Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

MT proces, co si odkrýváte??

Naše bahno, které, každý nosí v sobě, a ani o tom neví. Jak to začíná? Máme strach projevit, ukázat naší slabost na veřejnosti. protože se bojíme, že oni si my vysmějí, oni mě odsoudí (to vám běží na nevědomé úrovni ve vás, ani o tom nevíš, v těle váš strach).
Náš stud, ostuda, že nejsem dokonalý, a že něco neumím (a nemůžu to ukázat na veřejnosti) nesmím, vysmějí se mi, zesměšní mě. Ale ve skutečnosti, je to pouze naše iluze vlastního přesvědčení. Protože náš pohled je, že když udělám chybu je to špatně. Ale ve skutečnosti chyba neexistuje. A když udělám "chybu", tak tím získávám zkušenost pro příště a tím se rozvíjím. My již od malička jsme totiž hodnocení a trestaní za chyby(již od malička jsme byli formování, pozor nesmíš udělat chybu! jinak bude ZLE, vyvolání strachu v nás)
Měřítka si tvoříme sami, společnost, škola, rodiče atd...
Taky tam byl další vzorec - nezasloužím si lásku, protože se nemůžu milovat, mít rád, je to sobecké! Viděla jsem otce, který se věnoval ostatním a nám ne. Převzala jsem jeho vzorec, musím se rozdat pro druhé. Já jsem ta poslední. Další naše iluze, další naše ublížení, které si tvoříme sami. ...
Co pak vznikne, když mi sami sobě nedáme lásku? Kterou nemáme, k sobě. Ale jsme ti, kteří předstírají lásku pro druhé?? Jsme vyčerpaní a ve finále onemocníme. Tak jsem to kdysi měla i já. Nežiješ sám v sobě v lásce, ve své pravdě, tak ji nemůžeš dát ani ostatním, není co! Žiješ z oddělenosti od sebe.
Již brzy se bude konat spolutvoření žen Srdce ženy, a tím vás srdečně zvu:)) milé ženy.
Všechno bude k tomuto tématu sebeláska, ale trochu jinak. Moc se na to těším, protože nepůjdeme hlavou, rozumem, ale srdcem. A zapojíme naše těla a smysly. A mnohé je pro vás milé ženy přichystáno. Tak šupky, kdo cítí pište.:)) počet žen je omezen, z důvodu kapacity. Takže moc se na vás těším...
A nebojujte se sebou...
Krásné dny v lásce se sebou....prožité ...harmonie, ladění se do nitra tady a teď...dovolte si...
Více naleznete zde:
( spolutvoření- srdce ženy)
jinak brzy již bude probíhat další řada MTdotyk on.line pro ženy i muže. Již se scházíme a další termíny brzy vypíšu...


Poslední změna: 07.02.2024 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více