Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Kam směřuješ energii

Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš?? Jaký je tvůj stav/ jaká emoce tam nyní probíhá. Každý se teď nacházíte v různých situacích, kde můžete zažívat: BEZMOC/STRACH/ÚZKOST/VZTEK/ZLOBU/NENÁVIST/ a další a další pocity. Já se ptám proč to zažíváš/co v sobě SKRÝVÁŠ/ co máš v sobě POTLAČENÉ/ co máš v sobě hluboko ZATLAĆENÉ. Na co si nepamatuješ ?? Aby jsi byl schopen si vše zvědomit a zpracovat. Kde se nyní nacházíš?? Proč tam jsi?? Pokud cítíš, že děláš něco co / NECHCEŠ? Ptám se tě proč to děláš?? Je více odpovědí, které zažívám se svými klienty. Buď mi řeknou nejsem schopen to změnit / CÍTÍ obrovský strach a úzkosti/ ze změny/ nejistoty/ NEMÁM VŠE POD KONTROLOU/ ZTRÁTA. Skrze emoce a pocity jdeme HLOUBĚJI pod povrchem se skrývá vše z dětství/ bolesti/zranění/programy/přesvědčení. Pokud nemáš situaci pod kontrolou/ vyvolávají STRACH. Zažíváš BEZMOC/ což značí, že nemáš MOC nad svým životem. Odevzdáváš svou energii druhým??POZOR na situace kdy se můžeš jenom VYDÁVAT. Péče o druhé/starostlivost/ STAROST/ dělám si starosti. A já se ptám co si tím vynahrazuješ?? Co ti chybí?? LÁSKA?? Láska a uznání od druhých. Ano to je to co nám většinou chybí. NEUMÍŠ SI DÁT LÁSKU SÁM SOBĚ. Vyžaduješ to od druhých/ starostí/ vyžaduješ i jejich lásku/ jejich uznání/ doplň si. Ptám se Tě, když už jsi unavený, proč se staráš?? Z čeho máš strach? Odpověď je většinou nejprve "musím" protože...../ POZOR je rozdíl JÁ CHCI/.. Pod povrchem se skrývají naše programy / strach ZE SAMOTY/ strach z ODMÍTNUTÍ/atd.. Je toho spoustu, jaké programy máme uložené. Vytvořili jsme si je sami/ od rodičů převzaté návyky/ závislosti atd. Přátelé, je velký rozdíl být STAROSTLIVÝ a cítit se NAPLĚN. Nebo být STAROTLIVÝ a být UNAVEN. Již toto vám ukazuje/ jak směřuješ svou ENERGII/ K SOBĚ/ SEBELÁSKA. JAK se mám skutečně rád/ jak se přijímám/ a jak to skutečně SÁM před SEBOU mám. Je důležité k sobě přistupovat s láskou. Jak si to mám uvědomit?? Jednoduše. TADY a TEĎ. Jak se cítím, když se teď rozhlédnu kolem sebe. Jak uvnitř /tak venku. Cítíš se plný energie a nebo jsi unavený?? Cítíš radost ze života/ anebo jsi nešťastný? Narodili jsme se tady, abychom se naučili sami se sebou jako s energií pracovat/ MILOVAT SEBE/ RADOVAT SE/ TVOŘIT/ jsi TVOŘITEL/VZPOMENOUT si na své poslání. Uvědomit si, že nejsi OBĚŤ. Uvědomit si, že jsi ta LÁSKA.

V tomto článku nelze vše slovy popsat/procesy zvědomění/integrace/ skrze emoce a pocity má každý úplně jinak. Provádím s klienty zvědomování / ty jsi TVŮRCE a já PRŮVODCE. Nová "technika" zvědomování SEBE a propojení se sebou. Nikdo a nic za tebe neudělá. Ty jsi ten, co má vše v rukou. Ty jsi ta LÁSKA ZDROJ/ SVĚTLO. 💓 🙏 🌷 Pokud nevíš jak můžeš mě navštívit. Zažiješ svůj proces 💓 🙏 🌷.

www.mtterapie.cz/MT Dotyk

Nebojte se SEBE.

Těším se s vámi spolu s daryAN ANgel. ❤ 💎 🐬 🙏 🌹.

S láskou a radostí k vám

Autor: Markéta Prečová

Skrze můj zdroj pro vás/nás byla napsána

Knížečka: MOTÝLEK

Reaguješ na určité situace ze svého programu, přesvědčení, potlačených a zatlačených stavů. Neuvědomuješ si jak hluboce jsou tyto programy v tobě uloženy. Jsi stále v role oběti. Skrze EMOCE/POCITY jsi schopen odhalit a odkrýt své přesvědčení/nastavení/ pročistíš/ uvolníš se/ integruješ/zpracuješ. Zjistíš, že všechno jsi si tvořil sám/ i tu oběť, kterou jsi hrál nebo hraješ. TY JSI TVURCE . V knize MOTÝLEK/autobiografie/skutečný životní příběh mě/ mé procesy zvědomování skrze můj zdroj. Nalezneš i praktické rady, typy a návody. Jsou zde obrázky automatická kresba.

Pokud stále váháš zda si máš zakoupit MOTÝLKA. Odkaz na recenze.

https://www.mtterapie.cz/recenze-na-knihu-motylek

www.mtterapie.cz

www.mtterapie.cz/kniha

 Poslední změna: 14.10.2020 Zpět
  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více