Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Semináře a kurzy

PERLA ve Vsetíně

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

"Semináře/ workshopy" pro dospělé   "PERLA " již od Září 2020/2021 

POZOR OMEZENÝ POĆET pro 6 uchažečů.!!!  Při větším počtu vypíšu další termín.

Pro všechny, kdo si chce vědomě zlepšit a zkvalitnit svůj život. PERLA je to především vědomá práce na sobě. Převezmi za sebe zodpovědnost, nauč se naslouchat sám sobě. VĚDOMÍ KONTAKT SE SEBOU.  

Bližší  informace na tel.  739 151 310 

 PERLA  bude probíhát celý rok 2020/2021 

 Pokud se chcete zúčastnit nutno volat telefonicky. Vše je upřesněno pod bližší inrormace.

 

Více informací...

Má životní role

"Má životní role je nyní"....Holky přijďte se zamyslet jakou roli nyní hrajete:) 

Jste matka, sestra,  kolegině, kamarád/ka, babička, tchýně...apod. Každý z nás hraje v životě svou roli.  A ne jenom jednu. V životě máme více rolí. Budeme si povídat, co pro nás tyto role představují. Jaké emoce při těchto rolích prožíváme....A zda vůbec chceme hrát tuto svou roli. Cítíte se někdy v roli oběti? A nebo v roli tvůrce. A vím já vůbec jakou mám roli??  Hraji tragídii, komedii, horor...Scénáře jsou různé :))) Přijďte se pobavit, uvolnit a zamyslet se jakou roli vlastně hrajete..:)

Kde: Smetanova 970

Kdy: 11.7.2019

Čas: 17 - 19:30 hod

Vstupné: 300 Kč

Pozor kapacita míst je omezena pouze pro 8 osob. Již jsou 4 zájemci zbývají 4 místa. Nutná rezervace. Prosím potvrťe svou účast telefonicky na tel. 739 151 310 nebo emailem precova@mtterapie.cz

 

 

 

 

Školička PERLA ve Valašském Meziříčí

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete.

 

Více informací...

Školička PERLA, Bystřice pod Hostýnem

 

"Poznej svou energii, najdi rovnováhu a lásku ve svém životě."

Tento seminář (školička PERLA) je určen pro všechny z vás, kteří chtějí porozumět sami sobě. A dojít k hlubšímu uvědomění. Čím víc víte a čím citlivější je vaše vnímání, o to přesněji můžete vypozorovat, co vámi proudí. Potom se naučíte rozlišovat své vnitřní procesy. Čím jasnější budete vědět, tím více přijetí, sebedůvěry, pocitu naplnění a lásky v životě zažijete

 

Více informací...

Štěstí začíná uvnitř, Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Neznám nikoho, kdo by netoužil po šťastném a spokojeném životě…Ale co to vlastně je?

Pro někoho zdraví, spokojená rodina, láska a nalezený smysl života. Pro někoho úspěch, peníze a majetek…Nejde jednoduše říct, co je správné a co není.

Pokud však půjdeme trochu hlouběji, tak uvidíme, že společně s viditelným projevem toho štěstí je v nás přítomna vždy i vnitřní harmonie. Stav, kdy rozumíme sami sobě, víme, co od sebe očekávat a jak vytvářet svou jedinečnou realitu. Pokud dokážeme dosáhnout tohoto stavu, tak jsme spokojení a je jedno, co se kolem nás děje.
Více informací...
  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více