Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Důvěřuj si...

Co dělat, když víš a přitom nevíš.:))

Když víš, že máš něco udělat, ale přitom nevíš proč to máš udělat. Je to o tom, že náš Vesmír nás učí , abychom šli do důvěry v SEBE. Naslouchat si. A naučili se tady a teď být k sobě otevřený, a dovolit, aby se vše událo. Pokud jsi již uvnitř propojen a jsi se sebou v důvěře a v lásce, tak se ti děje...:)). Proč to sdílím? Protože je velmi pro nás důležité DŮVĚŘOVAT svému Vesmíru. Dělat to co cítíme srdcem. Hlava má tendenci se zapojovat, ale pokud se naučíme postupně odhalovat. Kdo uvnitř rozhoduje:))HLAVA nebo SRDCE? Kdo tomu všemu velí:)).. Pokud cítíte CITEM, tak jsme o to blíž k SOBĚ. I já se stále učím, dělat to co mě je sděleno, a důvěřovat svému Vesmíru. A jsem kolikrát mile překvapena, jak to všechno dokonale zapadá. Když si dovolíme.. A kolikrát mi to nedává smyl. A to je ono, hlava by chtěla tomu porozumět...

Sdílím dnešní RAdost, kdy jsem dokončila obraz. Dostávala jsem instrukce a malovala jsem vše co přicházelo a vše je v obraze. Pak když jsem vše domalovala, a bylo mi sděleno, teď to zamaluješ, aby nebylo nic vidět. Osoba, pro kterou je obraz určen, ucítí energii, a sílu tohoto obrazu v srdci. A při dokončení obrazu, jsem si sedla na zadek. Protože vzniklo co vzniklo a mě se všechno propojilo. AHA efektem. Ano všechno je ukryto pod povrchem, tak jako v životě. Nevíš nic dopředu, ale pokud si důvěřuješ, tak se ti všechno začne odkrývat.

Důvěřujte v SEBE, naslouchejte si...

Krásný večer

Markéta Prečová MT Dotyk PERLA

www.mtterapie.cz/MTDotyk

Život je pestrý, plný barev. Můžeš být malířem, vyber si jakou barvou, a jaký obraz tady a teď namaluješ....

Markéta PrečováPoslední změna: 19.08.2022 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více