Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

PERLA pro vědomé tvůrce

Učíme se všichni navzájem. ZRCADLO.

Učíme se rozpomenout tím, kým již dávno jsme. Učíme se to, co již dávno víme. Všechny odpovědi máme v SOBĚ. ...

Jsi láskou, jen si v tom BRÁNÍŠ. Dáváš si BRÁNY, překážky do svého života. Klíče máš pouze TY. To jak sebe vnímáš, ovlivňuje celý TVŮJ VESMÍR. Jak se chováš k sobě, tak se chováš k ostatním. Pokud se neumíš příjmout v celé své kráse, neumíš příjmout druhé. Pokud nemiluješ SEBE, nemiluješ druhé. Je to "závislost". Pokud nejsi vnímavý k sobě, neumíš být vnímavý k ostatním. Pokud NECÍTÍŠ SEBE, nemůžeš cítit ostatní. Nevíš, co v nich probíhá tady a teď. Jsi oddělen od sebe a tím pádem jsi oddělen od ostatních. Všechno co v tobě probíhá se děje na nevědomé úrovni. Tvůj život na povrch vede rozum, ego. Pokud začnete se sebou vědomě pracovat, pod povrchem objevuješ skutečně všechno co jsi si ty SÁM vytvořil. Zažíváš AHA. Začneš VNÍMAT. Postupně si uvědomíš svůj CIT k sobě. Poznáváš a navracíš se k sobě od prvopočátku. ZVĚDOMUJEŠ. Integraci měníš své energetické pole. Navišuješ vibrace. Tvé vnímání se mění. Zažíváš k sobě skutečnou lásku, kterou vyzařuješ zevnitř ven. Postupně se ještě víc se SEBOU propojuješ. Pak skutečně svým procítěním začneš vnímat, cítit, zažíváš, prožíváš. Vstupuje do tvého života skutečná RADOST. Začnete tvořit a objevuješ své vnitřní DARY. Se kterými se dělíš s ostatními v RAdosti. Tak jako příroda a matka Gaia je pro nás velkým DARem, RAdostí, domovem.

Tak i ty pochopíš, jak jsi se sebou zacházel. Že i TY jsi ta láska, RADOST, DAR, krystal. Probuzení je nyní to, co zažíváš. Můžete se cítit unavení, vyčerpání, nic vás netěší. A to jenom proto, aby jsi věci, lidi, situace PROPUSTIL, POVOLIL, DOVOLIL . Všechno co není ve tvém životě láska se vytrácí. Jenom tak začnete hledat u SEBE. Tímto vším jsem si prošla. Ztratila jsem vše, abych nalezla SEBE. Milovaní tvůrci je mi velkou radostí být jedna z těch, která je pro vás inspirací. Skrze SEBE, svou CESTU pro vás ukazuji a zvědomuji jak se NEBÁT SEBE. Vznikla i knížečka MOTÝLEK. Jsou zde mé skutečně příběhy pro vás. Kde ukazuji a zvědomuji, AHA. Popisuji a ukazuji pohledy na své příběhy i jinak. Všechno co jsem si tvořila na nevědomé úrovni. Které jsem si SAMA nastavila. Pracuji s klienty již několik let a nyní je NOVÁ ZE-Mě "metoda" PRO VÁS. Jak uchopit, pochopit SEBE sama. Jak provést změny a nebát se jich. STRACH je pouze energie. Mým DAREM pro nás je vás vést vnitřním světem. Přesně cítim co se u vás děje. Ty sám si však procházíš svými STRACHY. Ty sám si procesuješ, měníš, přenastavuješ, uzdravuješ, přijímáš, integruješ, zvědomuješ. Pouze TY SÁM. Nyní neexistuje nic ve tvém životě, kdo něco za TEBE udělá. Ty sám jsi jdeš do svého ZDROJE/již jsi vědomě, LÁSKY, TVOŘENÍ. Ty sám jsi klíčem k radosti pro svůj život. TY, JÁ JSME.

Jsem jedna z "průvodců" a pracovníku světla. Vědomí, máš. Vědomě pojď objevovat SEBE, s lehkostí a hravostí. Nejde o to hodiny meditovat a dávat moudra. Tvůj prožitek je to, co tě vede k vnitřnímu prožitku, zážitku.Pokud cítíš ozvi se mi. PERLA je přístupná pro všechny TVŮRCE. Ukotvena 11.11.2018...

PERLA je vstup pro TEBE, zažít SEBE . Všichni, kteří cítíte SEBE ve své hravosti a RAdosti podělte se s námi ostatními.

S láskou a radostí k nám milovaní tvůrci pro NÁS.

Těším se spolu s námi všemi.

Průvodce MT dotyk Markéta Prečová PERLA

Fb stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

Motýlek objednat můžete zde:

www.mtterapie.cz/kniha

PERLA i on-line.

Osobně se setkáváme v prostoru a zázemí již vytvořeném. A také i jinde. Pokud nabízíš svůj prostor pro tvoření a sdílení ozvi se mi.

PERLA pro tvůrce Nové Země. Každý je tvůrce, a můžete sdílet své DARY pro nás.Poslední změna: 23.05.2021 Zpět
 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více