Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Nevážím si SEBE, ubližuji si. Sebeláska...

Hledáním SEBE sama, přijmutím SEBE sama. Sebeláska. Umíš si dát lásku? Sdílím dnešní zážitek s klientkou, kdy zažila poprvé dotyk lásky k sobě, kdy poprvé si uvědomila a procítila, že si sama sebe nevážila. A to si "myslela", že ano. Poprvé, kdy si zvědomila, jak se k sobě chovala. ...Co ji v tom bránilo?? Její vnitřní rozpor, o kterém nevěděla. Být v rozporu sám se sebou, to je to, co tě/vás/ nás unavuje. To je to z čeho můžete onemocnět. Pokud jsi v rozporu, jsi k sobě falešný/lžeš si a nalháváš ze strachu (nevíš to/ potlačil jsi ), ubíráš si energii. Zablokoval jsi si energii, svázal jsi se, a mnoho více na nevědomé úrovni jsi si SÁM sobě provedl. Energie skrze TEBE neproudí. Zeptám se vás, víte kdo vám dělá ten vnitřní rozpor? Kdo v tobě hovoří?? Víte, že to ani NEVÍTE/ neprokoukneš to ihned?? Tak jsem to měla i já. Až jsem se vyčerpala/ onemočněla:

Vše naleznete v knize Motýlek , skrze sebe zvědomuji pro ostatní. Zvědomuji , ukazuji i jiný pohled z Vesmíru proč se nám to děje. A mnohem více. Doporučuji, pokud jste teď ve fázi unavenosti, bez radosti, a jste plní strachů. Bez chuti tvořit.

Motýlka můžete objednat zde:

https://www.mtterapie.cz/kniha

Uvnitř nás se toho děje spoustu, na nevědomé úrovni. Pokud jsi od sebe odpojen, máš uzavřené srdce ve vícero úrovních, tak si to ani nemůžeš "uvědomit" co se s tebou děje. Ubližuješ si.

Hluboce uvnitř, máte silně zakořeněný strach, vytvořené programy a vše co vám BRÁNÍ se přijmout. Bojíte se přijmout svou sílu, své světlo, svou lásku/jsi láskou. I já jsem měla dříve uzavřené srdce sama před sebou /nevěděla jsem to. Dneska došla klientka a čistila si tchýni. Váš největší SOK, nepřítel, ten co vás irituje, je ten, který vám zmáčkne vaše tlačítka na ego. Tento člověk nepřítel je váš "PŘÍTEL" na nevědomé úrovni. Protože vám ukazuje pouze "vaší slabost", kterou jste si vy SAMI vytvořili a ze strachu potlačili hluboko do kořene. Kde jste nepřijmuli / odmítli ze strachu své ASPEKTY . V našem nitru, pokud začnete se sebou pracovat/procesy se otvíráte sami sobě. Kdy ve vašich procesech zjišťujete, že máte v sobě spousty potlačené zloby, zášti, nenávisti atd. z pocitu/strachu vaší bezmocnosti něco změnit. Všechno máte uloženo i ve vašem těle/ na všech úrovních.. Pokud si to dovolíš a jdeš do svých procesů , tak se Ti všechno otvírá k sebelásce, k lásce, k jednotě. Jdeme do hloubek - překonáváš strachy (iluze) a jdeme ještě do větších hloubek- do bolesti. Kde na konci zjistíš PROČ to tak máš, ODHALUJEŠ skutečnou pravdu. Nelze udělat na jednom MT dotyku (měníš/tvoříš). Tak a teď se vrátím k tomu, když vás člověk štve. Upozorňuji vás, že všichni tyhle programy, máme stejné, hra na oběť, akorát s jinými zážitky, příběhy, prožitky. Tchýně ukazovala mé klientce její sebevědomí. Měla strach přijmout svou sílu. Taky si otevřela skrze tchýni, že se stále odmítá a nepřijímá. Sebeláska, svou hodnotu. A další procesy.

Nyní zažíváme všichni energii Vesmíru. Její Vesmírnou sílu , podporu, která nás probouzí do lásky. Všechno co není skutečná láska ve tvém životě, ztrácíš. Můžete mít pocit, jakoby se všechno rozpadalo ve vašem životě. Můžete zažívat únavu, vyčerpání. Jste přetížení a nevíte jak dál. Toto všechno jsem si zažívala i já. Prošla jsem čistkou, změnila jsem všechno, a nalezla sebe. Stále jsem v procesu, a každý proces mě posouvá. Nyní vím jak moc jsem si ubližovala svoji nevědomostí, svým přístupem k sobě. Sebeláska, láska, nejsou již pro mě slova.

Pokud chcete číst více :

https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

Jsem "průvodce" "MT Dotyk"/změna/ transformace /měním /tvořím

Jsem ...

Děkuji že můžu, baví mě to...

MTDotyk je dlouhodobá spolupráce mezi mnou a klientem. MT Dotyk je tvůj proces, který nelze udělat za jedno sezení. Klienti zažívají se mnou své procesy minimálně několik měsíců/ a více. Mou účastí s vámi se všechno urychluje. Mám DAR vás vést vašim nitrem. Cítím jaké procesy uvnitř vás probíhají. Jsem vedena Zdrojem, aby MT Dotyk nebyl ovlivňen mnou. Je to pouze váš proces. Nezasahuji, pouze vás vedu. Aby jste si sami na všechno přišli, zažili , procítili.

Všechno je to energie. A proto přijímám vás všechny, kteří skutečně mate vážný zájem se sebou vědomě pracovat a do sebe investovat.

www.mtterapie.cz/MTDotyk

Napsali jste své zážitky:

https://www.mtterapie.cz/napsali-jste-o-mePoslední změna: 13.12.2021 Zpět
 • Být fit

  Být fit

  Nebo- li limity, které jsme si sami vytvořili.

  Číst více
 • Nenávist

  To co nesnáším, u druhých, nenávidím v sobě. Člověk nechce vidět sebe, své “ nedostatky”. Nedostatky neexistují, ty si tvoříme sami. Skrze porovnávání se s ostatními - soutěžení - být lepší. Jsme si vytvořili na sebe TLAK , být dokonalý.

  Strach , že když nebudu lepší , budu SÁM

  Číst více