Asistuji vám do hlubších úrovní SEBE. Tvé procesy tě uzdravují... Měníš, tvoříš, dotýkáš se SEBE, ladíš se do nitRA...

Světlo ženy

                                                                         

Milované ženy,
jsem průvodce pro ženy a je mi dovoleno.  Skze sebe a své hlouboké procesy skrze lůno, vám můžu asistovat u ZRODU a přeměny ve vás.
Každá žena má svou  vnitřní BOHYNI uvnitř SEBE . Když ji dovolíme, aby se naplno projevila ve své přirozenosti a kráse, což jste vy.   A dovolila svému Božství , aby se projevillo skrze naše srdce a lásku do  tvořivosti.  Již tím, že se ženy setkávají, odkrývají si navzájem, se otevírají sobě . Probíhá léčení . Ty, které ke mě přichází, abych je provedla skrze posvátnou energii, jsou již připravené. Děkuji, že můžu být s vámi  u tak krásných , hlubokých přeměn . 
 Tvoříme prostor pro ženy ...ve všem, kde jsem oslovena vámi...
Nnyí zpívající pátky , jsme  skupina s názve Paprsky žen ..od 17 hodin ...informace do emailu, nebo telefon. Z důvodu přesunů v létě, a teplých dní, hrajeme venku...
Na podzim  je u mě doma vaření a povídání -  vegetariánské jídla, typy a triky pro snadné vaření.  Předávám všechno co jsem se naučila pro své tělíčko. Aby se cítilo blaze:)) A společně si hrajeme, zpíváme, sdílíme:))
Pobyty pro ženy - léčivé setkání pro nás
Kruhy žen -  Menarché  - provídím  ženy a jejich dcery. A dělám i kruhy  pro ženy. Můžou se zúčastnit všechny ženy, bez rozdílu věku. Je to pro vás, chteré se chcete navrátit k své posvátné energii, vnitřní síle a lásku k sobě.
 
Být ženou je pro nás nejkrásnější dar. Každá z vás je vzácným drahokamem pro nás všechny. A těším se z toho, že jsem ženou. Buďme i nadále svou ESENCÍ zářivou bytostí, ozdobou, podporou, soucitem, láskou, jemností, pohlazením, síly, a tvořivosti pro nás všechny. Buďme i nadále ženy, které tvoří v radosti a ve své jedinečnosti. Buďme i nadále tou energií, která dává život z generace na generaci.
Děkujeme nám všem. Být ženou je DAR.

těším se  heart
S láskou a úctou k vám.
Markéta 

                                                                           

 • Ztrácím smysl

  Ztrácím smysl života.

  Život nemá smysl. Proč tady vlastně jsem? Pro nikoho nejsem dost dobrá, nikdo mě nemá rád. Jsem zbytečná/ý….

  Číst více
 • JSI
  JSI.....
  Číst více