Ukazuji lidem jak naslouchat sám sobě Poznej a přijmi sám sebe

Semináře a kurzy

Štěstí začíná uvnitř, Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Štěstí začíná uvnitř

Kdy: Čtvrtek 14.2.2019 od 17 do 19 hod
Místo: Královská Oáza Bystřice pod Hostýnem

Organizace a přihlášky: Sylvie Králová, tel. 603439861

Neznám nikoho, kdo by netoužil po šťastném a spokojeném životě…Ale co to vlastně je?

Pro někoho zdraví, spokojená rodina, láska a nalezený smysl života. Pro někoho úspěch, peníze a majetek…Nejde jednoduše říct, co je správné a co není.

Pokud však půjdeme trochu hlouběji, tak uvidíme, že společně s viditelným projevem toho štěstí je v nás přítomna vždy i vnitřní harmonie. Stav, kdy rozumíme sami sobě, víme, co od sebe očekávat a jak vytvářet svou jedinečnou realitu. Pokud dokážeme dosáhnout tohoto stavu, tak jsme spokojení a je jedno, co se kolem nás děje.

Než se to však stane, mnohé z nás čeká různě těžká a krkolomná cesta. Abychom neztratili směr, tak je potřebné být napojení na svůj vnitřní kompas – intuici, který nás bezpečně vede k cíli.

A jakým způsobem se na něj napojit a využít toho, že i cesta může být cíl, tak to se můžete dozvědět na workshopu nádherné a vědomé ženy, Markétky Prečové.
 


 Poslední změna: 23.01.2019 Zpět
  • Kam směřuješ energii
    Milí přátelé, dneska sdílím MT dotyk/ skrze EMOCE/POCITY si můžete zpracovat své zranění z dětství. Co zažívají moji klienti. A nejenom oni. Možná pro některé z vás to bude vodítko k tomu, jak něco změnit ve svém životě. Kde můžete nyní zažívat POCIT BEZNADĚJE/ tlaky úzkosti/STRACHY. Nyní je čas k zastavení/ zvědomění SEBE. Zkuste si nyní NACÍTIT/PROCÍTIT jak se cítíte. Co nyní zažíváš??
    Číst více
  • Kdo si hraje nezlobí

    Kdo si hraje nezlobí. Včera při mém odpočinku na louce. Hrála jsem si se slunečními paprsky. Milí přátelé, mé uvědomění. Co se mě DOTÝKÁ je pro MĚ/NÁS dobře.

    Číst více