Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

PERLA

Co je to , když hovoříme o transformaci vědomí, co je to probuzení??. Všechno, čím jsem si procházela a stále procházím, vnímám, cítím , srdcem . Již je to jiné a tak pro mě skutečně uvolňující, pravdivé tady a teď. Ano uvolňuji se víc a víc do sebe, do sebelásky. Ano , vnímám, cítím lásku v sobě, kterou jsem dříve nevnímala. Transformace vědomí, je změna našeho vnímání a cítění zevnitř ven. Otevření srdce /í do lásky, otevření se do pole lásky , propojení se s jednotou.

Veškeré mé životní situace, kterými jsem si procházela mě dovedli až na kolena. "Ztratila" jsem všechno, abych nalezla , nyní cítím proč se nám tak děje. Napsána knížečka Motýlek pro transformaci vědomí, skrze mé skutečné příběhy ze života: https://eshop.mtterapie.cz/

Byla jsem nucena začít se soustředit dovnitř. A tam to všechno začalo. Pokud se začneme soustředit směrem dovnitř do našeho NITRA, tam začnou probíhat skutečné proměny a změny, i na energetické úrovni. Postupně si začnete rušit vše, co jste si ze strachu proti sobě vytvořili . Programy, uložené strachy v těle, bloky, zrušení od prvopočátku minulé životy , dorovnáváte vše do bodu nula. klady i zápory a zvědomujeme si. ´´Uzdravujeme se uvnitř sebe, do sebepřijetí, což je INTEGRACE. Všechno se začíná měnit uvnitř vás. A pak postupně se mění vše i okolo vás:)) Při transformaci vědomí si uvolňujete energie, uložené i v těle. Energie, které jste si nasměřovali proti sobě, jsou nízkovibrační. A proto si přitahujete vše, co tvoříte ve své nevědomosti v nízkých vibracích. Když to řeknu zjednodušeně, tvoříte a zažíváte to, co ze strachu nechcete zažít. Veškeré pouta, svázanost, strach, a další co jste si sami vytvořili. Pokud se rozhodnete již vědomě, začít se sebou pracovat, POVOLÍTE , DOVOLÍTE, a NELPÍTE. Pro mě to byl velmi náročný proces, kde jsem se ze strachu stále držela něčeho Nyní, nemusíte všechno zažívat, tak jako já. Skrze sebe zvědomuji pro ostatní /nás/vás a nyní otvírám prostor PERLA. Která již je. A nyní je v novém pojetí, tvoření.... Nyní otvírám prostor pro všechny, kteří již chtějí najít svou vnitřní sílu, objevit své hravé dítě, a vědomě tvořit ve svém životě v RAdosti.

Ti z vás, co cítí, a chtějí , a touží po změně....UVNITŘ , mění se vám život i venku..

Ozvěte se mi, začínáme již od 2.2.2022 ..

Nejprve budeme i on-line...seznámení, vytvořená místnost, kde každý dostane odkaz. V tomto prostoru, řekneme bližší informace., pro splnění do vstupu PERLA. Všechno je to energie, a bude probíhat formou peněžní výměnou . Chystám i pobyty v přírodě, bubnování, tvoření /prostor již je vytvořený. Malování, tanec, zpěv, vaření, strava.

Můžete se zapojit i ti, kteří cítíte, že chcete nabídnou prostor i pro nás a předat nám své dary.

PERLA - je svobodný prostor pro TVOŘENÍ, pro TEBE/NÁS.

Budou probíhat i MT on-line praxe, zvědomování SEBE.

Transformace vědomí je i to, že propouštíte, povolujete, uvolňujete, integrujete, zvědomujete si sebe sama do soucitu, do lásky (láskou už dávno jste). Začnete vše dělat vědomě. A to je to být vědomý tvůrce. Již postupně pouštíte pocit viny, oběti. Začnete si sami sobě dávat soucit, CIT a lásku. A vše se začne krásně uvnitř vás uvolňovat, transformovat, měnit. Skrze sebe zvědomuji pro ostatní. Perla je název pro : Poznej svou energii, rovnováhu, lásku ve svém životě. Skutečně takovou jakou máš ty. A ne jakou chtějí ostatní . Poznej SEBE, objev sebelásku, objev své dary. Přijmi se do lásky, kterou již dávno jsi.

Otvírám tento prostor, kdo cítí a chce se sebou pracovat již jinak, napište mi zde do emailu : marketaprecova@gmail.com, messengru nebo zde do zprávy. Budeme pracovat i on-line, meditace, tvoření, v přírodě pobytová místa, bubny, strava a všechno co k tomu patří. Již je to všechno jinak, a každý z vás je součástí. Každý z vás předává pro ostatní, a navzájem tvoříme.

S úctou

                                          Poslední změna: 18.01.2022 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více