Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Lituji toho, že jsem to neudělala

A máte pocit, že jste na místě a přešlapujete? Že jste měli udělat něco jinak, aby se to u vás změnilo?? Představte si, že máte tu sílu všechno změnit každým vaším okamžikem. Jenom pokud vy sami UVNITŘ SEBE skutečně chcete a máte důvěru. Cítíte to srdcem. Otevři se všemu. I to pokud cítíte, že nevíte proč to děláte, ale váš VESMÍR křičí udělej TO.!! Pokud mi dáme svému Vesmíru jasný povel, chci to změnit a uděláte první KROK tak se začne ten váš vesmír hýbat. A věci, situace vše dáte do pohybu. Pokud o něčem sníme, a lpíme na výsledku, a nic neděláme. Jenom ze strachu vyčkáváme, remcáme, tak se nic neděje. Věčná nespokojenost, strach a uvnitř jen smutek. Zažíváme uvnitř sebe rozpor, prázdno. Chlácholení, že už to nějak vydržím. A, že možná se něco stane. Každý máme své představy, jak by to všechno mělo vypadat. Ale "realita" , neboli pocit, vše může být jinak. Proč se to všechno děje. Tvůj rozum, myšlenky mají nějakou představu, a jsi stále odpojený SRDCEM od SEBE. Většina z vás může cítit prázdno a nenaplněnost. Není to o tom, že před 10, 15 lety jsi to neudělal. To byla minulost. A tu již nezměníš. Je to o tom tady a teď.

Pokud nic neděláš a necháš ať se to vyřeší SAMO, tak ti to tvůj Vesmír pěkně "nasáčkuje" . Aby jsi začal jednat. Postavil se sám za SEBE. A postupně začnete zažívat, cítit a vnímat....AHA... aby jsi začal žít svůj SEN, tady a teď a nepřešlapoval. Nyní se chce , abychom PŘÍJMULI SEBE a již se sebou nebojovali. Aby jsi byl ve své důvěře. A všechno co tvoříš, dělal s láskou a s RAdostí. Náš Vesmír nás učí i to, že naše představy jsou omezené . A tvůj Vesmír nebo-li ty jsi dokonalý. A pokud se tomu otevřeš, otevřeš se SOBĚ. a VESMÍRU. Jsem podporováni. Stačí jen, aby jsi vstoupil do svého nitRA, ponoř se do ticha a začni si skutečně naslouchat. Víš co se uvnitř TEBE děje?? Víš, že všechno začíná uvnitř TEBE?? A, že všechno již znáš, víš, a že můžeš ???...Začni se sebou KOMUNIKOVAT...

Vítej milý tvůrce...

Děje se nám...

Tak nečekejte AŽ a začněte tady a teď...Nikdy není pozdě...jenom ty si bráníš ....

Krásný večer milované hvězdičky...

Markéta Prečová - MT dotyk , integrace, zvědoměníwww.mtterapie.cz/MTdotyk

 

průvodce MT dotyk bez dotyku. ...ty jsi ten co si vstupuješ sám do svých procesů...Poslední změna: 19.08.2022 Zpět
 • Být fit

  Být fit

  Nebo- li limity, které jsme si sami vytvořili.

  Číst více
 • Nenávist

  To co nesnáším, u druhých, nenávidím v sobě. Člověk nechce vidět sebe, své “ nedostatky”. Nedostatky neexistují, ty si tvoříme sami. Skrze porovnávání se s ostatními - soutěžení - být lepší. Jsme si vytvořili na sebe TLAK , být dokonalý.

  Strach , že když nebudu lepší , budu SÁM

  Číst více