Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Co nabízím

Ukazuji ti cestu do tvého  nitRA.  Jak se rozpomenout, kdo jsi..

..Jsem "průvodce" TERRA..Přechod mezi 3D do 5D+...

 

......Jsem LÁSKA zdrojové energie....Mé tělo je můj chrám....

Vstup do 5D + ...nová dimenze ZE-MĚ....JSEM vědomý TVŮRCE...

 

Co je MT dotyk?

Vědomá práce na sobě. Jste plně při vědomí. Vedu vás skrze vašenemoce a pocity, které cítíte. Pracujeme v jemnohmotných úrovních. Jsou to mé dary a jsem vedena vaší duší. Vy si jdete do svých procesů, skrytých programů , propuštění z těla zátěže, karmy a mnohem více. Sjednocení vnitřního muže a ženy. Sjednocení a přijmutí svých aspektů. Potupně přijímáte svou vnitřní sílu. Otvíráme se do srdce do  lásky beze strachu.  Těmito vašimi procesi i přeměňujete svou energii na těle. Tím jak si vše zpracováváte - vědomě - začínáte měnit své aurické pole - navyšujete vibrace. A postupně zažíváte AHA....

 V těle nosíme  skryté zranění , bolesti, zápisy v těle od prvopočátku našeho vzniku. Zápisy , jsou i z minulých životů. Všechno si postupně zvědomujeme, a propouštíme. Tyhle procesy jsou pro vás bezpečné, protože není nutné, aby jste všechno opět prožívaly , ale vaše duše vám ukazje, jen to jste schopni příjnout a pochopit k zvědomění pro vás.  Aby jste pak opět mohli přeměnit, propustit. 

V procesu MT dotyk se PŘIJÍMÁŠ SE do lásky.   Ty jsi ten, co si dává soucit, CIT a cítěním se otvíráš SOBĚ. Rozpomínáš se, kdo skutečně jsi. Již od prvopočátku  všichni v sobě nosíme paprsek světla a lásky z Krystového vědomí. Je to nejčistší esence vzniku , moudrosti světla a lásky - ZDROJ. Někdo nazývá Bůh, někdo VESMÍR. Nic není špatně čemu věříte, každý je Tvůrce , láska je všude, a ty jsi vybíráš čemu věříš a jak to máš. Vede vás vaše světelná moudrost - duše. 

Na co si máš rozpomenout :   Jsi ZDROJ, jsi  láska, jsi světlo, jsi RAdost.  Na všechno jsi zapoměl při Vstupu zde na ZEM. Otvíráš se sobě - lásce. Již nejsi obětí, ale tvůrce. Z 3D do 5D+....jíná úroveň vnímání, cítění - srdcem 

Nyní jsi se narodil pro tento okamžik TRANAFORMACE VĚDOMÍ - ZMĚNA....přístupu k SOBĚ - otevřít si všechny brány  - VSTUPY na těle - navyšení svých vibrací  - očista těla - MerKáBy - všechno je propojeno. Tebe - nás vede tvé světlo.

Proputiš si   -  karmu- zátěže - zranění - osvoboť se . Propustíš si staré programy , přesvědčení - osvítíš si  SEBE...

Příjmi SEBE v nejčistších energiích  - vnitřního muže -  vnigří ženu - DARy

Procesy MT dotyk - si otvíráš strachy , propouštíš. Přijímáš svou vnitřní sílu. Měníš své vnitřní nastavení, skryté programy. A přijímáš se do lásky. Je to váš proces a vaše vědomá práce na sobě. Uvolnění " energie", skrze emoce a pocity, které jste si sami vytvořili. Přímo v akci sami na sobě budete zažívat  jak pracuje vaše tělo,. Pracujeě ve všech úrovních vědodmí. Jsem ta, která tě vede/asistuje vám. Tvořím bezpečný prostor pro tebe...Vím co se děje uvnitř vás, ale nesmím sdělovat, sám si odrýváš a tím měníš i přístup - energii v těle.  Všechno je to  energie, kterou jste si vytvořili vy sami. Jaké vzorce/programy a přesvědčení v sobě zažívate.Co všechno jste si vytvořili již v prenatálním období, v břiše maminky. A nejen to.    Jaké  zranění , stud, bolesti v sobě ukrýváte, jdeme do hloubky.. MT dotyk je  vaše vědomá práce na sobě.   

ROZPOMÍNÁŠ se. KDO jsi?  Já jsem láska. Jsem TVŮRCE ....Jsem ZDROJ ...

