Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Křest Motýlka

Bylo to krásné odpoledne a užili jsme si to všichni. Povídání bylo o MT dotyku s mými hosty, kteří sdíleli své zážitky se mnou. Jaké procesy u nich probíhají při MT dotyku, jak všechno vnímají, jaké posuny zažívají ve svém životě. Bylo to velmi příjemné a zajímavé povídání. Na závěr se křtilo. Pak po křtu bylo velmi krásné překvapení, hrálo se na bubínky a všichni jsme si to užili. Děkuji za tu krásnou atmosféru bubínků Petrovi Johnovi.

Motýlek má 3 kmotry. Tímto velmi děkuji kmotrům. Karolínce, Janičce a Petrovi. Je to jako v té pohádce, každý z kmotrů popřál Motýlkovi :

1 kmotr přál Motýlkovi, až si najde cestu k těm, kteří ho momentálně potřebují k překonání své životní krize , a nejen to, aby byl i pro ostatní inspirací.

2 kmotr popřál, ať se nenecháte ovlivňovat tím co čtete, nebo ovlivňovat ostatními co vám říkají. Motýlek má být inspirací, a ostatní je na vás Každý z vás je sám za sebe zodpovědný . Každý sám za sebe si má rozhodovat. Dělat všechno tak jak cítíte srdcem.

3 kmotr popřál : " Motýlku leť".

A na závěr, já přeji Motýlkovi, ať letí do všech koutů. Tam, kde ho bude třeba. Ať si každý nalezne/probudí po přečtení Motýlka v sobě: svou vnitřní sílu, odvahu, lásku uvnitř SEBE, objeví svou šlechetnost, upřímnost sám k sobě, ať je Motýlek pro vás inspirací.

SEBEhodnota, SEBEláska, SEBEúcta. To je to, co se učíme, každý sám za sebe, objevit tu skutečnou pravdu, kterou jsme k sobě V SOBĚ.

A dávno jsme LÁSKOU.

Děkuji všem, kteří jste za námi přišli sdílet,

Děkuji Rohlíkům za jejich útulnou stodolu a za krásné přijetí,

Děkuji všem za podporu, že můžu..

Děkuji mému muži , "Milošku děkuji Ti"...

Děkuji nám všem....

Nebojte se SEBE, ponořte se do svého nitRA, a objevte své vnitřní světlo, které ve vás již dávno je.

Fotky ze křtu:

https://www.zonerama.com/rohlikprodukce/Photo/7623920/284210313

 Poslední změna: 14.09.2021 Zpět
 • PERLA

  PERLA prostor pro TEBE/nás/ otvíráme....2.2.2022 

  Poprvé on-line

  Všechno co jste zažili v raném dětství, je pro vás skutečnost. Nyní , můžu říct, že po probuzení jsem žila ve vlastní iluzi. 

  Číst více
 • Čemu dáváš pozornost??
  Jsi to čemu věříš, čemu dáváš pozornost, tím jsi. Jen ty sám si umíš "zvědomít". Jen ty sám se umíš vědomě propojit se svým zdrojem, jsi zdrojem.
  Číst více