Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Kniha Motýlek

Předmluva knihy

Autobiografická kniha mé osoby, ve které popisuji své životní příběhy.

Už jako malé dítě jsem byla velmi citlivá a úzkostlivá a v dospělosti zažívala deprese, které se mým nevědomým přístupem k životu vyhrotily až do kolapsu a totálního vyhoření. V knize uvádím své životní příběhy, které byli pro mě zlomové. Deprese, drogy, smrt, rozvod, vyčerpanost v zaměstnání. Skrze tyto drastické okamžiky jsem si prošla svou proměnou. Vše jsem byla nucena  změnit uvnitř SEBE, otevřely se mi DARY,  šla jsem postupě cestou k SOBĚ do sebelásky.  Motýlek je nadčasový  průvodce k transformaci vědomí. 

 Proč jsem knihu napsala? 

Skrze sebe zvědomuji pro ostatní. Nic není jak si "myslíme". Všechno jsme nuceni změnit, abychom se naučili MILOVAT sami sebe, naučili se přijmout svou zodpovědnost za SEBE. A začali tvořit v lásce a RAdosti. Motýlek je průvodcem skrze STRACHY. Jak projít a udělat ten první KROK ke změně, k SOBĚ.


Ukázka z knihy: 

Máme období, kdy se cítíme dobře a období, kdy se cítíme špatně. Vše, co prožíváme, má svůj skrytý důvod, a sice abychom našli svou cestu k sobě samým. V rovnováze, v lásce, v pochopení. Každý jsme jedinečný a každý 5 z nás má svůj osobní příběh s pestrostí barev, jaké nabízí příroda. Občas se vám v životě objeví hurikán, který může smést vše, co jste kdy budovali. Ale jenom proto, aby se vše vyčistilo. Tak jako příroda je schopna přirozeného čistícího procesu, tak i člověk se potřebuje vyčistit od nánosů a špatných přesvědčení. Pokud tak vědomě neučiníme, tak k vám vesmírný zákon seslal hurikán pro špatné chápání a jednání v životě k sobě samému

 

                                                                       

 

 

 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více