Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitra...

Blog

Zranění ženy

..Neseme si to v sobě , ve svém energetickém poli z generace na generaci žen. Zátěže jsou veliké...

Každá z nás se již narodila s pocitem viny, obětí, karmického zatížení , zranění, našich maminek, babiček, prababiček atd..Z generace na generaci, si předáváme toto energetické zatížení, břemena..

Každá z nás si nese své zápisy duše z minulých životů ve svém těle... Znásilnění, pálení , ukřižování, hrubé zacházení, zneužití atd .

Toto všechno je v nás uloženo na nevědomé úrovni, i v našem těle. Některé jste se mnou prošly a postupně procházíte skrze.metodu "MT dotyk" , tou metodou jsi ty!! Vaše procesy vás vedou k uvolnění. Naše tělo k nám promlouvá. Je až velmi bolestivé jak moc si ubližujeme na nevědomé úrovni svým přístupem k sobě. Já sama jsem si svými procesy prošla. A byl to velmi hluboký proces sebepřijetí svého těla, každou buňkou. A pak probíhal proces kdy mi byly po boku má rodina duši, ženy , které již nejsou zde mezi námi. Maminka, babička, prababička atd.. Tímto procesem jsem byla vedena do procesu přijetí svých aspektů, daru . Rodina žen mě generace duši mi posílily mou energii, probíhala uvnitř mě má transformace . Všechno probíhalo s láskou, s velkou vděčnosti přijetí..

My ženy jsme nyní ty, které mají za úkol léčit s vyléčit nejprve sebe a své ženství. A pak tímto procesem posilujeme s léčíme své muže a postupně děti s celou rodinou. Vy, které ke mě chodíte již víte a zažíváte své procesy. A jsem vedena pro nás ostatní...a děkuji , že můžu pro nás. Taky nyní víc zažívám i kontakt s těhotnými maminkami. Aby již děti se narodily bez zátěže ..Maminky si již vědomě pracují se sebou a i s nenarozeným dítětem.

Všechno jsou to hluboké procesy a nedám vše do slov, pokud si prožijte tak pak procítíte. A víte. Jak moc máte VELKOU MOC , tvoření a vnitřní sílu ženy , změnit své zranění do pole LASKY...Zvědomujeme si a navracíme se k sobě..ROZPOMÍNÁME. SE ..

Matka zem ke mě promlouvá, propojte se milé ženy skrze svá srdce a posilujete tím sebe s ostatní. Posilujeme tím i matku ZEM. Ona je živá bytost, a je k nám láskyplná. Všechno je to energie a každá z nás tvoříme. Cítím, že je čas začít setkání žen...

Je jedno co začneme tvořit. Vždy v RAdosti... domluvíme si i to, co by každá z vás by chtěla tvořit ..sdílíme... Možnosti máme spoustu, vyhlašují setkání žen u mě doma .....

Pište kdy, zda v týdnu nebo zda víkend..

Prosím každou o komentáře...

Krásný večer milované ženy

...

Ti z vás co jdou zde na stránkách MTDOTYK a již chcete být blíže své tvorbě, vstup do on-line PERLA..Poslední změna: 28.07.2022 Zpět
 • Jak můžu důvěřovat , podpořit SEBE?
  Jak se můžeme podpořit? Aby se mi dařilo , žila svůj sen. Jednoduše , podpořit SEBE. Jak ? Udělat rozhodnutí? V čem? Ze začátku , překonat strach. Nikdo za nás NIC neudělá. Pokud mi sami se nerozhodneme. Když už máme něčeho DOST. Situace, stavu, člověka, bydlení ..atd..
  Číst více
 • Ukotvení s matkou ZEMÍ

  Cítím, že budu sdílet , dneska při on-line setkání....se řešilo UKOTVENÍ....

  Když ke mě chodíte na MT dotyk, tak vždy říkám každému, než začnete svůj proces.

  Číst více