Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

On-line MT dotyk, V novém uvnitř nás

Chci být vědomí tvůrce o čem to všechno je??

Chcete žít v lásce, v souladu a harmonii?? Chcete ve svém životě vidět změny? Seznamte se se sebou. UVNITŘ, jaké procesy ve vás probíhají. Pokud vím, co se uvnitř mě , DĚJE. Jaké děje v sobě vyvolávám a spouštím svým přístupem k sobě a odrážím svou realitu v okolí. Co mě ovládá, co si tvořím, jak si to tvořím, jen tak můžu dělat ZMĚNY.
Všechno fyzické na tomto světě existuje jako následek toho, co se děje ve světě vnitřním. Naše nevědomé procesy, pro mnohé skryté, utajené, spící... ) Když se řekne duchovní svět, o čem to je?? O tajemnu?? Já říkám NE, je to o nás. O naši duši, která bydlí v našem těle. - Naše tělo je světelné vozidlo , posvátná MerKáBa. Vozidlo pro duši.
Duše je ta moudrost, světlo, láska, která nás VEDE. Všechno je se vším propojeno.
Tělo reaguje na to, co si ukládáme. Jakou potravu, duchovní i rozumovou stravu do sebe vkládáme. Tělo je naše moudrost, a reaguje na nás. Jak pracovat s duší a s tělem?? Lze to?? Odpověď ANO lze. Skrze emoce a pocity si odkrýváme. Co ve mě pracuje?? Kdo ve mě velí?? Kdo za mě rozhoduje??? Co se u mě spouští a proč?? Taky nás ovládají naše STRACHY, generační zátěže, karma. Tvoříme si sami své překážky, neschopnost , bezmocnost - (svým přístupem k sobě a postojem na nevědomé úrovni)....všechno, co jsem si sebou přinesl i z minulých životů, a nejenom to. Pokud jsi ve strachu, držíme se v nízkých vibracích - tvá energie je těžká, a ty se můžeš cítit unavený.V jaké úrovni jsem:))) Záleží na nás....A tohle všechno si postupně objevujeme, svůj vnitřní SVĚT ..Bát se SEBE nemusíme, protože jsme v BEZPEČÍ, ale vaše ego křičí, že to tak není..!!
 Nyní jsme v době převratu a změn. Matka Země se navyšuje obrovskou rychlostí - vibrace  a my jsme nuceni navyšovat také. Možná někteří z vás již cítíte fyzicky, duševně, emočně - příznaky . A nevíte co se s vámi děje. Je to transformace - přerod - změna- vibrací - navýšení.
Pokud začneme se sebou pracovat, tak již nemusíte zažívat tak náročné přechody. 
 
Co TVOŘÍME, je svobodná volba každého z nás. Jakým způsobem se každý člověk rozvíjí fyzicky, mentálně, duchovně úroveň. Záleží již na každém jedinci. Co je velmi důležité si zvědomit?? Je, že mysl je ten co vám může dělat neplechu...MYSL vám zhmotňuje vaše myšlenky..!!! Vy nejste mysl. Když se naučíte vnímat, co se vám v hlavě odehrává, čím se stále dokola zabýváte, v jakém naladění jste nastaveni, můžete si hodně ODKRÝT ...Jde s tím něco dělat? Ano lze, můžete si přeprogramovat SEBE...Zní to jako sci-fi, ale není to sci-fi...:)) ZAPRACUJ na sobě, zjisti jak to máš?? Co jsi si všechno vytvořil na nevědomé úrovni.
Co je smíření??
Aby jsi se posunul přijmi, smiř se, odpusť si. Pokud se snažíme tvrdohlavě (pýcha, samolibost, nevidím, neslyším), jít za našim cílem, tak můžeme vyhořet. Což se stalo i mně. A že to bolelo a ne jednou, než jsem postupně začala chápat AHA... Pokud poodstoupíme, smíříme se, s tím (situace, stav, lidé, momentálně tady a teď) tak pochopíme AHA...Tak můžeme očekávat. Věci se začnou (situace, stav, lidé) dávat do pohybu. Nebo-li já se dávám do pohybu jiné vibrace, frekvence....jiné naladění a daný stav, situaci...jiný přístup ...měním /tvořím
Pokora, vděk, je cesta....
Uvedu příklad:
Kdysi jsem tvrdohlavě se držela toho, co jsem tvořila s lidmi, dotykové terapie, sil mi ubývalo. A vesmír mi řekl a DOST. Každý bude za sebe zodpovědný a bude se učit sebelásce/ lásce/cesta každého jedince. Uposlechla jsem . Bylo mi pak postupně ukázáno nejprve na mě...tak vznikl "MT dotyk."( nazvala jsem si MT dotyk, měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE a naopak) ...
A jsem za to VDĚČNÁ, /pochopila jsem proč/AHA....a nejenom za to....Učte se být otevření. Všechno je v pohybu .Všechno vás posílí, a nejvíce se učíte na maličkostech. Pokud si neumím vážit SEBE, tak si nevážím ani okolo SEBE. Učíme se lásce nejprve u SEBE. Abychom pochopili zákon lásky. Láska si nic nežádá, láska je. My jsme láska.
Proces odpuštění...
Když jsem v procesu odpuštění, dávám si lásku. Já říkám, když si odpouštíme postupně vše, co jste si ve své nevědomosti vytvořili. Hodně se povoluje a ulevuje...odchází z těla i energeticky a vše se začíná uzdravovat , harmonizovat a tvoříme...
Odpusť sobě a nečekej až ti odpustí ten komu jsi nevědomě ublížil. Protože přijetím SEBE, za své chyby si dávám lásku. UČÍME se v pokoře přijímat ...
Pokud věříte, tak věřte. Protože víra hory přenáší, tvá víra tě uzdraví...nic není špatně...V co věříte je jen vaše..
Když příjmu v sobě...
Když se otevřu sobě...
Když vím...
Když udělám bez výčitek...
Když řeknu rázně i NE....
Když se dokážu ponořit do BOLESTI, jenom proto, abych našla ...
Když objevíš, a už se nebojíš....
 
Pokud již cítíš, že chceš být vědomí tvůrce, začínám na podzim on-line MTdotyk pro vědomé tvůrce.
Přihlášky zasílejte do emailu : marketaprecova@gmail.com, nebo precova@mtterapie.cz
 
 


Poslední změna: 03.11.2023 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více