Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

On-line PERLA 2.11.

Děkuji vám milované, za vaší odvahu, otevřenost . Kterou jste včera do toho dávaly. Včerejší on-line MT dotyk PERLA. Skupinové setkání, pro vědomé tvůrce.

Co se hodně odkrývalo byl pocit viny a bezmoc. Milované ženy si otevírali každý své procesy skrze své prožitky. Zároveň jsme si uvolňovali v sobě své nastavení BEZMOCI. Je to pouze program, který nás drží a svazuje Je to náš postoj k sobě . Kdy mi ze strachu se bojíme za odsouzení ostatních. Bojíme se ze samoty. Bojíme se, že budu nepotřebný, a že mě nikdo nebude mít rád. Včera jsme si díky svému otevřenému, láskyplnému prostoru pro nás OTVÍRALY a léčily svá zranění, bolístka , a tu nespravedlnost. Která každá v sobě cítila. A přenastavovali svůj postoj /program k sobě. Hodně se uvolňovalo i na energetické úrovni . Tyhle on-line skupinové setkání jsou pro vás velkým přínosem. Kdy vy skrze sebe zvědomujete pro ostatní a naopak.

Tyhle skupinové placené on-line se budou konat pravidelně, a je jenom na vás, zda si dovolíte již svůj proces sebeobjevování. Kde my sami se bráníme ve své lásce a v přijetí. Sebeláska, sebehodnota, sebeúcta. To nejsou již fráze, ale vědomá práce na sobě milý tvůrci. ODKRÝVÁME si...

Kdo skutečně jsem... 🥰 🙏 🌷

 Poslední změna: 04.11.2022 Zpět
 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více