Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Informace k On-Line vysílání

Informace k On-Line vysílání

Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu vám  odkaz.  V počítači to funguje tak, že v rozklikneš odkaz a již jste se mnou on-line. Odkaz zasílám cca půl hodinu předem před zahájením vysílání.  Lze se spojit i přes telefon. Stahněte si aplikaci Google Meet. Zašlu přes Messenger odkaz na spojení. U telefonu doporučuji sluchátka. 

On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. Předávám své životní zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Jsem terapeut, "léčitel", průvodce v Nové Zemi pro transformaci vědomí. Všechno co předávám, jsou mé zkušenosti, mé zážitky. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Stále se učíme. Nebojte se mi ozvat.  Termíny dávám na on-line vysílání na mých FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění. Pokud nejste členem, stačí dát mé stránce : To se mi líbí, a budou vám chodit aktuální dění. 

Email, kam můžete zasílat své dotazy na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

Platba probíhá předem. Prosím do VS napsat své příjmení , zpráva pro příjemce napište energetická výměna.  

Příspěvky prosím zasilejte na Č.Ú.226670058/0600. 

Cenu určuji podle aktuálního tématu. Všechno je to energetická výměna. Tvoříme v Nové Zemi, vědomí tvůrci. Taky tyto on-line vysílání nejsou pravidelná. 

 

 Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více