Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Napsali jste o mě

 

Příběhy mých klientů, kteří se rozhodli napsat svůj příběh pro ostatní..

 

Stalo se vám někdy, že jste měli pocit, že se stále točíte v nějakém bludném kruhu?
Mně ano.. Mnoho let, jsem se snažila číst různé knihy, přemýšlet nad svým životem, chováním, změnami, pracovat na sobě. Cítila jsem už dlouho, že to, jak funguji, mi nevyhovuje a potřebovala bych něco jinak... Ale stále jsem nemohla přijít na to, "jak" uskutečnit ty změny, o kterých jsem četla, "jak" to dostat do svého života a neopakovat stále ty samé chyby a vzorce? Často jsem byla smutná a zklamaná ze svých pokusů někam se posunout a z toho, že mé úsilí "zase" nevedlo k cíli. Takto jsem strávila hodně času - do chvíle, než jsem si koupila knížku Markétky Prečové Motýlek (MT dotyk). Po přečtení jsem byla moc zvědavá na setkání s ní a domluvila si konzultace. Musím říct, že až u ní jsem opravdu pochopila a prožila různé své pocity, přišly ohromné okamžiky uvědomění spousty věcí, které mě postupně posouvají dál a dál. Najednou to, o čem jsem dříve jen četla, chápu, a i já to dokážu prožít 
A v tom je pro mě ten největší dar, protože to bych bez pomoci Markétky sama nedokázala. A moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk s velkým srdcem a obrovskou laskavostí. Vím, že jsem stále ještě na začátku té dlouhé cesty sama k sobě a uvědomění všeho... Ale pomáhá mi, že na ní už nejsem sama a mám ji s kým sdílet. Pokud chcete takový pocit zažít, moc vám doporučuji také začít. Je to samozřejmě práce se starými vzorci, nepříjemnými pocity, náhledy na své stinné stránky, a s tím vším, co máme v sobě, ale nechceme mít. Ale zároveň je to směřování k opravdové lásce sama k sobě a ke své vlastní síle, a to je myslím ten hlavní důvod, proč do toho jít...J.
 

Na začátku byl strach, několik let trvající deprese a neustálý strach. Úzkosti každý den a nedůvěra ve všechno a všechny. Zobání prášků, o kterých mi kdysi někdo řekl, že jsou to pilulky štěstí.. To štěstí mi nikdy nevykouzlily. A pak jsem potkala Markétku. Přišla jako anděl z nebe, nečekaně.. Aby mi ukázala cestu.
Říkala jsem si, že už vlastně nemám co ztratit a hůř už mi být ani nemůže, a tak jsem se po krétkém přemýšlení objednala. Nikdy jsem nikomu nevyprávěla celý svůj příběh, musela jsem přece být silná žena a každý má problémy. Nemám právo se litovat..
Po první terapii jsem si říkala, že takové "škrabkání" mi nemůže pomoct. Ale pořád jsem měla pocit, že musím vytrvat. Tak jsem chodila každé dva týdny..Při každé další terapii jsem odkryla další kousek příběhu. Měla jsem pocit, že můžu říct cokoliv.. Ale hlavně, že to k něčemu bude. Upřímně si myslím, že Markétka všem vidí až do žaludku. Neunikne jí nic. Ale ani Vás do ničeho nebude nikdy nutit nebo Vás někam tlačit.. Nějakým záhadným způsobem to přijde samo. Ani nad tím nemusíte přemýšlet. Psycholog ví, na co se Vás má zeptat.. Markétka umí udělat něco, abyste to řekli sami :-)
Absolvovala jsem 10 terapií.. Jsem téměř bez antidepresiv, které jsem brala skoro 10 let. Naučila jsem se mít se ráda. Naučila jsem se nezabývat maličkostmi. Už vím, že nespasím celý svět a nemůžu vyřešit problémy všech, a proto se už nebudu kvůli tomu hroutit. Naučila jsem se žít...
Nechápu to.. Nechápe to mé okolí, nechápou to doktoři. Může to znít sluníčkově a smyšleně. Ale ono to opravdu funguje. Nevím jak je to možné.. Důležité ale je, že tu změnu vidím a cítím já, a taky moje nejbližší okolí.
DĚKUJI! ♥ T.