Můj dar pro tebe/nás je tě bezpečně provést. Jsem majákem pro ty co hledají světlo.  Upadneš do tmy, kde se postupně narodíš do světla. Černá a bílá je celek, pokud integruješ tmu a světlo v sobě, jsi celistvý. Již nerozděluješ, protože víš...:))

Vítej v NOVÉ ZEMI......ZE -MĚ....

!!!!! Pro velký zájem mají přednost Ti z vás, kteří chtějí  se sebou vědomě pracovat  !!!  A jsou již odhodaní, pro změnu uvnitř Spoluprácujeme minimálně  3 měsíce a víc!!! Podle vaší potřeby. Všechno je to má energie, a již NEHRAJEME na POMOC, ale ty jsi ten, co si jde SÁM pro vlastní sílu, moc, odvahu. A vědomě vstupuje do svého nitRA...

Překroč si svou vlastní HRANICI  OMEZENÍ. Zažíváš vlastní VIBRACI LÁSKY. Navišuješ. A vstupuješ do 5D+.

Již nejsi obětí, ale  vědomý tvůrce

 

ON-line tvoříme na podzim placené  sezení  -  předávám  své zkušenosti, zážitky, MT dotyk v praxi. 

MT dotyk -   je vytvořený prostor TVOŘENÍ  pro nás. U mě doma, nebo na Antariku společně tvoříme. 

Pokud chceš zažít prožitkové pobyty sleduj AKCE. Naleznete na webu v sekci AKCE.

Kdo jsem? Jsem "Průvodce" pro transformaci vědomí, světelný pracovník TERRA v Nové Zemi, jsem jedna z těch, která je vedena pro nás, mám DARy pro nás. Smím a je mi dovoleno  být u vašich procesů.

Ty si ten co si Mění/Tvoří, dotýká se SEBE.  Všechny odpovědi nalezneš ve svém nitru z / nitru/RA. Ty jsi svým průvodcem.

NIKDO NIC ZA TEBE NEUDĚLÁ.

MT DOTYK - skrze své procesy   VSTUPUJEŠ do svého nitra,  zažíváš si svůj proces léčení. Odhaluješ , objevuješ, uvolňuješ psychyckou a i fyzickou  zátěž. Pravuješ se sebou ve všech úrovních vědomí - mentální, fyzické, emoční a duševní. Regenerujš sebe a učíš se jak se sebou vědomě pracovat. . Naučíš se i  relaxovat, meditovat. A mnohem víc. Příjímáš za sebe plnou zodpovědnost.

Procesy , které zažíváte se mnou jsou všechny Vstupní brány na těle.  Vede tě tvé světlo, tvůj mistr. Pokud si uděláš vědomí proces, pouští tě to do další vstupní brány - na těle....

Co tvořím ?? Všechno co proudí skrze mě - Zdrojová láska - enerigie -  má tvořivost pro nás...Skrze SEBE zvědomuji pro ostatní, a sdílím s vámi  DARY pro nás...

MT dotyk bez dotyku... asistuji vašim procesům ...neexistují u mě žádná pravidla, nechávám se vést vaší duší..

Maluji  energetické obrazy, které vás aktivují a navyšují vibrace sebeléčení....

Pracuji s maminkami, dětmi, těhotnými...(komunikace maminky a dítěte v bříšku)...

Pobyty s Markétou na Antariku - vědomí a léčivý pobyt pro ženy

MT dotyk bez dotyku... asistuji vašim procesům

Vaření zdravě - vegetariánské recepty - vaříme u mě doma. 

Setkání žen - skupina Paprsky žen - zpívání a společné sdílení 

Workschopy - projekty , kterým jsem otevřená - ve spolupráci s vašimi nabídkami - co můžeme nabídnout pro ostatní

Nově eshop -  výrobky pro vás, k navýšení a podporu:    https://eshop.mtterapie.cz/

Metamorfní technika, Reflexologii,  již nepraktikuji od 1.1.2022  Tyto "metody" předávám, k osobní potřebě a využití. Maminky s dětmi.  

Pokud cítíte, že mě chcete podpořit - pro nás, jakkoliv - finanční podpora,  nabídka volých prostorů pro worschopy  - pro setkání - pro pobyty - můžete se mi ozvat. 

Předem vám moc děkuji s láskou a úctou k vám.

Jsem vděčná, že můžu pro nás...

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více