Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

Tvořivá síla

Vše se děje jak má. Vše je propojeno, a všechno se vším souvisí. Navzájem si pomáháme. I ti naši největší nepřátelé nám pomáhají. Ve skutečnosti nejsou nepřátelé, to jsme si vytvořili sami. K čemu jsme si je vytvořili? Možná k tomu, aby jste se zdravě nas..li a možná potom posunuli v životě o kousek dál:) . V naštvanosti se vám zvýší adrealin a pak se dějí zázraky:) Dnes mi zvedla adrenalin kamarádka tím, že mi přeposlala video. Po zhlédnutí jsem jí odepsala, že mě takové věci nezajímají:) A ona pilná včelička nemeškala a vytrvale mě pobídla k tomu, že ten kdo není znalý je proti sobě. Ano dala jsem jí souhlas, ale na oplátku jsem jí sdělila, že si již vybírám, co si budu číst, s kým se stýkám, co dělám, co tvořím. Vše je energie a ta je vzácná. Je to naše energie. A jak s ní naložíte je každého věc. Zda budete tvořit nebo bořilt to už záleží na vás, co vám dělá radost a činí šťastnými. Nic není špatně jste ten dokonalý dílek, který dokonale zapadá. Proto jsem dnes šla péct chleba s myšlenkou, že raději si upeču skvělý chleba i když nebudu momentálně znalá ke kontkrétnímu tématu. Ale to nevadí, jelikož každý děláme přesně to, co máme. A já nyní s blahem jím chleba s máslem a medem a píšu tento článek. Jenom proto, abych upozornila na to co děláme, čemu věnujeme energii. Děkuji Ti Janičko, za dnešní den, který mě popostrčil upéct si chleba, zamyslet se nad životem.:)) Ty situace, které nechceme příjmout a vnímáme je jako nepříjemné nás můžou naučit k pokoře, k přijetí a k zamyšlení. Každou situaci, kterou odmítáme, je pro nás darem. Stačí si jen vše nacítit uvnitř a uvědomit si, co mi to říká. A podle toho jednat. Děkuji za to, že jste si přečetli můj článek a děkuji za to, že jste. S láskou k vám

 Poslední změna: 31.05.2020 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více