Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Křest Motýlka

U KŘESTU se můžete těšit na velmi zajímavé povídání o MT dotyku.

12.9.2021 V PRLOVĚ U ROHLIKŮ

                                                                                                                      

                 

 

Zpověď klientů, povídání o mé práci, povídání jak to všechno je. Když vás vedu "průvodce" do vašeho NITRA. Co zažíváte, když jste se mnou, pohled z druhé strany. MT Dotyk, je i práce na energetické úrovni, kde sami zažíváte : "NO TEDA, TAK TAKHLE". TAK toto jsem si VYTVOŘIL. Taky máte prožitky, cítíte jak se na vašem těle uvolňuje energie. Zápisy v těle, na energetické úrovni, uvolnění probíhá ve vícero rovinách. . O tom všem si budeme povídat s mým milým hostem a možná hosty. Nechávám pracovat vesmír..


Jak to dopadlo?  Jsme pokřtěni...                 

                 

KŘEST v Prlově ve stodole u Rohlíků....Sdílím s vámi svoji RAdost i s Motýlkem. Motýlka jsme pokřtili místní vodou, ze studánky v Prlově. Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří jste se přišli podělit o moji radost. Bylo to krásné odpoledne a užili jsme si to všichni. Povídání bylo o MT dotyku s mými hosty, kteří sdíleli své zážitky se mnou. Jaké procesy u nich probíhají při MT dotyku, jak všechno vnímají, jaké posuny zažívají ve svém životě. Bylo to velmi příjemné a zajímavé povídání. Na závěr se křtilo. Pak po křtu bylo velmi krásné překvapení, hrálo se na bubínky a všichni jsme si to užili. Děkuji za tu krásnou atmosféru bubínků Petrovi Johnovi. Motýlek má 3 kmotry. Tímto velmi děkuji kmotrům. Karolínce, Janičce a Petrovi. Je to jako v té pohádce, každý z kmotrů popřál Motýlkovi :  

 

    
1 kmotr přál Motýlkovi, až si najde cestu k těm, kteří ho momentálně potřebují k překonání své životní krize , a nejen to, aby byl i pro ostatní inspirací.
2 kmotr popřál, ať se nenecháte ovlivňovat tím co čtete, nebo ovlivňovat ostatními co vám říkají. Motýlek má být inspirací, a ostatní je na vás Každý z vás je sám za sebe zodpovědný . Každý sám za sebe si má rozhodovat. Dělat všechno tak jak cítíte srdcem.
3 kmotr popřál : " Motýlku leť".
A na závěr, já přeji Motýlkovi, ať letí do všech koutů. Tam, kde ho bude třeba. Ať si každý nalezne/probudí po přečtení Motýlka v sobě: svou vnitřní sílu, odvahu, lásku uvnitř SEBE, objeví svou šlechetnost, upřímnost sám k sobě, ať je Motýlek pro vás inspirací.
SEBEhodnota, SEBEláska, SEBEúcta. To je to, co se učíme, každý sám za sebe, objevit tu skutečnou pravdu, kterou jsme k sobě V SOBĚ.
A dávno jsme LÁSKOU.
Děkuji všem, kteří jste za námi přišli sdílet,
Děkuji Rohlíkům za jejich útulnou stodolu a za krásné přijetí,
Děkuji všem za podporu, že můžu..
Děkuji mému přítelovi , "Milošku děkuji Ti"...
Děkuji nám všem....
Nebojte se SEBE, ponořte se do svého nitRA, a objevte své vnitřní světlo, které ve vás již dávno je.
Žádný člověk do svého nitra ani do své minulosti nevstoupí dobrovolně. Ale mně samotné se to podařilo, díky MT dotyku, což mi ukázala, že ,, Jediné vězení, ze kterého můžeme uniknout, je vězení naší mysli.'' Je pravdou, že všechno to, co máte ve svém nitru uložené se nikdy nevyřeší ze jeden den, ale záleží na každém člověku, jakým způsobem ke svému ,,problému'' přistoupí, a jak jej začne zpracovávat. D.
Fotky ze křtu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                                    

 

 

 

 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více