Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Duchovní svět

 Co je to duchovní svět. Mé velké uvědomění je, že každý to vnímá a cítí jinak. Jak reaguješ na toto slovo. Jsi na to citlivý, máš nechuť, odpor?? Nebo to v tobě vyvolává klid? Spousta lidí si "myslí", že duchovní svět s nimi nemá nic společného. Záleží jak se každý na to podívá. A z jakého úhlu "DUCHOVNÍ' uchopí. Pro mě je duchovní svět spojen s DUŠÍ, s energií. Představte si, že by jste měli pouze tělo a ego. Ego je váš hodnotitel, kritik. Ego vás řídí, a dává vám impulsy, nenechá vás v klidu. Pokud si myslíš, že nemáš duši, tak se tě ptám kdo je ten co CÍTÍ lásku? Stydět se za SEBE, že mám dušï , je jako stydět se, že se zamiluješ. Již brzy bude čas dušiček. A já se ptám každého, kdo chodí na hřbitov. Co tam děláš, pokud nevěříš na to, že máš duši. Pokud umřeš tvá duše se odpojí od těla. Kam pak tvá duše směřuje? Víš to?? Každý si již určuje co bude dál až zemře. Pokud se nyní učíš vnímat a naciťovat na sebe, na svůj zdroj, vědomí. Velmi mnoho si můžeš ve svém životě ulehčit/ ulevit. Ego je tvůj hodnotitel a většinou tě staví do různých rolí , kde se nemusíš cítit dobře, uvolněný, přirozený. Hraješ, moc, strategie, manipulace, závislosti apod. Pokud si přiznáš, že máš duši, tak cítíš lásku, soucit, naciťuješ se, procítíš. Již teď můžeš vnímat tyto rozdíly, které zde uvádím. Nejsou žádné pravidla pro duchovní svět. Ty si určuje sám, jakým směrem chceš bádat a poznávat tento svět. Někdo se zajímá o karty, numerologii, kyvadlo, doplň si. Někdo si duchovní svět spojí s církví. Čte si biblické příběhy, chodí do kostela a pod. Každý to má přesně tak jak mu to vyhovuje. Všechno si určuješ a řídíš pouze ty sám. A zda se chceš propojit vědomě se sebou to už záleží na Tobě. .EGO je to co nám bráni/ strachy/ omezení/ hry. EGO se bojí, že ho ztratíš, a že tě nebude mít kdo bránit/chránit/ ochraňovat. Pokud si dovolíš pracovat se SEBOU skrze své EMOCE, pochopíš. Ego je hráč. Duše JE láska, světlo, tvůj zdroj, doplň si. Ego ti dává hranice a omezení. Duše ti dává svobodu a volnost. Rozhodni se co chceš, aby Ti do života vstoupilo.
Nebojte se SEBE.
Pro mě má duše je láska, moudrost, zdroj, Kristovo vědomí, Vesmír, radost, ...Cítím svou duši / hřeje mě u srdce 💜 ❤. A co vy? Jak to máte vy.
 
FB. stránky : MT dotyk, integrace, zvědomění
 
Skrze můj zdroj pro nás byla napsána kniha MOTÝLEK. Průvodce pro změnu myšlení/ vaše vědomá práce na sobě. Naleznete i techniky. Skutečný příběh, vesmírné principy, automatická kresba. To všechno a ještě víc 🔑 😍 🙏 🌹


Poslední změna: 17.03.2021 Zpět
 • Být fit

  Být fit

  Nebo- li limity, které jsme si sami vytvořili.

  Číst více
 • Nenávist

  To co nesnáším, u druhých, nenávidím v sobě. Člověk nechce vidět sebe, své “ nedostatky”. Nedostatky neexistují, ty si tvoříme sami. Skrze porovnávání se s ostatními - soutěžení - být lepší. Jsme si vytvořili na sebe TLAK , být dokonalý.

  Strach , že když nebudu lepší , budu SÁM

  Číst více