Dobrý den,

ráda bych poděkovala úžasné a neskutečně milé a ochotné paní Markétce, která nám před časem opravdu hodně pomohla se synem-8 let. Trpěl spoustou vnitřních strachů,byl hodně závislý na mamince,netroufal si zůstat sám ani na chviličku,měl špatné sebevědomí,trpěl na silné večerní úzkosti s čímž souvisel spánek a hlavně pak usínání.

Na doporučení jsme vyhledali paní Markétku a zkusili štěstí u ní. Hned při první návštěvě chtěla zkusit "pracovat "se synem sama.Ani ve snu by nenapadlo,že by syn souhlasil,ale evidentně se tam cítil příjemně a bezpečně,protože na to přistoupil. Kromě dobrého čajíku měl vždy připravenou voňavou koupel chodidel a pak si už lehal na lehátko. Terapie trvala necelou hodinku a syn to miloval. Užíval si příjemné doteky a energii při relaxační hudbě.

Po asi 7-8 terapiích jsme zaznamenali veliké změny. Syn fungoval bez maminky doma i venku na zahradě, sám chtěl jít za kamarádem, poprvé v životě strávil noc u kamaráda, večer před spaním jsme přestávali prožívat muka.

První týdny měl obrovskou potřebu na terapie docházet. Doslova tím žil-nemohl se dočkat až mu bude zase lip. Později šel sice vždy moc rád, ale už jen proto, že mu bylo příjemné během i po terapii. Cítili jsme jak se dostává do nějaké řekla bych citové rovnováhy a jak začíná mít klidnější a pohodovějsi život.

Vytratila se nám každodenní bolest bříška a černé depresivní myšlenky, kterých bylo opravdu hojně.

Jsem moc ráda, že jsme se o paní Markétce dozvěděli a jsme jí všichni vděční, jak synovi a potažmo celé naší rodině pomohla. J.


Na metamorfní masáže jsem začala hodit spíše ze zvědavosti. Nikdy jsem neuměla relaxovat a tak mně hodina někde na lehátku spíše „stresovala“. Už při první návštěvě na mě paní Prečová působila velice příjemně. Měla připravený čaj, při kterém jsme si povídaly, a pak začala samotná masáž. Masáž je velmi příjemná a voňavá, k příjemné atmosféře pomáhá útulné prostředí, svíčky, relaxační hudba a především aromatické olejíčky. Tyto návštěvy mi daly mimo jiné uvolnění, odpočinek, naučila jsem se relaxovat, vypnout a vnímat jen sama sebe. Po absolvování desáté masáže se rozhodně cítím více asertivní, myslím víc na sebe než na okolí a mám potřebu více pečovat o sebe samu. Paní Prečová je profesionál, který umí naslouchat, poradit, ale především respektuje to, když se svěřovat nechcete. Ještě jednou moc děkuji!!  E.


O MT technice jsem se dozvěděla od dcery. Sama jsem od toho moc neočekávala, můj přístup byl spíše skeptický. Po druhé masáži jsem se začala těšit, protože to bylo moc příjemné a vždy jsem se uvolnila a odpočinula si. Postupně jakoby ze mne opadávala „tíha“ a nahrazovala ji energie. Paní Prečová je vzácný člověk, já jí tímto děkuji a těším se na další akce, které připravuje. Anna


Společně se svou maminkou jsme se zúčastnily semináře: „Touha mé duše“.

Celý seminář probíhal v úžasné atmosféře, kterou svým optimistickým přístupem a neskutečnou energii paní Prečová vytvořila. Určitě se rády zúčastníme znovu. Děkujeme, Markétko!  E + A


Setkání žen v pondělí se mi velmi líbilo. Potěšilo mě krásné přivítání od úžasně milé, ženské a pozitivní organizátorky. Pro mě to byl příjemný večer strávený v kruhu žen plný informací, prožitků, zábavy, odpočinku a odreagování od každodenních starostí. V.J.


