Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Aktuální informace

On-line poradna

Nová služba pro vás ON-LINE poradna. Od října 2020. Provádíme MT Dotyk i telefonicky /pro klienty, kteří již se mnou spolupracují dlouhodobě.

Pro nové zájemce  doporučuji si nejprve se mnou projít naživo v salónu "techniku" 

Pokud by jsi měl pouze požadavek telefonické konzultace bližší infomrace nalezneš pod služby. 

Změna mého sídla - nová provozovna

Od 1.6. 2019 budu mít novou  provozovnu na Smetanově ulici č.p.970, Vsetín.. Tyto prostory jsou větší. Z důvodu školičky PERLA a setkání žen. Také se zde budou konat semináře, kurzy. Pozvaní budou i lektoři z jiných krajů. Společně budeme tvořit vše, co nám přinese radost a spokojenost do našich životů. 

Zde také budu provádět terapie metamofní techniku, svíčkování, míchání kapek Moravské květy, poradenství a další služby, které jsou pro vás přínosem.

Spolupráce s charitou Vsetín

Byla jsem oslovena paní Malinovou, abych se zapojila do projektu na podporu charity ve Vsetíně. Jsem moc ráda, že můžu taky přispět na dobrou věc. A moc se na to těším.

Více informací...
  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více