Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Recenze na knihu MOTYLEK

Milí přátelé,

zde naleznete vaše recenze na knihu MOTÝLEK. Všem chci poděkovat, kdo přispěl svou recenzí pro ostatní. Pro ty, kdo hledají. Jsem vděčná, že MOTÝLEK plní své POSLÁNÍ. Ze Zdroje Vědomí k TOBĚ/ pro nás pro všechny. 

Děkuji a těším se na další vaše ohlasy, recenze a  postřehy. S láskou a radostí k vám. heart

 

                                


Byl jsem obdarován.

Obdarován v mnoha významech tohoto slova. Měl jsem tu čest a obdržel darem tuto knihu Markétky Prečové Za tento první dar děkuji Kniha, jako dárek, mi udělala radost a já se cítím poctěn. Tím to však zdaleka nekončí. Ač může znít název knihy romanticky, vznešeně a mohla by se tak jmenovat třeba sbírka básní, jedná se hlavně o zpověď.

Zpověď ženy, která si prošla osobním peklem, ale nenechala se pohltit jeho plameny a našla v sobě sílu se vymanit z jeho osidel.

Přiznám se, že jsem knihu přečetl jedním dechem a mnoha momentech jsem našel obrovské souznění, pocítil lásku, soucit, smutek, ale pak i hrdost, nadšení a obdiv.

Markétka zde popisuje svůj životní příběh slovy, která jí diktuje její srdce a duše. Bez obalu, bez bázně a beze studu či strachu, co si o ní kdo pomyslí. Je to příběh o vletu, ambicích, snech, které se rozpadly a vše bylo jinak než si v životě Markétka možná vysnila a plánovala.

Zároveň je to příběh o nalezení sama sebe, o nalezení úcty k sobě, ke svému životu a příběh o přeměně kukly, která žila v omezeném a ohraničeném světě bolestí, pády a traumaty, v nádherného "Motýlka"

Doporučuji každému "Dar", v podobě této úžasné knihy, která může každému pomoci v jeho vlastním životě nalézt "cestu ke světlu". Cestu z jeho zoufalství, trápení, proher a neúspěchů.

Markéta zde krásně popisuje jak na sobě pracovat, jak si ujasnit priority v našich životech, jak pochopit sama sebe a jak pracovat s vesmírnými zákony.

I ona během své cesty pochopila, že co se nám v životech děje, je "hra". Je to hra na pochopení smyslu života, hra na nalezení našich skrytých zranění, která všichni máme a která ovlivňují naše životy, dokud je neodhalíme a nevyřešíme. Pochopila, že jsme tu především sami za sebe a dokud nenalezneme cestu nejprve ke svému nitru, dokud nenalezneme lásku nejprve k sobě samým, tak nedokážeme být nikdy skutečně šťastnými. Aby člověk mohl vyzařovat a předávat lásku a světlo, musí se jimi stát nejdříve on sám

Markétko, děkuji za dary, které v této knize přinášíš světu a každému, kdo si najde cestu k Tvé knize. Nahlédne tak nejen do Tvého života, ale i do svého vlastního nitra a s použitím a aplikací Tvých rad a zkušeností, se i on/ona může stát tím "motýlkem", který se vznese k nebi

S úctou a v lásce, Mirek Horešovský


Kniha, Motýlek,, se mi velmi líbila. Vcitila jsem se do autorčiných zkušenosti a moc pěkně popisovala svoje pocity, zkušenosti a hlavně ukázala, jak mít rád sám sebe. Málo kdo to umí a je to základ k našim dalším úspěchům. Knihu velmi doporučuji, nikdy není od věci si přečíst zkušenosti druhých a vyslechnout i jejich příběh. K.


Motýlek je kniha, kterou jsem přečetla skoro jedním dechem. Příběh se četl velmi dobře a to díky skvělému vypravěčskému talentu autorky. Je to velmi zajímavá a čtivá kniha, která nabízí životní příběh, který nebyl zrovna jednoduchý. Kniha také vybízí k zamyšlení a jak naslouchat sám sobě a přijímat sám sebe. Knihu všem doporučuji. J.


Dobrý den paní Prečová,
> knihu jsem přečetla jedním dechem
> a dostala jsem od Vás velký dar-energii,radost..
> ani jsem nemohla usnout. Š.
 

Kniha Motýlek pro mne byla zajímavá hlavně tím, že se člověk více zamyslí nad věcmi, které jsou pro nej samozřejmost, ať už rodina, práce, ,přátelé... více se zamyslím nad chováním lidí směrem ke mně, jak se naučit mít více rád a říct NE a to špatné od sebe odhánět. Děkuji Markétce za její knihu! L.

A co přinesl její Motýlek mně? Připomenutí, že je zapotřebí vědomě žít, nebát se života a když se nedaří, zamakat na sobě. Pak si přitáhneme i to dobré. Příběh Markéty jsem přečetla jedním dechem. U technik doporučuji knihu naporcovat na etapy a jít s každou technikou hned do praxe.Přeji Vám pěkné čtení a rozhodně knihu doporučuji. V.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více