 (seminář Sebeláska)..Moc moc děkujem za tvou návštěvu u nás a neviděli jsme se naposled,opět nezklamalas. Tvé povídání pohladilo na duši a zahřálo u srdíčka. Všem moc doporučuji poznat tuto osubku jako jsi ty...atˇ se ti daří a otvírej moudrost nadále všem, která v každém v nás dřímá jen si stačí vzpomenout ..díky M.S.


Kdybych měla začít od samotného začátku, tak by to bylo možná na celou . Ale...mé problémy začaly v době, kdy jsem osobně zažila nepříjemný zážitek, kdy mojí maminku zazlobilo srdíčko. Nebyla to ani sekunda a byla v bezvědomí. Její rekonvalescence probíhala sice déle, ale když se z toho dostala a byla v pořádku, tak to na mě dopadlo. Najednou jsem opět věděla, že v ní mám oporu a že se bude případně mít kdo postarat o dceru a já jsem se začala strašně bát o sebe. Jelikož jsem v té době byla maminkou dvouleté dcery - samoživitelkou, tak jsem propadla totálnímu zoufalství, že se mi stane něco podobného a já u sebe nebudu mít nikoho, kdo mi tu záchranku zavolá. Bála jsem se, že umřu. Nemohla jsem být sama doma. Dokonce jsem si zavolala několikrát sama sanitku. Rovnýma nohama jsem vletěla do pasti panické poruchy, strašných úzkostí, depresí. Ač jsem byla pyšnou a hrdou matkou a pro svoji dceru bych udělala cokoliv, tak byly dny, kdy jsem chtěla zemřít. Nikomu bych nepřála tu beznaděj. Ač jsem dělala cokoliv, tak jsem nevěděla jak z toho. Vyzkoušela jsem všechno - chodila po doktorech, abych mi dělali jeden krevní obraz za druhým, zda-li jsem zdravá, navštěvovala léčitele, používala minerální léčivé kameny, meditace, mantry, tisíc moudrých psychologických knih, cvičení, chodila na psychiatrii, léčila se antidepresivy ... ale vždy to jen v nějaké míře moji "nemoc" snížilo, ale určitě ne vyléčilo. A pak jsem se střetla s Markétkou. Chtěla jsem se vyléčit a od začátku jsem byla ochotna zkusit všechno, takže jsem neváhala se přihlásit na její terapii Metamorfní Techniky. První schůzka byla zvláštní a odcházela jsem od ní s dobrým pocitem, že tohle vypadá dobře. Kdo to zažil jistě ví jak tu větu myslím. Něco v hloubi duše mi říkalo, že se nacházím na cestě mého léčení. Zprvu se mi stav sice zhoršil a byly okamžiky, kdy jsem jí celá zmatená volala nebo psala co se se mnou děje, jestli je to v pořádku, že to na mě určitě nepůsobí. I přesto jsem ale neztrácela víru a Markétku navštěvovala pravidelně každý týden. A každý týden se cítila líp a líp. Ne jednou jsem se přistihla, kdy v kalendáři kontroluji, kdy už to bude, další naše schůzka. Když jsem začala chodit na terapii, tak jsem brala antidepresiva dvakrát týdně.. Nyní mám prášek tak jedenkrát za dva až tři týdny. Ale je to spíš ještě moje slabost, že podlehnu strachu, který teď už vím, že je neoprávněný. Pomoc, kterou jsem potřebovala… přišla! Bylo to nenásilné a krásné. Prostředí, které v salonku je, je nabité magickou silou, kterou doporučuji všem ji vyzkoušet. Děkuji za to!

 

V.


V Říjnu 2017 jsem navštívil seminář "Touha mé duše II." paní Prečové a musím konstatovat, že se rád účastním i nadále. Občas potřebujeme vypnout od shonu dnešní doby a pouvažovat, kde to vlastně směrujeme. Paní Prečová je člověk, který nás může posunout dále. D.F.


Všem kdo o mě píšete chci nesmírně poděkovat. Děkuji za vaši důvěru ve mě a za spolupráci se mnou.
Nesmírně si toho vážím. S láskou a úctou k vám. Pokud jste zvídaví, tak najdete o mě i na fb.

 

 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více