Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Láska otvírá a uzdravuje

Láska otvírá a uzdravuje..
Ty jsi tou láskou...
Při MT dotyku si měníš a tvoříš..
Měníš staré programy, přesvědčení, svou iluzi... Uvolňujete své strachy. Tímto procesem si postupně uzdravuje i své rody, uvnitř svou vnitřní ženu, může, dítě. Upravujeme si své DNA. OPRAVA. Propojení s matkou Gaia v probuzení....
Žiješ ve své vlastní iluzi LÁSKY. Pokud nepodporujete SEBE, nevíš co je skutečná láska. Braníš si svými STRACHY.
Pokud chceš poznat skutečnou lásku , nutný proces skrze strachy. Strach otvírá bolest, stud, pýcha, programy a přesvědčení v nás. Žila jsem ve své vlastní iluzi a falši vlastního ega několik let. Pokud si otvíráme své ukryté bolesti skrze svou pýchu , otevíráme si své srdce skutečné lásce universum Vesmíru uvnitř SEBE a naopak. Vesmír což jsi i ty , tě otvýra , tvé brány RAdosti , proudu skutečně lásky do srdce. Na těle se otvírají BRÁNY hojnosti. Boříš si zábrany, které jsi si vytvořil . Měníme polarity uvnitř a sjednocujeme vše do bodu O. Podpora pro SEBE, otvírají TEBE ..tohle je dlouhodobý proces sjednocení uvnitř...jak uvnitř tak na povrchu.
Pokud cítíš. A již jsi připraven na svůj proces, můžete se mi ozvat. Pracují dlouhodobě s vámi. Pouze pro ty, co skutečně cítíte, že již všechno chcete jinak.
Pořádám i zoom osobni konzultace.
Pokud chceš zoom náhlednuti do SEBE pište do zprávy...
marketaprecova@gmail.com


Poslední změna: 02.03.2022 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více