Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Blog

ZRCADLO/ODRAZ/TVŮJ OBRAZ

Když se podíváš do zrcadla uvidíš sebe. Nalaď se na SEBE. Co tam vidíš? Jaký je tam člověk? Znáš skutečně toho člověka, který se na TEBE dívá na druhé straně/OBRAZ. Znáš ten OBRAZ/znáš SE ? Každý odráží své SVĚTLO uvnitř sebe do okolí a naopak. Okolí se odráží k nám/zrcadlo. Akce/reakce/příčina. Tím jak REAGUJEŠ/máš odpověď na SEBE. Uvědomuješ si SVŮJ PAPRSEK / Božskou jiskru? Máš se skutečně RÁD, MILUJEŠ SE? Najít /uvědomit si své světlo/spojení se s ním/ uvnitř SEBE je pro každého z nás CESTA. Spojit se se svým BOŽSTVÍM v sobě/PROBUDIT/PŘÍJMOUT SE. Na každém z nás záleží, jak moc chceš být probuzený/vědomí/ a jak moc ti brání tvé ego hry /strachy. Aby ti zabránilo v plném vnímání, cítění. Já sama jsem překvapená, kolik zranění jsem měla hluboce zakořeněno v sobě. Než jsem plně mohla pochopit/ a stále se učím. Kolik utrpění, popření, ego her jsem si v SOBĚ nosila na NEVĚDOMÉ úrovni. Vždy jsem překvapená co vše se hlásí k pročištění. Jsou to staré vzorce, zranění, které jsem si vytvořila od malička, taky vzorce a otisk, které jsem si vytvořila v minulých životech. A ještě každý z nás má karmické, rodové zátěže. Při MT dotyku (má metoda) jsem si prošla zvědoměním. Již při narození a prvním mém nádechu jsem procítila chlad a mráz. Narodila jsem se na sněhu. A již jako malé dítě, jsem se nadechla chladu. Byla jsem v ohrožení života. Moje první matrice, kterou jsem si vytvořila na nevědomé úrovni a vepsala, byla "jsem v ohrožení života, život je krutý a tvrdý". A tak jsem si nastavila do života způsob vnímání zraněného dítěte. Které se uzavřelo, cítila jsem se stále v ohrožení. Taky jsem si při čištění MT dotykem prošla "jsem nevítané a nemilované dítě". Nevítané /nacítěním /měla jsem být kluk. Nemilované/vytvořila jsem si sama vzorec, OTEC si přál kluka/a já jsem HOLKA. On mě nemiluje. Pak se tyto vzorce a vaše matrice odrážejí do dospělosti až do stáří. Pokud se sebou vědomě nepracuješ/ POTLAČUJEŠ/ego hry v sobě a k okolí. Tak můžeš pociťovat tlaky, úzkosti, deprese. Spoustu matric, vzorců si každý z vás vytvořil. Jaké zranění jste si SAMI v sobě vytvořili, je u každého jinak. Nyní jsme v době, kdy má každý možnost si uchopit/pochopit SEBE. Pracovat na sobě jako vědomí tvůrce. Energie, jsou nyní na tvé straně, i když si můžeš myslet pravý opak. Znovu záleží, co jsi si vytvořil. Jaký postoj k životu máš vytvořený. Čím více jsi zraněný, tím více můžeš pociťovat tlak, strach, úzkost. Čím více jsi se SEBOU propojený, pociťuješ LÁSKU, vnitřní klid, důvěru v SEBE, v život, VESMÍR, si v souladu se svým BOŽSTVÍM. Dovol a povol. Tvé vědomí, tvá duše jsou tvé světlo, oni jsou odrazem/OBRAZEM TEBE. Nebraň si pustit se. Jakmile POVOLÍŠ/SVĚTLO TI UKÁŽE CESTU DOMŮ.

S láskou a s radostí NEBOJTE SE SEBE.

Recenze na metodu MT dotyk

Recenze :

Takto jsem strávila hodně času - do chvíle, než jsem si koupila knížku Markétky Prečové Motýlek (MT dotyk). Po přečtení jsem byla moc zvědavá na setkání s ní a domluvila si konzultace. Musím říct, že až u ní jsem opravdu pochopila a prožila různé své pocity, přišly ohromné okamžiky uvědomění spousty věcí, které mě postupně posouvají dál a dál. Najednou to, o čem jsem dříve jen četla, chápu, a i já to dokážu prožít A v tom je pro mě ten největší dar, protože to bych bez pomoci Markétky sama nedokázala. A moc jí za to děkuji. J.

 Poslední změna: 12.01.2021 Zpět
 • On - line vysílání

  Milý přátelé, 

  vítejte v sekci on-line vysílání. Co je potřeba k tomu, aby jste se se mnou spojili na živo? Stačí zavolat a nahlásit mi svůj email.  Zašlu ti  odkaz do emailu.  Přes počítač to funguje tak, že v emailu  klikneš na můj odkaz a již jsi se mnou on-line. Spojit se můžeš i přes telefon. Stahni si aplikaci Google Meet do telefonu. Já ti zašlu přes Messenger odkaz na spojení.

  On-line vysílání doporučuji všem, kteří chcete se sebou vědomě pracovat. V on-line probíhá i živá diskuse, vaše dotazy , vše co vás zajímá. Vždy je to o vzájemné komunikaci. Předávám své zkušenosti, které jsem sama na sobě zažila a zažívám. Stále se učíme. Nebojte se a ozvi se. 

  https://www.mtterapie.cz/co-nabizim/perla

  FB stránky: MT dotyk, integrace, zvědomění

  Email, kam můžeš zaslat požadavek na on-line vysílání: precova@mtterapie.cz

  Příspěvky zasílej na Č.Ú.226670058/0600

  Číst více
 • Zuby / zpracovaní bolesti
  Víte, že zuby jsou vaše zrcadlo duše? Já jsem si skrze svou bolest zubu uvědomila, jaký program v dětství jsem si vytvořila. Když jsem se ráno probudila s bolestí zubů, cítila jsem, že aha, nyní nastal čas, zvědomění. Nacítila jsem se na tuto bolest, a ptala jsem se sama sebe, co mi tato bolest ukazuje.
  Číst více