Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

Láska otvírá a uzdravuje

Láska otvírá a uzdravuje..
Ty jsi tou láskou...
Při MT dotyku si měníš a tvoříš..
Měníš staré programy, přesvědčení, svou iluzi... Uvolňujete své strachy. Tímto procesem si postupně uzdravuje i své rody, uvnitř svou vnitřní ženu, může, dítě. Upravujeme si své DNA. OPRAVA. Propojení s matkou Gaia v probuzení....
Žiješ ve své vlastní iluzi LÁSKY. Pokud nepodporujete SEBE, nevíš co je skutečná láska. Braníš si svými STRACHY.
Pokud chceš poznat skutečnou lásku , nutný proces skrze strachy. Strach otvírá bolest, stud, pýcha, programy a přesvědčení v nás. Žila jsem ve své vlastní iluzi a falši vlastního ega několik let. Pokud si otvíráme své ukryté bolesti skrze svou pýchu , otevíráme si své srdce skutečné lásce universum Vesmíru uvnitř SEBE a naopak. Vesmír což jsi i ty , tě otvýra , tvé brány RAdosti , proudu skutečně lásky do srdce. Na těle se otvírají BRÁNY hojnosti. Boříš si zábrany, které jsi si vytvořil . Měníme polarity uvnitř a sjednocujeme vše do bodu O. Podpora pro SEBE, otvírají TEBE ..tohle je dlouhodobý proces sjednocení uvnitř...jak uvnitř tak na povrchu.
Pokud cítíš. A již jsi připraven na svůj proces, můžete se mi ozvat. Pracují dlouhodobě s vámi. Pouze pro ty, co skutečně cítíte, že již všechno chcete jinak.
Pořádám i zoom osobni konzultace.
Pokud chceš zoom náhlednuti do SEBE pište do zprávy...
marketaprecova@gmail.com


Poslední změna: 02.03.2022 Zpět
 • Jak můžu důvěřovat , podpořit SEBE?
  Jak se můžeme podpořit? Aby se mi dařilo , žila svůj sen. Jednoduše , podpořit SEBE. Jak ? Udělat rozhodnutí? V čem? Ze začátku , překonat strach. Nikdo za nás NIC neudělá. Pokud mi sami se nerozhodneme. Když už máme něčeho DOST. Situace, stavu, člověka, bydlení ..atd..
  Číst více
 • Ukotvení s matkou ZEMÍ

  Cítím, že budu sdílet , dneska při on-line setkání....se řešilo UKOTVENÍ....

  Když ke mě chodíte na MT dotyk, tak vždy říkám každému, než začnete svůj proces.

  Číst více