Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

Láska otvírá a uzdravuje

Láska otvírá a uzdravuje..
Ty jsi tou láskou...
Při MT dotyku si měníš a tvoříš..
Měníš staré programy, přesvědčení, svou iluzi... Uvolňujete své strachy. Tímto procesem si postupně uzdravuje i své rody, uvnitř svou vnitřní ženu, může, dítě. Upravujeme si své DNA. OPRAVA. Propojení s matkou Gaia v probuzení....
Žiješ ve své vlastní iluzi LÁSKY. Pokud nepodporujete SEBE, nevíš co je skutečná láska. Braníš si svými STRACHY.
Pokud chceš poznat skutečnou lásku , nutný proces skrze strachy. Strach otvírá bolest, stud, pýcha, programy a přesvědčení v nás. Žila jsem ve své vlastní iluzi a falši vlastního ega několik let. Pokud si otvíráme své ukryté bolesti skrze svou pýchu , otevíráme si své srdce skutečné lásce universum Vesmíru uvnitř SEBE a naopak. Vesmír což jsi i ty , tě otvýra , tvé brány RAdosti , proudu skutečně lásky do srdce. Na těle se otvírají BRÁNY hojnosti. Boříš si zábrany, které jsi si vytvořil . Měníme polarity uvnitř a sjednocujeme vše do bodu O. Podpora pro SEBE, otvírají TEBE ..tohle je dlouhodobý proces sjednocení uvnitř...jak uvnitř tak na povrchu.
Pokud cítíš. A již jsi připraven na svůj proces, můžete se mi ozvat. Pracují dlouhodobě s vámi. Pouze pro ty, co skutečně cítíte, že již všechno chcete jinak.
Pořádám i zoom osobni konzultace.
Pokud chceš zoom náhlednuti do SEBE pište do zprávy...
marketaprecova@gmail.com


Poslední změna: 02.03.2022 Zpět
 • Chci být vědomí tvůrce
  Milovaní tvůrci,
  Vesmírné zákony, nebo jaké principy fungují.?? Co vlastně nyní funguje?? Co platí v NOVÉ ZEMĚ?? Je to Vesmírná moudrost, a ukazuje nám, jaký postoj máme k sobě, zda si stále ubližujeme, a nebo zda začínáme postupně chápat, cítit, vnímat...:)) ..
  Číst více
 • Dovol svému dítěti se projevovat

  Když si dovolíme, aby se naše vnitřní dítě projevilo.

  Když si dovolíme ve své uvolněnosti, hravosti, lehkosti bytí tady a teď. DOVOLIT SI se PROJEVOVAT....

  Číst více