Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Kniha

Předmluva knihy

Autobiografická kniha mé osoby, ve které popisuji své životní příběhy.

Už jako malé dítě jsem byla velmi citlivá a úzkostlivá a v dospělosti zažívala deprese, které se mým nevědomým přístupem k životu vyhrotily až do kolapsu a totálního vyhoření. V knize uvádím své životní příběhy, které byli pro mě zlomové. Deprese, drogy, smrt, rozvod, vyčerpanost v zaměstnání. Skrze tyto drastické okamžiky jsem si prošla svou proměnou. Vše jsem byla nucena  změnit uvnitř SEBE, otevřely se mi DARY,  šla jsem postupě cestou k SOBĚ do sebelásky.  Motýlek je nadčasový  průvodce k transformaci vědomí. 

 Proč jsem knihu napsala? 

Skrze sebe zvědomuji pro ostatní. Nic není jak si "myslíme". Všechno jsme nuceni změnit, abychom se naučili MILOVAT sami sebe, naučili se přijmout svou zodpovědnost za SEBE. A začali tvořit v lásce a RAdosti. Motýlek je průvodcem skrze STRACHY. Jak projít a udělat ten první KROK ke změně, k SOBĚ.


Ukázka z knihy: 

Máme období, kdy se cítíme dobře a období, kdy se cítíme špatně. Vše, co prožíváme, má svůj skrytý důvod, a sice abychom našli svou cestu k sobě samým. V rovnováze, v lásce, v pochopení. Každý jsme jedinečný a každý 5 z nás má svůj osobní příběh s pestrostí barev, jaké nabízí příroda. Občas se vám v životě objeví hurikán, který může smést vše, co jste kdy budovali. Ale jenom proto, aby se vše vyčistilo. Tak jako příroda je schopna přirozeného čistícího procesu, tak i člověk se potřebuje vyčistit od nánosů a špatných přesvědčení. Pokud tak vědomě neučiníme, tak k vám vesmírný zákon seslal hurikán pro špatné chápání a jednání v životě k sobě samému

 

                                                                       

 

 

 • MT dotyk , můj dotyk pro nás, tvoření
  Všechno co tvořím pro mě/nás je energetický otisk lásky, který vkládám do všeho ..
  Číst více
 • Žiješ ve své vlastní falši

  Maska, faleš, nevědomost...

  Jak tě to ovlivňuje ve tvém životě??

  Číst více