Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

PERLA/ Jsme vědomí tvůrci

Štěstí začíná uvnitř, Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Štěstí začíná uvnitř

Kdy: Čtvrtek 14.2.2019 od 17 do 19 hod
Místo: Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Organizace a přihlášky: Sylvie Králová, tel. 603439861

Neznám nikoho, kdo by netoužil po šťastném a spokojeném životě…Ale co to vlastně je?

Pro někoho zdraví, spokojená rodina, láska a nalezený smysl života. Pro někoho úspěch, peníze a majetek…Nejde jednoduše říct, co je správné a co není.

Pokud však půjdeme trochu hlouběji, tak uvidíme, že společně s viditelným projevem toho štěstí je v nás přítomna vždy i vnitřní harmonie. Stav, kdy rozumíme sami sobě, víme, co od sebe očekávat a jak vytvářet svou jedinečnou realitu. Pokud dokážeme dosáhnout tohoto stavu, tak jsme spokojení a je jedno, co se kolem nás děje.

Než se to však stane, mnohé z nás čeká různě těžká a krkolomná cesta. Abychom neztratili směr, tak je potřebné být napojení na svůj vnitřní kompas – intuici, který nás bezpečně vede k cíli.

A jakým způsobem se na něj napojit a využít toho, že i cesta může být cíl, tak to se můžete dozvědět na workshopu nádherné a vědomé ženy, Markétky Prečové.
 


 Poslední změna: 23.01.2019 Zpět
 • PERLA pro vědomé tvůrce
  PERLA pro vědomé TVŮRCE. Ty jsi to vědomí.
  Poznej SEBE,
  Energii
  Rovnováhu a
  Lásku
  Ve svém životě, takovou jakou máš TY.
  A ne takovou, jakou chtějí ostatní, aby jsi měl.
  Učíme se všichni navzájem. ZRCADLO.
  Číst více
 • Zvědomujeme si skrze MT Dotyk
  Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ? Copak se děje, když jsi se mnou a "procesujete" si své programy. Nahlédnutí do programů a přesvědčení skrze MT Dotyk. Ptám se tě než začneš , máš strach projevit své city a emoce? Máš strach se projevit ?
  Číst více