

Ukotvena pro Novou Zemi.

Pro všechny, kdo si chce vědomě zlepšit a zkvalitnit svůj život. PERLA je to především vědomá práce na sobě. Převezmi za sebe zodpovědnost, nauč se naslouchat sám sobě. VĚDOMÍ KONTAKT SE SEBOU. Všechno probíhá uvnitř TEBE.  

Bližší  informace na tel.  739 151 310 

 PERLA probíhá celý od roku 2020/2021/2022

 Pokud se chcete zúčastnit nutno volat telefonicky. Vše je upřesněno pod bližší inrormace.

PERLA probíhá i ON-LINE. Vysílání nalezneš na fb stránkách : MT dotyk, integrace, zvědomění  https://www.facebook.com/PrecovaMarketa . Nyní nově vznikla i FB skupina :

PERLA ON_LINE, VzeSTUP do NOVE ZEME...

Pokud chceš být v aktuálním dění, přihlaš se na mé fb stránky, nebo déj stránkám To se mi líbí, a budeš v aktuálním dění se mnou.

 

 

Více informací...

Má životní role

"Má životní role je nyní"....Holky přijďte se zamyslet jakou roli nyní hrajete:) 

Jste matka, sestra,  kolegině, kamarád/ka, babička, tchýně...apod. Každý z nás hraje v životě svou roli.  A ne jenom jednu. V životě máme více rolí. Budeme si povídat, co pro nás tyto role představují. Jaké emoce při těchto rolích prožíváme....A zda vůbec chceme hrát tuto svou roli. Cítíte se někdy v roli oběti? A nebo v roli tvůrce. A vím já vůbec jakou mám roli??  Hraji tragídii, komedii, horor...Scénáře jsou různé :))) Přijďte se pobavit, uvolnit a zamyslet se jakou roli vlastně hrajete..:)

Kde: Smetanova 970

Kdy: 11.7.2019

Čas: 17 - 19:30 hod

Vstupné: 300 Kč

Pozor kapacita míst je omezena pouze pro 8 osob. Již jsou 4 zájemci zbývají 4 místa. Nutná rezervace. Prosím potvrťe svou účast telefonicky na tel. 739 151 310 nebo emailem precova@mtterapie.cz

 

 

 

 

Školička PERLA ve Valašském Meziříčí

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete.

 

Více informací...

Školička PERLA, Bystřice pod Hostýnem

 

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete

 

Více informací...

Štěstí začíná uvnitř, Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Neznám nikoho, kdo by netoužil po šťastném a spokojeném životě…Ale co to vlastně je?

Pro někoho zdraví, spokojená rodina, láska a nalezený smysl života. Pro někoho úspěch, peníze a majetek…Nejde jednoduše říct, co je správné a co není.

Pokud však půjdeme trochu hlouběji, tak uvidíme, že společně s viditelným projevem toho štěstí je v nás přítomna vždy i vnitřní harmonie. Stav, kdy rozumíme sami sobě, víme, co od sebe očekávat a jak vytvářet svou jedinečnou realitu. Pokud dokážeme dosáhnout tohoto stavu, tak jsme spokojení a je jedno, co se kolem nás děje.
Více informací...
 • MT dotyk , můj dotyk pro nás, tvoření
  Všechno co tvořím pro mě/nás je energetický otisk lásky, který vkládám do všeho ..
  Číst více
 • Žiješ ve své vlastní falši

  Maska, faleš, nevědomost...

  Jak tě to ovlivňuje ve tvém životě??

  Číst více