Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Kniha Motýlek

Předmluva knihy

Autobiografická kniha mé osoby, ve které popisuji své životní příběhy.

Už jako malé dítě jsem byla velmi citlivá a úzkostlivá a v dospělosti zažívala deprese, které se mým nevědomým přístupem k životu vyhrotily až do kolapsu a totálního vyhoření. V knize uvádím své životní příběhy, které byli pro mě zlomové. Deprese, drogy, smrt, rozvod, vyčerpanost v zaměstnání. Skrze tyto drastické okamžiky jsem si prošla svou proměnou. Vše jsem byla nucena  změnit uvnitř SEBE, otevřely se mi DARY,  šla jsem postupě cestou k SOBĚ do sebelásky.  Motýlek je nadčasový  průvodce k transformaci vědomí. 

 Proč jsem knihu napsala? 

Skrze sebe zvědomuji pro ostatní. Nic není jak si "myslíme". Všechno jsme nuceni změnit, abychom se naučili MILOVAT sami sebe, naučili se přijmout svou zodpovědnost za SEBE. A začali tvořit v lásce a RAdosti. Motýlek je průvodcem skrze STRACHY. Jak projít a udělat ten první KROK ke změně, k SOBĚ.


Ukázka z knihy: 

Máme období, kdy se cítíme dobře a období, kdy se cítíme špatně. Vše, co prožíváme, má svůj skrytý důvod, a sice abychom našli svou cestu k sobě samým. V rovnováze, v lásce, v pochopení. Každý jsme jedinečný a každý 5 z nás má svůj osobní příběh s pestrostí barev, jaké nabízí příroda. Občas se vám v životě objeví hurikán, který může smést vše, co jste kdy budovali. Ale jenom proto, aby se vše vyčistilo. Tak jako příroda je schopna přirozeného čistícího procesu, tak i člověk se potřebuje vyčistit od nánosů a špatných přesvědčení. Pokud tak vědomě neučiníme, tak k vám vesmírný zákon seslal hurikán pro špatné chápání a jednání v životě k sobě samému

 

                                                                       

 

 

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více