Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Každý moment si vybíráš

Každý si vybíráme, co chceme v daný okamžik prožít, jakou zkušenost zažít. jaký zážitek , jakou úroveň, tady a teď. Pokud neprožiješ smutek, nevíš co je to radost. Skrze emoce a pocity si uvědomuješ pouze ty sám, jaký momentální stav zažíváš. Neexistuje konečný stav. Ty sám si vybíráš. Role, emoce, pocity. Ty sám si vybíráš své úrovně bytí zde na zemi. Ty sám si zvědomuješ. Tvé okolí ti pouze zrcadlí tvůj momentální stav. Pokud stále nechápeš a trápíš se. Jsi nešťastný a chceš změnu ke svému stavu bytí. Jsem zde, "průvodce a pracovník světla". Bez tebe bych nebyla průvodce, a naopak. Jenom skrze své prožitky si zvědomuješ pro sebe. MT Dotyk vytahuje všechno, co máš hluboko schované pod povrchem. Vše co jsi zapomněl, potlačil , vytěsnil a ani nevíš. Provedu tě přesně tam, kam ty si žádáš provést. Není tam můj záměr, jenom naslouchám tvým pocitům, emocím , tvé duši. A provádím tak jak nás náš Vesmír vede. Nelze uchopit a pochopit, pokud neprožiješ. Není nikdo na světě, kdo něco za tebe udělá. Jsi to jenom ty. Není nikdo na světě, kdo tě posune, jsi to jenom ty. Svým procítěním, prožiješ a čistíš. Pokud neprocítíš, neprožils. Srdce je brána, která tě vede. Srdce je klíč. Emoce a pocity to jsou spouštěče. Které, otevřou tvé strachy. Neboj se do nich vstoupit. Je to pouze energie, která ti ukazuje. Pod tmou je uryto světlo. Ty jsi tvůrce a já průvodce. A naopak.
Krásné dny pro vás milí přátelé. S láskou a radostí tvoříme pro nás spolu s daryAN ANgel. Nebojte se SEBE a zvědomujte si.
Ze Zdroje:
Láska je tvůj cit. Ona je jediná a skutečná, kterou máš. Nauč se jí vnímat, cítit. "naslouchat". Naslouchej sobě. Ty jsi tou láskou. Ponoř se do SEBE. Nejprve se učíme mít svůj vztah se sebou. UZDRAVUJEME. Láska tady je a vždy bude. Nikam neodchází. Je stále s tebou a v tobě. Tady a teď. Povol, dovol, pusť. Všechno co není láska, a co ti brání, propusť. Otevři si bránu k svému srdci, ke své hojnosti. Přijetím SEBE, přijímáš lásku do svého života a naopak.
Uvnitř každý z nás má svatou trojici, Královskou rodinu, muž, žena, dítě . Po uzdravení (vztah se sebou), přichází příjmutí svého Božství v sobě. Příjmi své Božství. Jsi DAR pro SEBE a pro ostatní.
MTDotyk je metoda, která Ti ukazuje tmu a vytahuje vše napovrch ke světlu. Světlo je návrat domů k sobě. MTDotyk není má metoda, byla mi ukázána pro nás. Skrze můj zážitek a prožitek v době mého ponoru a hluboké bolesti uvnitř.
Průvodce MTDotykem Markéta Prečová PERLA
fb stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění
Napsali jste o MT Dotyku::
Nemusela jsem platit ani zlatem a vesmír mi seslal jedinečnou učitelku, která mě učí chápat sama sebe. Za což jsem moc vděčná.
Začala jsem meditovat i mimo terapie, začala jsem cvičit jogu a svým vlastním způsobem se snažím sama na sobě pracovat.
 


Poslední změna: 16.04.2021 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více