Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Pod pokličkou

  ...Děkujme za vše. Protože pokud bychom nepoznali zimu, netěšili bychom se na teplo. Pokud bychom nepoznali sucho, neocenili bychom déšť. Vše je v dualitě. Tak je to i s člověkem, jsme jako roční období. Každé naše období prožíváme v různých vlnách s různou intenzitou prožitků. Jednou jsme nahoře a jednou jsme dole. Zažíváme lásku a pak nenávist. Někdy jste veselí a někdy smutní. Máme období kdy se cítíme dobře a období kdy se cítíme špatně. Vše co prožíváme má svůj skrytý důvod, a to abychom našli svoji cestu k sobě. V  lásce, pochopení a uvědomění.....Jak jsem to měl... Jak to chci mít v životě. ..A nebo jsem rád, že to tak mám. ...


Pokud si ujasníte po čem vaše srdce touží, tak se nebojte začít tvořit a zhmotňovat své přání. Každý z nás má schopnost tvorby. Nejprve si to vytváříte v mysli a pak to přechází do fyzického světa. Přemýšlíte, rozvíjíte myšlenku a potom ji materiálně ztělesňujete. Je proto opravdu důležité věnovat pozornost tomu na co myslíte. Myslete pozitivně, a tak jedině získáte krásnou realitu. Pokud se vám ze začátku vaší tvorby nebude dařit, tak si řekněte fajn, to je teď, to zvládnu. Pamatujte si, že vždy potkáte lidi, nebo se dostanete do situace, nebo vám pomůže náhoda, která vám ukáže cestu jak dál pokračovat. Pamatujte si, že to co děláte a máte z toho radost, je pro vás motorem. Někdy to může být i o vaší trpělivosti. Je to také naše životní zkouška nakolik jsme vytrvalí, rozhodní. Dva vesmírné zákony říkají: Zlo neexistuje. Existují jen věci, které nás zarmucují. Dobro neexistuje. Existují jen věci, z nichž máme radost.Poslední změna: 06.01.2020 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více