Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Kdo ti bere energii??

Děláte všechno, co dělat nechcete. Nutíte se, přemlouváte se. Zneužíváte sami SEBE.. Proč si berete energii?? JE to na nevědomé úrovni, jsou to vaše programy strachů.

Které máte hluboce nastavené proti sobě. Strach z odmítnutí , strach , že budu sám, strach ze zavržení ostatních, strachu z hojnosti, strach ze samoty, strach ze smrti. Programy nelze hned odkrýt, odkrýváme postupně. Tak jsem to měla i já. Jak moc jsi tvrdý k sobě , máš zavřené srdce, tak dlouho si bereš svou energii. Jakmile procitneš, odpustíš si svou nevědomost a to, že jsi se sám SEBE ze strachu zneužíval. Pochopíš, že tu oběť jsi si tvořil ty sám. Pokud začnete sami sobě naslouchat, přestanete si postupně ubližovat, brát si energii, a začnete nabírat svou vnitřní sílu, zodpovědnost sám za SEBE. Již nejsi obětí, ale vědomí tvůrce.

Průvodce MT dotyk Markéta Prečová PERLA

Budu se těšit na další vědomé tvůrce, kteří ke mě zavítají pro MT dotyk, měníš , tvoříš dotýkáš se sám SEBE...

Krásné dny , vědomí tvůrci...Poslední změna: 28.07.2022 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více