Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Emoce a pocity ti ukazují co v sobě skrýváš.

A paradoxem je, jenom proto, aby tobě nikdo neubližoval. Skrýváš své zranění před ostatními. S narůstající nespokojenosti, stoupá tvůj vnitřní tlak. Nemáš úniku. Sám před sebou neutečeš, možná před okolím. Ale, stejně ti to nepomůže. Uzavření v sobě, uzavření před okolím jenom stěžuje tvojí situaci. Cítíš jenom větší a větší tlak a únavu. Tlačí na tebe tvé světlo. Nejprve se snažíš od sebe odpoutat pozornost. Například prací, kamarády, TV., alkohol, závislostí.. Čímkoliv, ale je to jen na chvilku. Pak zjišťuješ, že tě nic nebaví a nastupuje DEPRESE, smutek. A padáš níž a níž a čekáš, že se něco stane. Bohužel nestane. Máš 2 možnosti, buď zůstaneš v tom co je. A hraješ dál svou hru. Cpeš se léky a na okolí hraješ , že je všechno OK. K tomu všemu se zlobíš na okolí, na všechny a na všechno. Druhá možnost je, že už to nevydržíš, a rozhodneš se pro ZMĚNU. A tam začíná tvá cesta... Je jedno kým, čím začnete. Ale jsou to vaše PRVNÍ KROKY K SOBĚ. Všichni ti můžou ukazovat skrze sebe jak, "možnosti". Ale pouze ty sám si pracuješ vědomě na sobě. Nikdo za tebe nic NEUDĚLÁ. Poznáváš sebe, přijímáš své aspekty (celistvost), rušíš postupně starý přístup k sobě. Rušíš staré vzorce (aha efety, všechno je jinak). Navracíš se k sobě "domů". Do svého Zdroje, Světla a lásky.
Nebojte se SEBE a začni. Všechno máš uvnitř.
Průvodce MT dotyk, Markéta Prečová PERLA
fb stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění


Poslední změna: 16.04.2021 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více