Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Obaz LeMuRie, se dotýká nás všech...

Už je to tady, včera jsem si donesla obraz chrám světla a lásky. Který je zatím u mě v mé pracovně. Modrý obraz viz. obrázek dole, je s energií propojení LeMurie, Mont Shakty a krystaly v hoře jsou ukrytý pod obrazem. Příběh tohoto obrazu vznikal postupně...
V den lvi brány se aktivovali krystaly a obraz začal vznikat, další vrsty byla vodní říše a LeMurie, a poslední vrstva propojení s horou Mont Shakty skrze mě. Bylo to tak silné a vysoké vibrace, že i já sama jsem se odpálila 😅 💖 🙏 🌹. Když jsem dokončila , nevěděla jsem. Cítila jsem, že je někomu určený, ale nevěděla jsem komu. Nabízela jsem obraz Martičce , ale ona tento obraz necítila. Taky mi naznačila, že byla v umělecké škole...cítila jsem , četla jsem mezi řádky, co mi chtěla sdělit.. Mé ego křičelo, vidíš neumíš ani malovat, mé srdce plakalo, protože jsem věděla, co bylo do obrazu vloženo, jakou s jakou energii lásky jsem malovala. Prosím důveřujte si. Jsme zkoušení, zda co tvoříme je skutečné a zda tomu věříme.
A pak včera již se otevřelo, komu je určen...
Taky jsem dostala informace, že obraz se bude dotýkat ostatních svou energií a ten kdo si ho koupí , peníze mě budou zaslány...
Zbytek se dočtete :
Děkuji Markétko za krásný a mocný obraz z celého srdce. 🙏 ❤️
Hned jak jsem ho spatřila, pocítila jsem jeho silnou energii a musela se zastavit, abych tenhle silný zážitek prodýchala.
Pak jsem si ho mohla vzít do rukou, ale ještě nějakou chvíli jsem cítila, jako se mi uvolňuje nějaká energie na srdci a já se cítila jakoby v jiném světě. Během další půlhodiny jsem měla silný pocit, že vím, co je správné, abych v nejbližší době udělala ve svém životě. Všechny pochybnosti odešli a zůstal jenom silný pocit jistoty.
Po zavěšení na zeď zase podobný zážitek. Mám pocit, že to opravdu dávkuje postupně jednu věc za druhou. Mám ho zatím jeden den a už takovéto věci se ve mě a se mnou dějí. Nemůžu se dočkat a ani si neumím představit, co se bude dít dál, ale moc se na to teším.
Ještě jednou děkuji za takovou vzácnost.
S láskou, Shramaniya.
Děkuji , že můžu tohle všechno zaživat ..
Děkuji Martičce, protože zahrála u mě velmi důležitou roli na to, zda vyhraje mé ego, nebo mé srdce ...
Děkuji sobě za to, že se stále učím být otevřená sobě a mému malovaní....
Nevzdávejte se, není co vzdávat...
Vytrvejte v tom co tvoříte srdcem ..
Důvěřujte si...
Cítím, že můžu ještě více důvěřovat sobě co tvořím , pro ostatní... 💓 🙏 🌹
I když nejsi "malířem", jsi poslem dotyku světla a lásky ...
Skrze tvé dotyky se otvírají ...
Všichni jsou svým malířem, s různými barvami svého života 🤩 😍...
Vymalujte si svůj život s pestrostí barev, které milujete...
Krásnou neděli přeji 💖 milovaní...


Poslední změna: 30.10.2022 Zpět
 • Být fit

  Být fit

  Nebo- li limity, které jsme si sami vytvořili.

  Číst více
 • Nenávist

  To co nesnáším, u druhých, nenávidím v sobě. Člověk nechce vidět sebe, své “ nedostatky”. Nedostatky neexistují, ty si tvoříme sami. Skrze porovnávání se s ostatními - soutěžení - být lepší. Jsme si vytvořili na sebe TLAK , být dokonalý.

  Strach , že když nebudu lepší , budu SÁM

  Číst více