Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Duchovní svět

Pro mě je duchovní svět spojen s DUŠÍ, s energií. Představte si, že by jste měli pouze tělo a ego. Ego je váš hodnotitel, kritik. Ego vás řídí, a dává vám impulsy, nenechá vás v klidu. Pokud si myslíš, že nemáš duši, tak se tě ptám kdo je ten co CÍTÍ lásku? Stydět se za SEBE, že mám dušï , je jako stydět se, že se zamiluješ. Již brzy bude čas dušiček. A já se ptám každého, kdo chodí na hřbitov. Co tam děláš, pokud nevěříš na to, že máš duši. Pokud umřeš tvá duše se odpojí od těla. Kam pak tvá duše směřuje? Víš to?? Každý si již určuje co bude dál až zemře. Pokud se nyní učíš vnímat a naciťovat na sebe, na svůj zdroj, vědomí. Velmi mnoho si můžeš ve svém životě ulehčit/ ulevit. Ego je tvůj hodnotitel a většinou tě staví do různých rolí , kde se nemusíš cítit dobře, uvolněný, přirozený. Hraješ, moc, strategie, manipulace, závislosti apod. Pokud si přiznáš, že máš duši, tak cítíš lásku, soucit, naciťuješ se, procítíš. Již teď můžeš vnímat tyto rozdíly, které zde uvádím. Nejsou žádné pravidla pro duchovní svět. Ty si určuje sám, jakým směrem chceš bádat a poznávat tento svět. Někdo se zajímá o karty, numerologii, kyvadlo, doplň si. Někdo si duchovní svět spojí s církví. Čte si biblické příběhy, chodí do kostela a pod. Každý to má přesně tak jak mu to vyhovuje. Všechno si určuješ a řídíš pouze ty sám. A zda se chceš propojit vědomě se sebou to už záleží na Tobě. .EGO je to co nám bráni/ strachy/ omezení/ hry. EGO se bojí, že ho ztratíš, a že tě nebude mít kdo bránit/chránit/ ochraňovat. Pokud si dovolíš pracovat se SEBOU skrze své EMOCE, pochopíš. Ego je hráč. Duše JE láska, světlo, tvůj zdroj, doplň si. Ego ti dává hranice a omezení. Duše ti dává svobodu a volnost. Rozhodni se co chceš, aby Ti do života vstoupilo.
Nebojte se SEBE.
Pro mě má duše je láska, moudrost, zdroj, Kristovo vědomí, Vesmír, radost, ...Cítím svou duši / hřeje mě u srdce 💜 ❤. A co vy? Jak to máte vy.
 
FB. stránky : MT dotyk, integrace, zvědomění
 
Skrze můj zdroj pro nás byla napsána kniha MOTÝLEK. Průvodce pro změnu myšlení/ vaše vědomá práce na sobě. Naleznete i techniky. Skutečný příběh, vesmírné principy, automatická kresba. To všechno a ještě víc 🔑 😍 🙏 🌹


Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více