Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Emoce a pocity

Strach je energie, která tě uzavírá, kontroluje, omezuje, skrývá, hromadí, poškozuje. Jsou tam hluboce zakořeněné programy, které jsi si vytvořil na nevědomé úrovni už jako malé dítě. A nebo jsi si tento energetický zápis přinesl sebou z minulých životů. Tyto "energetické zápisy" pocity /emoce máš uložené hluboce uvnitř v sobě. A můžeš je cítit i na těle. Záleží jak se sebou pracuješ, a jak si tyto zápisy strachu/pocity úzkosti zpracováváš. A zároveň uvolňuješ. Pokud se sebou nepracuješ, můžeš se cítit unavený, cítíš tlaky na těle. Jsi mrzutý, nic tě nebaví. Jsi vyčerpaný a nebo se můžeš cítit prázdný. Nebo cítíš, na těle bolesti. Co to pro tebe znamená? Jednoduše, nejsi se sebou v souladu/jdeš proti sobě. Určitě znáš ten pocit, že si řekneš : a co nějak to zvládnu, nějak to přežiju. Určitě znáš ten pocit, kdy se sám sebe UKECÁVÁŠ/NAMLOUVÁŠ si. To jsou "EGO hovory se sebou". Taky určitě znáš ten pocit, že na něco čekáš, na to AŽ to někdo, nebo NĚCO za mě vyřeší. A nebo AŽ se stane v mém životě zázrak. Tímto přístupem k sobě vytváříš nemožné/očekávání/BOLEST. POPÍRÁŠ SÁM SEBE. Pokud si myslíš, že někdo, nebo něco to za TEBE udělá, zbavuješ se schopnosti OVLIVNIT TO. Zbavuješ se schopnosti být TVŮRCE. Máš strach být za sebe ZODPOVĚDNÝ. Tyto procesy a stavy jsem měla i já. Při mém zvědomování, jsem si odkryla i tu mou sílu, komu jsem ji darovala už jako malé dítě. Jenom proto, aby mě měli rádi. PODŘIZOVALA jsem se. Vědomé bytí / žití je nebýt v roli oběti, ale žít svůj život vědomě. Pokud si sami krok za krokem začnete uvědomovat, že všechny změny, které provedeš na SOBĚ uvnitř, ti mění vnější události . Bolest, kterou máš uvnitř, je způsobena tvým "špatným" přístupem, úsudkem, který jsi si vytvořil TY SÁM k SOBĚ. Pokud začneš měnit svůj POSTOJ/POHLED/ÚSUDEK na SEBE, bolest začne mizet. Ty se tak začneš cítit postupně emočně i fyzicky uvolněný. Zpracováním svého "emočního/pocitu prožitku" si přenastavuješ všechny vzorce, které jsi si SÁM vytvořil. viz. níže je článek jak jsem si skrze bolest v těle zvědomovala SEBE.

https://www.facebook.com/PrecovaMarketa/posts/1638795859631475

Pokud začneš se svou bolestí , kterou máš uloženou uvnitř na nevědomé úrovni pracovat/zpracovávat. Začneš postupně chápat/vnímat/cítit AHA efekty, začneš vnímat SÁM SEBE jako TVŮRCE. Začneš skutečně prociťovat, co je to láska k SOBĚ . Postupně začneš na sobě cítit energii, která tě otevírá, odhaluje, sdílí, léčí, uvolňuje, nelpí, je....doplň si..

Krásný den milí tvůrci a NEBOJTE SE SEBE

Přijďte si zvědomit SEBE/MTDotyk/unikátní metoda, která vznikla skrze můj Zdroj. Ty jsi TVŮRCE, já průvodce .

Těším se na vás.

 Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více