Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Náš vztah k sobě

Jaké to je, když se cítím být silný, sebevědomí? (být vědomý sám v sobě). A jaké to je, když se cítím být slabý? (být nevědomý v sobě). Jaké rozdíly tam vnímáte a cítíte. Kdo je ten co to určuje a hodnotí? Kdo je ten, co nám to určuje ?? Zkuste se naladit a procítit si. Kde se cítím silný a kde se cítím slabý. Tyto rozdíly si zkuste porovnat. A ptát se, proč se cítím být silný v tomto vztahu, a proč se cítím být slabý v tomto vztahu?? Každý to budete mít jinak. Už jenom tím, že si začnete uvědomovat tyto rozdíly. Pokud se cítíte v jednom vztahu silný, v druhém vztahu slabý (kamarád, parter, skupina apod.) je jedno v čem. Tak se ptejte sami SEBE proč se tak cítím s tímto člověkem silně, a proč se cítím s tímto člověkem slabě. Co mi zobrazují a zrcadlí o mě. Vy jste totiž Ti, kteří si sami určují jak se budete CÍTIT. Vy jste Ti, kteří si určují sami své HODNOCENÍ. Vše je způsobeno našim postojem jaký máme k SOBĚ. Ten kdo určuje a hodnotí jste vy SAMI. Hodnotitel, kritik je naše ego. To co ve vás vyvolává rezonanci, odpor nepřijetí, jste pouze VY. Každý den se setkáváte v akci : cítím se silný/ě (cítím se být přijatý/á), cítím se slabý/ě(cítím se být nepřijatý/á) v určité situaci podle toho , kde se nacházíte, s kým se nacházíte a co vykonáváte. Uvědomujte si postupně vaše naladění, uvědomujte si proč se teď v tomto momentě právě tak cítíte. Dávejte si odpovědi. Ten silný, který v ten moment vám může takhle připadat, to vůbec nemusí tušit. On se chová přirozeně, a pouze vám zrcadlí, to co jste v sobě potlačili, to čeho se v sobě bojíte, to před čím utíkáte. Ptejte se?? Co v sobě nepřijímám?? Je to pouze o vás milý přátelé. Pokud jsem sám se sebou ve středu, vědomě a na sobě pracujete, tak by vás tyto situace neměli tolik narušovat, naopak posouvat. Přátelé přeji vám, ZVĚDOMUJTE vědomě SEBE, integrujte VZTAH SAMI SE SEBOU. Nikdo to za vás neudělá, vy jste zodpovědní sami za sebe jak se cítíte.

Krásný den přeji přátelé a nebojte se SEBE

fb stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění
Autor: Markéta Prečová
www.mtterapie.cz

Zvědomování sebe pro vás...naleznete v knize MOTÝLEK..Poslední změna: 18.08.2020 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více