Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Tvořivá síla

Vše se děje jak má. Vše je propojeno, a všechno se vším souvisí. Navzájem si pomáháme. I ti naši největší nepřátelé nám pomáhají. Ve skutečnosti nejsou nepřátelé, to jsme si vytvořili sami. K čemu jsme si je vytvořili? Možná k tomu, aby jste se zdravě nas..li a možná potom posunuli v životě o kousek dál:) . V naštvanosti se vám zvýší adrealin a pak se dějí zázraky:) Dnes mi zvedla adrenalin kamarádka tím, že mi přeposlala video. Po zhlédnutí jsem jí odepsala, že mě takové věci nezajímají:) A ona pilná včelička nemeškala a vytrvale mě pobídla k tomu, že ten kdo není znalý je proti sobě. Ano dala jsem jí souhlas, ale na oplátku jsem jí sdělila, že si již vybírám, co si budu číst, s kým se stýkám, co dělám, co tvořím. Vše je energie a ta je vzácná. Je to naše energie. A jak s ní naložíte je každého věc. Zda budete tvořit nebo bořilt to už záleží na vás, co vám dělá radost a činí šťastnými. Nic není špatně jste ten dokonalý dílek, který dokonale zapadá. Proto jsem dnes šla péct chleba s myšlenkou, že raději si upeču skvělý chleba i když nebudu momentálně znalá ke kontkrétnímu tématu. Ale to nevadí, jelikož každý děláme přesně to, co máme. A já nyní s blahem jím chleba s máslem a medem a píšu tento článek. Jenom proto, abych upozornila na to co děláme, čemu věnujeme energii. Děkuji Ti Janičko, za dnešní den, který mě popostrčil upéct si chleba, zamyslet se nad životem.:)) Ty situace, které nechceme příjmout a vnímáme je jako nepříjemné nás můžou naučit k pokoře, k přijetí a k zamyšlení. Každou situaci, kterou odmítáme, je pro nás darem. Stačí si jen vše nacítit uvnitř a uvědomit si, co mi to říká. A podle toho jednat. Děkuji za to, že jste si přečetli můj článek a děkuji za to, že jste. S láskou k vám

 Poslední změna: 31.05.2020 Zpět
  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více