Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Informace k On-Line vysílání

On-Line poradna pro klienty

Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu vám odkaz .  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  kliknete na můj odkaz a již jste se mnou on-line. Spojit se můžeme i přes telefon, stahněte si aplikaci Google Meet .Já vám zašlu do Messenger link na spojení. U telefonu doporučuji sluchátka. 

On-line se mi osvědčilo a proto se nemusíte bát, že by to nefungovalo. Naopak, pracuji již  z mnoha klienty on-line a výsledky jsou skvělé. Můžete si vyzkoušet  sami na sobě metodu MTdotyk. Je to vědomá práce na SOBĚ, se svým vědomím, skrze pocity a emoce.  Zde doporučuji sluchátka. Je to unikátní metoda, kde opravdu nemusíte nikam jezdit. Stačí, když si dáte sluchátka  a já vás provedu vašim vědomím. Jsem průvodce a vy jste ti, kdo si tvoří. Bliží informace k MT dotyk naleznete v sekci co nabízím/služby.

 Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • PERLA pro vědomé tvůrce
  PERLA pro vědomé TVŮRCE. Ty jsi to vědomí.
  Poznej SEBE,
  Energii
  Rovnováhu a
  Lásku
  Ve svém životě, takovou jakou máš TY.
  A ne takovou, jakou chtějí ostatní, aby jsi měl.
  Učíme se všichni navzájem. ZRCADLO.
  Číst více
 • Zvědomujeme si skrze MT Dotyk
  Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ? Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ?
  Číst více