Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Dovol si říkat NE

Tím, že pomáháte a děláte to za druhého, berete mu jeho MOC a SÍLU, aby svou situaci mohl změnit. Aby našel sílu to změnit. Tímto dochází k zneužívání a zasahování do osobního prostoru druhého.

Další mé zvědomění:

Já jsem si včera svým zvědomováním uvědomila, že jsem se nechala ZNEUŽÍVAT a VYUŽÍVAT a vše jsem i dělala SAMA/ na nevědomé úrovni / ze strachu z odmítnutí. Nedokázala jsem říct NE. Uvědomila jsem si , že od malička jsem měla nastavený vzorec/pokud odmítnu nebudou mě mít rádi. Do dospělosti /na nevědomé úrovni ve mě probíhalo/ tím pomáháním/ zasloužím si lásku, uznání když budu pomáhat každému/ protože já jsem si neuměla dát tu LÁSKU a UZNÁNÍ sobě. My jsme Ti, kteří jsi jdou na nevědomé úrovni /sami sobě "PO MOCI", my jsme Ti, kteří si sami sobě odebírají tu MOC. Toto všechno probíhá na nevědomé úrovni našeho malého já/ega/ hry. Nyní vím, že to mé zneužívání a využívání jsem si dělala SAMA. Dovolila jsem to ostatním, aby zkoušely mé hranice. Nedokázala jsem říct NE, nedokázala jsem odmítnout, nedokázala jsem se chránit/ ze STRACHU Z ODMÍTNUTÍ. Pokud jedete v nějakém nastavení, automaticky děláte vše co se vám řekne. Pak po nějakém čase můžete cítit vyčerpaní/ únavu/ pocit bezmoci/ nikdo mě neohodnotí/ můžete mít pocit využívání/zneužívání/ apod. Z toho můžete zažívat narůstající pocit zlosti, vzteku, agresi. Je důležité v první řadě být sám se sebou v kontaktu a v souladu, v lásce/ a potom jste schopni POMÁHAT druhému, když vás o to požádá. A nejedete na svůj úkor vyčerpání/ strachu/ strachu ze ztráty / strachu, že mě nebudou mít rádi/strachu z odmítnutí. Paradoxem je, že si navzájem vlastně POMÁHÁME/ jdeme si PO MOCI/ někdo vědomě, někdo nevědomě. JENOM PROTO, aby každý jedinec sám v sobě našel svou SÍLU, MOC a LÁSKU. Uvědomte si přátelé komu věnujete svou energii.Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více