Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Informace k On-Line vysílání

On-Line poradna pro klienty

Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu vám odkaz .  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  kliknete na můj odkaz a již jste se mnou on-line. Spojit se můžeme i přes telefon, stahněte si aplikaci Google Meet .Já vám zašlu do Messenger link na spojení. U telefonu doporučuji sluchátka. 

On-line se mi osvědčilo a proto se nemusíte bát, že by to nefungovalo. Naopak, pracuji již  z mnoha klienty on-line a výsledky jsou skvělé. Můžete si vyzkoušet  sami na sobě metodu MTdotyk. Je to vědomá práce na SOBĚ, se svým vědomím, skrze pocity a emoce.  Zde doporučuji sluchátka. Je to unikátní metoda, kde opravdu nemusíte nikam jezdit. Stačí, když si dáte sluchátka  a já vás provedu vašim vědomím. Jsem průvodce a vy jste ti, kdo si tvoří. Bliží informace k MT dotyk naleznete v sekci co nabízím/služby.

 Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • Křest Motýlka
  Sdílím s vámi svoji RAdost i s Motýlkem. Motýlka jsme pokřtili místní vodou, ze studánky v Prlově. Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří jste se přišli podělit o moji radost.
   
  Číst více
 • Křest Motýlka
  Srdečně vás zveme na křest Motýlka 12.9.2021
  Číst více