Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Duchovní svět

Pro mě je duchovní svět spojen s DUŠÍ, s energií. Představte si, že by jste měli pouze tělo a ego. Ego je váš hodnotitel, kritik. Ego vás řídí, a dává vám impulsy, nenechá vás v klidu. Pokud si myslíš, že nemáš duši, tak se tě ptám kdo je ten co CÍTÍ lásku? Stydět se za SEBE, že mám dušï , je jako stydět se, že se zamiluješ. Již brzy bude čas dušiček. A já se ptám každého, kdo chodí na hřbitov. Co tam děláš, pokud nevěříš na to, že máš duši. Pokud umřeš tvá duše se odpojí od těla. Kam pak tvá duše směřuje? Víš to?? Každý si již určuje co bude dál až zemře. Pokud se nyní učíš vnímat a naciťovat na sebe, na svůj zdroj, vědomí. Velmi mnoho si můžeš ve svém životě ulehčit/ ulevit. Ego je tvůj hodnotitel a většinou tě staví do různých rolí , kde se nemusíš cítit dobře, uvolněný, přirozený. Hraješ, moc, strategie, manipulace, závislosti apod. Pokud si přiznáš, že máš duši, tak cítíš lásku, soucit, naciťuješ se, procítíš. Již teď můžeš vnímat tyto rozdíly, které zde uvádím. Nejsou žádné pravidla pro duchovní svět. Ty si určuje sám, jakým směrem chceš bádat a poznávat tento svět. Někdo se zajímá o karty, numerologii, kyvadlo, doplň si. Někdo si duchovní svět spojí s církví. Čte si biblické příběhy, chodí do kostela a pod. Každý to má přesně tak jak mu to vyhovuje. Všechno si určuješ a řídíš pouze ty sám. A zda se chceš propojit vědomě se sebou to už záleží na Tobě. .EGO je to co nám bráni/ strachy/ omezení/ hry. EGO se bojí, že ho ztratíš, a že tě nebude mít kdo bránit/chránit/ ochraňovat. Pokud si dovolíš pracovat se SEBOU skrze své EMOCE, pochopíš. Ego je hráč. Duše JE láska, světlo, tvůj zdroj, doplň si. Ego ti dává hranice a omezení. Duše ti dává svobodu a volnost. Rozhodni se co chceš, aby Ti do života vstoupilo.
Nebojte se SEBE.
Pro mě má duše je láska, moudrost, zdroj, Kristovo vědomí, Vesmír, radost, ...Cítím svou duši / hřeje mě u srdce 💜 ❤. A co vy? Jak to máte vy.
FB. MT dotyk, integrace, zvědomění
Autor: Markéta Prečová
Skrze můj zdroj pro nás byla napsána kniha MOTÝLEK. Průvodce pro změnu myšlení/ vaše vědomá práce na sobě. Naleznete i techniky. Skutečný příběh, vesmírné principy, automatická kresba. To všechno a ještě víc 🔑 😍 🙏 🌹


Poslední změna: 05.11.2020 Zpět
 • ZRCADLO/ODRAZ/TVŮJ OBRAZ

  Zrcadlo je dostatečně hladký povrch odrážející světlo, čímž vzniká obraz předmětů umístěných před zrcadlem.

  Zrcadlo je odraz TVÉHO SVĚTLA/ A UKAZUJE TI TVŮJ OBRAZ. Jak ty sám SEBE vnímáš, cítíš, chápeš.

  Číst více
 • Pod pokličkou z pátečního on-line vysílání
  Sdílím z dnešního on-line vysílání. Dnes jsme si milí přátelé zvědomovali co je to karmická zátěž. Jak ji cítíme na sobě. A jak se projevuje ve vztazích.
  Číst více