Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

Pobyt na Antariku

Pro nás všechny sdílíme RAdost z prvního společného pobytu MT dotyk. Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE a naopak. ZE- MĚ , uvnitř SEBE , proudiš, propouštíš, v novém se postupně ukotvujme, učime se "alchymii" vnímám....cítím... uvnitř SEBE...vše co tvoříme uvnitř sebe, já jsem energie, já jsem vědomý tvůrce...
Překrásný víkend plný prožitku pro nás. Každy si našel .
Ukotvovali jsme se v sobě, propojovali jsme se vědomě s matkou ZEMÍ, vědomá práce s naší energii, pracovali jsme s mužskou a ženskou energii uvnitř SEBE, metidovali, ladili a spoustu zážitků, zábavy prožili.
"Pracovali' jsme a uvolňovali se do ženské energie skrze srdce , lůno v propojení s Matkou ZEMí, vytvořily jsme ženský kruh v Radosti, uvolnění ..skrze naše DARy ..a v propojení s dary Matky Země
A tímto je pro mě velkou RAdosti, že vše PROUDILO v lásce....v uvolnění...bez lpění a chtění...
Děkuji všem milovaným kdo se připojil a chtěl poznat MT dotyk, prožitek uvnitř SEBE , poznavat SÁM sebe, ladit se do svého nitRA.
Těším se na další MT dotyk na podzim.
Děkuji Antariku za zázemí a jejich péči o nas..
Děkuji ....že můžu....
Krásný den všem milované sluníčka
Průvodce MT dotyk
Ty jsi ten co si mění, tvoří, dotýká se SEBE a naopak... společně tvoříme
Markéta Prečová - MT dotyk , integrace,
zvědomění
 
 
Napsali jste o pobytu:
Cítím velkou vdečnost za to, že jsem mohla být součástí tohoto pobytu 🙏 🙌byli jsme v nádherném prostředí, ve kterém jsme se učili pracovat sami se sebou 😍 pomocí energií . Byl to nádherný zážitek. Děkuji Markéta Prečová za Tvůj čas a že si nám ukázala jak se můžeme dát dopohody...zharmonizovat svoje tělo 😙stále mám před očima Tvoji sílu a neústupnost v Tvých očích když jsme pracovali s mužskou energii 👏 👏 👏 .
A to jídlo 👍 👍jedním slovem "boží" 🥧 🍯 🧀 🫑 🥒 🍅. Markétko, patří Ti velký dík a těším se na příště. Můžu všem kdo chce na sobě zapracovat vřele doporučit. ❤️ ❤️ ❤️
 
 


Poslední změna: 28.06.2022 Zpět
 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více
 • Začínáme 25.9.2023 ON-LINE jsem vědomí tvůrce
  Co je strach?
  Pomalý a hutný stav vibrace.
  Realita je tvořena stavem našich myšlenek. My jsme ti, kteří si vytváří realitu. V dnešním době je vytvářen chaos, zmatek, strachy. Nevíš, kdo jsi , čeho, komu , čemu máš věřit.
  Číst více