Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Jak se mám rozhodnout?

Naciťování při rozhodování....

Víte, že jste sami sobě nejlepšími rádci? A nemusí vám to dávat logiku. A nemusíte znát důvod. Nejlepšími rádci jsou vaše pocity , hluboká intuice, kterou každý má. Sledujte SEBE, pokud se rozhodujete, jak TO všechno uvnitř vás funguje, jak funguje i vaše tělo. A jaké při tom prožíváte emoce. Pokud při rozhodování cítíte neklid, sevřenost respektujte tyto pocity. Nesnažte se své pocity logicky zdůvodňovat. Možná vám bude našeptávat chtíč, že je to vaše celoživotní šance nebo budete rozhodovat ze strachu, že narušíte vztahy, zklamete lidi, apod. Možná při rozhodování zvítězí vaše logika a budete ignorovat své vnitřní pocity a nebo se budete snažit je překonat. V tomto případě vaše jednání v rozhodování bude podmíněno vaším rozumem a nebude odpovídat vaší skutečné podstatě a vy budete ještě více oslabeni. Pokud si v životě něco podmiňujete v rozhodování , oslabuje vás to, vzniká z toho důsledek vašeho rozhodnutí a vy si za to nesete plnou zodpovědnost. I když to nemusíte vnímat na vědomé úrovni. Naše pocity a intuice vychází z hluboké vnitřní bytosti, z naší hluboké úrovně bytí. Proto pokud se máte rozhodovat, udělejte vždy vědomé rozhodnutí, vnímejte své pocity, emoce, řeč těla a neřešte logiku. Všechno se vám postupně ukáže a otevře, v souladu s vaším stavem. Vy později pak zjistíte důvod, který vám nedával logiku.

Někdy nemáme znát všechno dopředu a mít tak věci plně pod kontrolou. Všechno co se děje, je v náš prospěch. Tak to je zařízeno. Pokud se odkláníte od sebe, váš vesmír vás na to upozorní, jakýmkoliv způsobem, aby jste se vrátili k SOBĚ. Pokud se stále rozhodujete logikou a cítíte, že to není ono. Vesmír vás unaví, nebo-li vy sami se unavíte. A postupně přestanete lpět. Někdy do vašich životů vstoupí hurikán, smete vše, vaše špatné vnímání a chápání k sobě, ze strachu. A jenom proto, aby jste začali budovat všechno od znovu na vlastních základech svého vnímání a cítění k sobě. . Tak jako já jsem si všechno ze strachu zakazovala, potlačovala, snažila jsem si tam dávat rozum a logiku. Postupem času jsem zjistila, že jsem si nesmírně ubližovala a svůj vesmír jsem neposlouchala. Oddělena od SEBE od své podstaty bytí. Jenom všechno proto, aby mě okolí mělo rádo, aby mě nezavrhli, abych nezklamala atd. Spoustu programů ze strachu v sobě hluboce uložených. Tyto programy STRACHU, mají všichni, jenom s jiným dějem. Pokud se naučíte překonávat STRACH, začnete se uvolňovat více do SEBE a přibližovat se ke své podstatě bytí zde na ZEMI. Žádné rozhodnutí není špatně. Vždy je to vaše svobodné rozhodnutí. Pokud se rozhodnete "špatně" prodlužujete si svou cestu k poznání, nebo-li příběhy , lidi, situace se vám opakují . Do té doby než pochopíte, unavíte se. Pokud se rozhodnete "dobře" , plynete v uvolnění a pohodovém stavu a šetříte si svou energii a přinášíte si do životů lehkost a kreativitu.

Krásné dny plné tvoření milí tvůrci, neboje se SEBE. Nic není špatně, protože TVURCI jste vy. A rozhodujete si pouze zase , znova VY. Pokud se necháte ovlivňovat, tak jsem to měla i já, prodlužujete si svou cestu sebepoznání. :)) Budu poslouchat druhé , protože....:))

Nebo už nebudu poslouchat druhé, protože:)) si beru zpět svou zodpovědnost , sílu a důvěru v SEBE.

Průvodce MT Dotyk Markéta Prečová PERLA



Poslední změna: 17.02.2022 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více