Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

ZLO - ZVYK

Domov svého bezpečí má každý na fyzické úrovni ve svém srdci. Nauč se naslouchat sám SOBĚ. Co máš dělat, pokud cítíš bolest, úzkost? POZORUJ. Buď v roli pozorovatele. Jaký návyk/zlozvyk /sis vytvořil. Slovo "ZLO-ZVYK"/je to tvůj zvyk, který nechceš opustit. Ty jsi si vytvořil svůj systém/práci/jídlo/vztahy/ doplň si. Ptej se sám sebe/jsem /nejsem šťastný v tom co jsem si vytvořil? Cítím klid a mír/cítím tlak a svírání?? Kde je tlak/tam je STRACH. Strach je energie, která tě svírá, svazuje, uzavírá, nepouští. Pokud chceš cítit svobodu a volnost pracuj s tímto vytvořeným strachem. Pokud máš závislost/ zbav se ji. Nelpět/UVONIT. Všechny staré programy, které jsi si vytvořil pouze ty. Nyní je čas transformace/proměny/pouštění starých energií/očista. Nechat odejít minulost. Vše co si tvoříš je v tvé mysli. Ukázni své myšlenky/pozoruj. Jaké myšlenky tvoříš/co si tvoříš?? Nauč se pracovat sám se sebou na emoční /mentální /fyzické rovině. Přetvářej svůj svět pro SEBE/zevnitř ven. Zjistíš v roli POZOROVATELE. Všechno co děláš je tvoje energie. Jsi unavený/nebo máš dostatek energie? Pokud cítíš únavu, začni se ptát/pozorovat/ sám sebe. Změň si tuto situaci/energii/tvůrce jsi ty. Každá emoce v tobě vyvolá energii na těle. Pokud cítíš ve svém životě strach/hněv/úzkost/ tyto emoce v tvém těle pracují na fyzické úrovni. Cítíš ve svém těle sevření/svírání/napětí?? Nejsi svobodný/volný/ v sobě. Nedáváš si lásku. Jdeš proti sobě. Začni/rozhodni se/nečekej AŽ. Začni se sebou pracovat. Pokud nevíš jak, můžu tě provést on-line lekcí/průvodce/ PERLA. Poznej svou energii, rovnováhu a lásku ve svém životě. Těším se s tebou/buď tvůrce.

Skrze můj zdroj jsem napsala knihu MOTÝLEK/průvodce transformací/provede tě tvojí proměnou. Skrze mé příběhy/autobiografická kniha/energetické obrázky. A nejenom to/ silná prožitek.Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více