Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

On-line MT dotyk, Skupinové setkání

Vzestup duše

Nyní je to proces pro každého jednotlivce. Vzestup naší světelné bytosti. Navýšení vibrací skrze tělo.Proč se to všechno děje? Je to vzestup duše. tranformace vědomí. Jako lidstvo jsme se rozholi svobodně tohle zažít. Jsem vedena pro nás, jak projít touto změnou. Všechno si tvoříme sami, a jenom každý sám za sebe, je zodpovědný za svůj proces. Naše vnitřní prcesy jsou odrazem nás samotných, co zažíváte kolem sebe.
Všechno fyzické na tomto světě existuje jako následek toho, co se děje ve světě vnitřním. Naše nevědomé procesy, pro mnohé skryté, utajené, spící... )Já říkám NE, je to o nás.
Duše je ta moudrost, světlo, láska, která nás VEDE. Všechno je se vším propojeno.
Tělo reaguje na to, co si ukládáme. Jakou potravu, duchovní i rozumovou stravu do sebe vkládáme. Tělo je naše moudrost, a reaguje na nás. Jak pracovat s duší a s tělem?? Lze to?? Odpověď ANO lze. Skrze emoce a pocity si odkrýváme. Co ve mě pracuje?? Kdo ve mě velí?? Kdo za mě rozhoduje??? Co se u mě spouští a proč?? Taky nás ovládají naše STRACHY, generační zátěže, karma. Tvoříme si sami své překážky, neschopnost , bezmocnost - (svým přístupem k sobě a postojem na nevědomé úrovni)....všechno, co jsem si sebou přinesl i z minulých životů, a nejenom to. Pokud jsi ve strachu, držíme se v nízkých vibracích - tvá energie je těžká, a ty se můžeš cítit unavený.V jaké úrovni jsem:))) Záleží na nás....A tohle všechno si postupně objevujeme, svůj vnitřní SVĚT ..Bát se SEBE nemusíme, protože jsme v BEZPEČÍ, ale vaše ego křičí, že to tak není..!!
 Nyní jsme v době převratu a změn. Matka Země se navyšuje obrovskou rychlostí - vibrace  a my jsme nuceni navyšovat také. Možná někteří z vás již cítíte fyzicky, duševně, emočně - příznaky . A nevíte co se s vámi děje. Je to transformace - přerod - změna- vibrací - navýšení.
Pokud začneme se sebou pracovat, tak již nemusíte zažívat tak náročné přechody. 
 
Co TVOŘÍME, je svobodná volba každého z nás. Jakým způsobem se každý člověk rozvíjí fyzicky, mentálně, duchovně úroveň. Záleží již na každém jedinci. Co je velmi důležité si zvědomit?? Je, že mysl je ten co vám může dělat neplechu...MYSL vám zhmotňuje vaše myšlenky..!!! Vy nejste mysl. Když se naučíte vnímat, co se vám v hlavě odehrává, čím se stále dokola zabýváte, v jakém naladění jste nastaveni, můžete si hodně ODKRÝT ...Jde s tím něco dělat? Ano lze, můžete si přeprogramovat SEBE...Zní to jako sci-fi, ale není to sci-fi...:)) ZAPRACUJ na sobě, zjisti jak to máš?? Co jsi si všechno vytvořil na nevědomé úrovni.
Co je smíření??
Aby jsi se posunul přijmi, smiř se, odpusť si. Pokud se snažíme tvrdohlavě (pýcha, samolibost, nevidím, neslyším), jít za našim cílem, tak můžeme vyhořet. Což se stalo i mně. A že to bolelo a ne jednou, než jsem postupně začala chápat AHA... Pokud poodstoupíme, smíříme se, s tím (situace, stav, lidé, momentálně tady a teď) tak pochopíme AHA...Tak můžeme očekávat. Věci se začnou (situace, stav, lidé) dávat do pohybu. Nebo-li já se dávám do pohybu jiné vibrace, frekvence....jiné naladění a daný stav, situaci...jiný přístup ...měním /tvořím
Pokora, vděk, je cesta....
Uvedu příklad:
Kdysi jsem tvrdohlavě se držela toho, co jsem tvořila s lidmi, dotykové terapie, sil mi ubývalo. A vesmír mi řekl a DOST. Každý bude za sebe zodpovědný a bude se učit sebelásce/ lásce/cesta každého jedince. Uposlechla jsem . Bylo mi pak postupně ukázáno nejprve na mě...tak vznikl "MT dotyk."( nazvala jsem si MT dotyk, měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE a naopak) ...
A jsem za to VDĚČNÁ, /pochopila jsem proč/AHA....a nejenom za to....Učte se být otevření. Všechno je v pohybu .Všechno vás posílí, a nejvíce se učíte na maličkostech. Pokud si neumím vážit SEBE, tak si nevážím ani okolo SEBE. Učíme se lásce nejprve u SEBE. Abychom pochopili zákon lásky. Láska si nic nežádá, láska je. My jsme láska.
Proces odpuštění...
Když jsem v procesu odpuštění, dávám si lásku. Já říkám, když si odpouštíme postupně vše, co jste si ve své nevědomosti vytvořili. Hodně se povoluje a ulevuje...odchází z těla i energeticky a vše se začíná uzdravovat , harmonizovat a tvoříme...
Odpusť sobě a nečekej až ti odpustí ten komu jsi nevědomě ublížil. Protože přijetím SEBE, za své chyby si dávám lásku. UČÍME se v pokoře přijímat ...
Pokud věříte, tak věřte. Protože víra hory přenáší, tvá víra tě uzdraví...nic není špatně...V co věříte je jen vaše..
Když příjmu v sobě...
Když se otevřu sobě...
Když vím...
Když udělám bez výčitek...
Když řeknu rázně i NE....
Když se dokážu ponořit do BOLESTI, jenom proto, abych našla ...
Když objevíš, a už se nebojíš....
 
Pokud již cítíš, že chceš být vědomí tvůrce, začínám na podzim on-line MTdotyk pro vědomé tvůrce.
Přihlášky zasílejte do emailu : marketaprecova@gmail.com, nebo precova@mtterapie.cz
 
 


Poslední změna: 09.01.2024 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více