Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

Marnost

 
Ptá se mě J...: Markétko, připadám si marně...proč se to všechno děje.. VÁLKA...má to nějaký smysl, ten život??? Proč vlastně žiju??
A já ji odpovídám, ano milá J...má smysl, aby jsi žila. Protože pokud si odhalíš své strachy procítíš citem, to v čem jsi si bránila celý život.
A víte proč? Protože naše ego je plné strachu a bojí se. Bráníme si procítit , CITEM...SEBE a bojíme se SEBE...žijeme v iluzi...
Proudilo skrze mě pro nás :
"vaše duše touží po svobodě" Ego je váš diktátor. Situace, která se děje uvnitř VÁLKA uvnitř TEBE. Vesmír vám ukazuje i vaše DĚJE navenek..
Žijeme ve vlastní iluzi a vytváříte si válku uvnitř SEBE, svým nevědomým přístupem z vlastního přesvědčení. Spíš a stále nevíš. Nevíš, jak moc si ubližuješ. Jak moc zraněný jsi uvnitř. Všechno je na nevědomé úrovni. Tyhle děje navenek, probouzí vaše děje uvnitř. Jak moc jste plní strachu. Jakákoliv situace, která tě zraňuje tě vybízí k tvému léčení...jít do plné přítomnosti k SOBĚ...
Všechny tvé děje uvnitř se odráží navenek.
Jaký život chceš žít, ty si tvoříš sám. Pokud budeš podléhat to co se děje venku, ztrácíš svou energii. A podporuješ strach. Pokud jsi uvnitř SEBE v poli lásky . Vyzařuješ pole lásky pro SEBE a i pro ostatní. Tím podporuješ LÁSKU pro celý VESMÍR.
Vstupujte do děje vědomě, nenechte se ovlivňovat STRACHEM. Jak uvnitř tak navenek a naopak
S úctou k nám všem milí tvůrci
Průvodce MT dotyk Markéta Prečová měním / tvořím/ dotýkám se všech a naopak...tvořím v poli lásky pro nás a naopak..


Poslední změna: 02.03.2022 Zpět
 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více