Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Blog

Tvořivá síla

Vše se děje jak má. Vše je propojeno, a všechno se vším souvisí. Navzájem si pomáháme. I ti naši největší nepřátelé nám pomáhají. Ve skutečnosti nejsou nepřátelé, to jsme si vytvořili sami. K čemu jsme si je vytvořili? Možná k tomu, aby jste se zdravě nas..li a možná potom posunuli v životě o kousek dál:) . V naštvanosti se vám zvýší adrealin a pak se dějí zázraky:) Dnes mi zvedla adrenalin kamarádka tím, že mi přeposlala video. Po zhlédnutí jsem jí odepsala, že mě takové věci nezajímají:) A ona pilná včelička nemeškala a vytrvale mě pobídla k tomu, že ten kdo není znalý je proti sobě. Ano dala jsem jí souhlas, ale na oplátku jsem jí sdělila, že si již vybírám, co si budu číst, s kým se stýkám, co dělám, co tvořím. Vše je energie a ta je vzácná. Je to naše energie. A jak s ní naložíte je každého věc. Zda budete tvořit nebo bořilt to už záleží na vás, co vám dělá radost a činí šťastnými. Nic není špatně jste ten dokonalý dílek, který dokonale zapadá. Proto jsem dnes šla péct chleba s myšlenkou, že raději si upeču skvělý chleba i když nebudu momentálně znalá ke kontkrétnímu tématu. Ale to nevadí, jelikož každý děláme přesně to, co máme. A já nyní s blahem jím chleba s máslem a medem a píšu tento článek. Jenom proto, abych upozornila na to co děláme, čemu věnujeme energii. Děkuji Ti Janičko, za dnešní den, který mě popostrčil upéct si chleba, zamyslet se nad životem.:)) Ty situace, které nechceme příjmout a vnímáme je jako nepříjemné nás můžou naučit k pokoře, k přijetí a k zamyšlení. Každou situaci, kterou odmítáme, je pro nás darem. Stačí si jen vše nacítit uvnitř a uvědomit si, co mi to říká. A podle toho jednat. Děkuji za to, že jste si přečetli můj článek a děkuji za to, že jste. S láskou k vám

 Poslední změna: 31.05.2020 Zpět
 • ON-LINE MT dotyk 10.12.2023

  Milovaní,

  pokračujeme další setkání MT dotyk on-line,  prostor pro nás.

  10.12.2023 v neděli od 19 hodin. Placená událost, bližší informace k platbě naleznete v sekci on-line MT dotyk. Zaplacením si rezervujete své místo a tím i potvrzujete svou účast.

  S láskou 

  Markéta

 • Další termín chci být vědomí tvůrce je 14.10.2023

  Další termín je. 14.10.2023

  První setkání proběhlo velmi úspěšně.  Za velkého nadšení vás všech. Což mě velmi těší a mám z toho velkou  RAdost. Ti z vás co nemohli, nyní se můžete připojit..

  Všechny informace naleznete na vědomí tvůrce on-line připojení.

   

   

   

  Číst více